Forum Polityka, aktualnościKraj

Adwokaci bronią Jarosława Kaczyńskiego

Adwokaci bronią Jarosława Kaczyńskiego

Money.pl / 2011-06-30 16:38
Komentarze do wiadomości: Adwokaci bronią Jarosława Kaczyńskiego.
Wyświetlaj:
DonaldDuck / 83.5.148.* / 2011-06-30 18:01
Pan sędzia Jabłoński pewnie niedługo będzie odznaczony przez Komorowskiego. Proponuję virtuti militari za poświęcenie w wojnie z PiS-em.
oborowy / 79.185.92.* / 2011-06-30 19:19
Wąsy Stalina mu POwiesi na klatę.
TKW / 89.231.97.* / 2011-06-30 17:47
A jakie, jeśli można wiedzieć, było uzasadnienie skierowania prezesa na te badania?
em96 / 151.37.24.* / 2011-07-02 00:15
Uzasadnieniem jest psychiczna choroba wnioskującego.
Nikt normalny czegoś podobnego, by nie zrobił w stosunku do osoby publicznej, cieszącej się takim poparciem wyborców...
Mało, że "psychiczny" to jeszcze masochista...
odorowy / 83.24.130.* / 2011-06-30 19:41
Gdybyś poszedł na rozprawę, to byś się dowiedział. I jak to jest: zwykłego Polaka badać można, a pana prezesa nie? A potem pan prezes znowu będzie twierdził, że podczas procesu był niepoczytalny, bo coś tam łykał...
jt / 78.8.52.* / 2011-06-30 20:45
A co to tak śmierdzi?,jakiś odór czuć z Twojego wpisu,a toż to Ty jesteś "odorowy".
oborowy / 79.185.92.* / 2011-06-30 17:41
Ten sędzia to moze lepiej bedzie dla dobra spoleczeństwa jak zrezygnuje z urzedu Sedziego i zapisze się do PO.
szary obywatel_ / 95.48.181.* / 2011-06-30 17:40
Sędzia ten powinien nawet być dyscyplinarnie przesuniety na bardziej "eksponowaną" posadę. On nie ma nic wspólnego z obiektywną ocena podsądnego. Powinno to być "nauczką" dla innych tak sobie układających karierę - usłużność wobec rządzących. Widać ujeszczse nas czeka kilkanaście lat zanin sądownictwio będfzie niezależne
x69 / 31.175.13.* / 2011-06-30 18:51
Chrzanisz misiu, popatyrz co by bylo gdyby w badaniu wyszlo ze Jarek to normalny facet. Moglby zniszczy sadami Palikota i welu jemu podobnych. Mial prezent w zasiegu reki. Skoro sie bal poddac badaniu to jak widac cos jest na rzeczy.
Albo to faktycznie robota PO bo gdyby sie okazalo ze jest z Jarkiem OK to bylby meczennikiem w Polsce i moglby dookola mowic jak to nowy totalitaryzm tylko pod innym kolorem niszczy opozycje poolityczna. Szkoda ze Jarek nie skorzystal. Ojjjjj moglby wygrac w cuglach wybory. Kiepsko ze strategia w tym PISie
I zeby wszystko bylo jasne - ie jestem fanem PO i wrecz uwazam ze to jeden z bardziej kiepskich rzadow po 1989
jeszcze jeden szary obywatel / 46.112.23.* / 2011-06-30 19:51
Mylisz się X69.
Jeśli sędzia jest tak usłużny, to co można myśleć o "biegłych", których wyznaczy się do badania?
Szary obywatel ma rację - organy naszego państwa są słabe, a urzędnicy przed rządzącymi "skaczą z gałęzi na gałąź"
oborowy / 79.185.92.* / 2011-06-30 17:38
Tyko odstawili tego śedziego, a nie skierowali go na badania psychiatryczne???

Przecież samo wystapienie z takim wnioskiem jest dowodem,że z Gościem jest coś nie tak.

Czy mozna sadzic że taki moze wydawać sprawiedliwe wyroki.

Przecież on musi być niePOczytalny.

