Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Adam Rapacki złożył dymisję. Przez reformę emerytur?

Adam Rapacki złożył dymisję. Przez reformę emerytur?

Wyświetlaj:
gji / 95.49.49.* / 2012-01-03 10:54
Jedno jest oczywiste to idzie w złym kierunku. Ci którzy budowali ten kraj poniosa teraz koszty biedy .Oddaj mieszkanie na odwróconą hipoteką. Całe zycie płaciłeś na mieszkanie reraz oddaj za darmo.Wiadomo że nie bedziesz miał kasy i pracy bo nikt ludzi po 55 nie zatrudnia bo są za starzy.
bez ogródek / 94.42.189.* / 2012-01-03 09:53
nerwowo nie wytrzymał, ale sprawiedliwość jeszcze poprosi jego o osobistą ofiarę.

zamach na Polske jest faktem ! morderstwo elit jest faktem.
do trzech razy sztuka / 94.42.189.* / 2012-01-03 09:45
Zgdonie określono, ze samolot rozpadł się na wysokości 16 metrów. Nie było zadnej brzozy pancernej na szlaku lądowania.
ważną rolę w kłamstwie smoleńskim odegrała p. Kopacz.
-kłamstwo o przesiewaniu ziemii na metr głębokości
-kłamstwo o obecności patamorfologów polskich przy sekcji zwłok
-odrzucenie ekspertów UE wyznaczonych do zbadania przyczyn tragedii smoleńskiej /13 kiwetnia na poisiedzeniu rządu Putina p kopacz stwierdziła, ze nie potrzebujemy takiej pomocy technicznej/
JESZCZE RAZ AŻ DO SKUTKU / 94.42.189.* / 2012-01-03 09:47
ale mamy marszałka sejmu , sami patrioci z przycięga na ustach z odniesieniem do Boga ! ale cynizm !
wolny człowiek / 83.27.12.* / 2012-01-03 09:19

W policyjnych szeregach silne jest przekonanie, że rząd będzie próbował zmieniać zasady odchodzenia na emeryturę tym, którzy już są w służbie.

A niby co? Mundurowi to święte krowy?
Dzisiejszy 57 latek często ma za sobą ponad 35 lat pracy i według rudego ma tyrać do 67 roku życia, to nie jest bandycka zmiana reguł?
Sławetny agent tomek przeszedł na emeryturę mając niespełna 35 lat życia!!!!, a spracowany robotnik przepracował więcej niż ten darmozjad żyje i jeszcze dokłada mu się 2 lata tyrania.
I w zamian za to ten tyrający robotnik dostanie 3 razy niższą emeryturę niż ten darmozjad!!!
I to jest właśnie równe "rozłożenie ciężarów reformy" według rudego i jego zgrai.
kaczorek ma motorek / 2012-01-03 09:44 / Tysiącznik na forum
Ty nie jesteś "wolny człowiek" ty jesteś niewolnik głupek i to na własną prośbę.Tak głupi że na stoliczku nocnym masz zdjęcie Donka, Twoim kościołem stała się Agora z TVN Polszmatem i Wyborczą Tak ci wyprali mózg jak wtedy tamtym. I pamiętaj że założycielami TVN są te same mendy.A jak nie wierzysz to sobie wpisz w google Założyciele TVN ,historia TVN
wolny człowiek / 83.27.12.* / 2012-01-03 10:20
W zasadzie z nawiedzonymi nie dyskutuję, ale dla ciebie zrobię jednorazowy wyjątek.
Telewizji (żadnej) nie oglądam od 22 lat (wyrzuciłem telewizor nawet go nie wyłączając w czasach gdy różni znani Polacy zachęcali cytuję: Nie stój, nie czekaj, pomóż. Nie sądzę byś pamiętał te czasy i wiedział o co chodziło).
W życiu nie kupiłem ani jednego egzemplarza szmatławca wydawanego przez jąkałę.
Od czarnych też od zawsze trzymam się z daleka i oni szerokim łukiem omijają mój dom.
Sądzę że raczej zaliczam się tych ludzi którzy świat widzą zdroworozsądkowo, bez emocjonalnego angażowania się w draństwa polityków niezależnie od opcji politycznej.

Daaawno temu w klasie maturalnej (lata 70-te), polonistka - czynna uczestniczka Powstania Warszawskiego, która nie zwykła przebierać w słowach zapytała nas jakie zamierzamy wybrać studia. Jeden z kolegów powiedział: Nauki polityczne - był wtedy taki kierunek na Uniwersytecie Wrocławskim.
Do dziś pamiętam Jej reakcję i głęboko zapadły mi w pamięć Jej słowa: Polityka to szambo, gnój i tylko najgorsze szumowiny się w tym babrają - zapamiętajcie to sobie dobrze!!!!
Nie bardzo wówczas sobie zdawałem sprawę jak bardzo miała rację, ale słowa dobrze zapamiętałem.
A ty mi o zdjęciu rudego na stoliczku nocnym i TVN.
Czuj się zaszczycony że opowiedziałem ci taką osobistą historię i ani jednego słowa dyskusji więcej.
kaczorek ma motorek / 2012-01-03 10:43 / Tysiącznik na forum
To na jaka okoliczność Pan z tak szlachetną postawą posługuje się słowami lansowanymi przez brukowce "Agent Tomek"
kaczorek ma motorek / 2012-01-03 09:46 / Tysiącznik na forum
A tu masz link jak prali mózg dawniej twórcy TVN
http://vod.gazetapolska.pl/938-poczatki-tvn-u
To te same mendy
Lorunia / 188.47.12.* / 2012-01-03 09:12
Cały czas rząd dzielił nasze społeczeństwo ! manewrował między grupami interesów różnych branż teraz na sam koniec będzie wielka niespodzianka ! wybory w 2013 roku , odejście w niesławie .
zxc12 / 83.6.149.* / 2012-01-03 09:21
Ale który rząd bo przywileje dla milicji , SB itp to za PRL. Więc o który rząd??
zxc12 / 83.6.149.* / 2012-01-03 09:03
Normalnym ludziom za chwile zafundują zmianę wieku emerytalnego z 65 do 67 i nikt nie podaje się do dymisji.
Obecnie pracujący gdy podejmowali pracę wiek emerytalny był ustalony na 60 i 65 lat.
Co sie stało sie??????????????
Lorunia / 188.47.12.* / 2012-01-03 09:43
To nie chodzi o nadanie przywilejów ! tylko sposób napędzania jednych na drugich ! Najpierw podnośi się wiek przechodzenia na emeryturę zwykłym pracownikom ! całą resztę wiadomo to nie obchodzi ! ale wyzwala agresję w pracownikach ! czemu ja ! ! ! a oni nie ! i tak w kółeczko . W myśl zasady dziel i rządz
jeż09 / 94.251.231.* / 2012-01-03 11:42
Tu nie chodzi o dziel i rządź ale o . .zwykłą sprawiedliwośc. Czemu różnej maści agentura począwszy od SB-KÓW po Tomka dostaje gigantyczne jak na mnie emerytury a ci którzy pracują po 40 lat groszowe? Czy nie czas z tym skończyc?

Najnowsze wpisy