Przecież on sie niemal zachował jak Ryszard w Łodzi.
Ceneo / 83.19.80.* / 2011-06-30 17:05
Nie jestem zwolennikiem Pana Kaczyńskiego i nigdy nie głosowałem na jego ugrupowanie, ale jest mi wstyd, normalnie wstyd.
Takie metody walki z opozycją po prostu nie przystoją.
Jeżeli potrzebne jest pytanie z poczytalności, badanie zdrowia psychicznego, to - biorąc pod uwagę interesy państwa i zbiorowości - listę potencjalnych pacjentów należałoby znacznie rozszerzyć, o choćby tych, którzy trzykrotnie zmieniając ugrupowanie w ciągu roku twierdzą, ze nie zmieniają poglądów, oraz Tych którzy tego nie zauważają.
Chyba że chodzi o zbiorowe badanie poczytalności i zdrowia psychicznego klasy politycznej, Jeżeli będzie reprezentatywne, to rozumiem.

Szerzej :
frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
know who your mates are / 81.134.133.* / 2011-06-30 16:52
Durnotami sie money pl znowu zajmuje i priorytetuje p******* nad sprawy najwazniejsze. Otoz ten artykuj wykopal z pierwszej strony oblanie matury przez 25 % maturzystow.
tesa1959 / 2011-06-30 17:42 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Twoim zdaniem to są durnoty? To co się stało w tym sądzie, to próba ubezwłasnowolnienia prezesa partii opozycyjnej, a to jest niegodziwe.
polska "zondzom" matoly / 213.146.53.* / 2011-06-30 19:10
TESICA, Ty jako nauczycielka i to katechezy nie interesuje Cie schodzenie na psy polskiej edukacji ???

Jak wy w tych szkolach nauczacie, ze matolow jest coraz wiecej i wiecej ... ??? Co widac po wpisach na forach, w tym na money.pl !!!

Statystycznie im wiecej matolow jest w danym wojewodztwie tym wieksze poparcie ma Tusk (PO) i Komorowski !!! Nie wspominajac juz o pacjentach zakladow zamknietych !!!

Z tym sie chyba juz zapoznalas(?):
http://iar.pl/aktualnosci/2010-12-05_Poparcie_wyborcow_a_wyniki_ich_pociech_w_nauce.html
tesa1959 / 2011-06-30 20:44 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Podany przez Ciebie link nie jest dla mnie wiarygodny. Zresztą wyniki tegorocznego egzaminu gimnazjalnego nijak nie przekładają się na poparcie dla poszczególnych partii z tego powodu, że gimnazjaliści nie posiadają prawa do głosowania. Należałoby prześledzić wykształcenie uprawnionych do głosowania w poszczególnych województwach i odnieść to do wyników partii. Mam pewność co do niskiego wykształcenia ludności na ścianie wschodniej, a szczególnie województwa podlaskiego i podkarpackiego, a tam kto wygrał? To tyle na ten temat, bo nie mam ochoty na szperanie w internecie dla udowodnienia czegokolwiek.

Ty jako nauczycielka i to katechezy nie interesuje Cie schodzenie na psy
polskiej edukacji ???

Wyobraź sobie, że bardzo mnie to boli, ale ja jako katechetka nie mam w tym względzie wielkiego pola manewru. Religia nie jest przedmiotem egzaminacyjnym. Poświęcam jednak czas na doskonaleniu chociażby pisowni i czytania ze zrozumieniem, a także staram się pomagać uczniom mającym trudności w nauce nawet w matematyce czy innych przedmiotach ścisłych w wolnym dla mnie czasie, a więc poza godzinami mojej pracy i to zupełnie bezinteresownie. Nie daję korków :).

Jak wy w tych szkolach nauczacie, ze matolow jest coraz wiecej i wiecej ... ??? Co
widac po wpisach na forach, w tym na money.pl !!!

Na forum też poprawiam ortografie :). co więcej mogę zrobić? Aha, w ramach swego przedmiotu staram się wpoić uczniom, że lenistwo w nauce jest przeciwne woli Boga, bo Jezus mówi o rozwijaniu talentów. Na ile mi się to udaje? Jestem pewna , że to rozumieją, ale czy się stosują? To jest kwestia także wychowania w domu. sama nie dam rady jeśli nie ma wsparcia w rodzicach. Gimnazjum to okres w życiu młodego człowieka, w którym on najbardziej buntuje się przeciwko wszystkiemu, co jego zdaniem ogranicza jego wolność. Spotykam się z uczniami, którzy opuścili już mury gimnazjum i wiem, że w późniejszym okresie moje nauczanie na temat rozwijania talentów (i nie tylko) nie idzie na marne. Przychodzi taki czas, kiedy młody człowiek wychodzi z okresu buntu i realizuje swoje cele.
Swoją drogą, to nie podoba mi się Twój język, określanie ludzi jako matołów. To jest brak szacunku dla człowieka z tego tylko tytułu, że jest człowiekiem. Ja nigdy nikogo nie poniżam w ten sposób, a krytykując odnoszę się do postępowania a nie do osoby.
em96 / 151.37.24.* / 2011-07-01 23:58
"Podany przez Ciebie link nie jest dla mnie wiarygodny. Zresztą wyniki tegorocznego egzaminu
gimnazjalnego nijak nie przekładają się na poparcie dla poszczególnych partii z tego
powodu, że gimnazjaliści nie posiadają prawa do głosowania.."

Ależ to nie jest żaden kontrargument...
Na te "pociechy" nie mające prawa do głosowania, ktoś ma wpływ, ktoś je wychowuje z jakiegoś środowiska się wywodzą, co z pewnością nie pozostaje bez wpływu na ich stosunek do edukacji i co się z tym wiąże na samą edukację...
tesa1959 / 2011-07-02 00:23 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Wyrwałeś fragment mojej wypowiedzi z kontekstu.
Dalej mówiłam, jeśli nie zauważyłeś, o szczególnym "prawie" gimnazjalistów, prawie buntu przeciw wszystkiemu i wszystkim. Mówiłam też o swojej pracy w zakresie rozwoju młodych ludzi, która może nie przynosi owoców od razu, ale po okresie buntu młodzi ludzie przypominają sobie proponowane postawy i zaczynają je wcielać w życie.
Pewnie, środowisko, z którego się wywodzą ma ogromny wpływ. Mam tego doskonały przykład w swojej szkole. Tam, gdzie jest bezrobocie, patologia (a takich rodzin jest dużo - popegeerowska wieś)praca nad właściwym podejściem do wiedzy, do kształtowania swojej osobowości, nierzadko jest na pograniczu pracy na ugorze. Jednak nie ustając w wysiłkach można odnieść jakiś sukces.
Jednak nie możesz zaprzeczyć, że same wyniki gimnazjalne nie dają prawidłowego obrazu zależności poziomu wykształcenia i poparcia dla poszczególnych partii politycznych.
Analiza matur też tego nie przedstawia, jeśli nie weźmie się pod uwagę wszystkich absolwentów, procentu podchodzących do matury i tych, którzy zdali, a także tych, którzy nie zdali matury no i na ile zdali. Tego nie da się tak prosto przeliczyć i porównać z poparciem dla partii.

Na te "pociechy" nie mające prawa do głosowania, ktoś ma wpływ,

I owszem, tylko znam takie rodziny, gdzie rodzice wykształceni, inteligentni, a dzieci ledwie sobie radzą, chociaż są dopilnowane i dużo pracują oraz taki, gdzie rodzice są po szkole podstawowej, a dzieci zbierają laury na olimpiadach.
Innym problemem, jeśli chodzi o wyniki egzaminów gimnazjalnych jest zły system edukacji. Mówię to z całą odpowiedzialnością.
To, czego uczą się teraz gimnazjaliści, ja miałam pod koniec szkoły średniej, a to oznacza, że wszystko jest po łebkach, program przeładowany, nie ma czasu na utrwalenie. Wiele czynników wpływa na takie a nie inne efekty pracy uczniów.
bulserw / 193.109.225.* / 2011-07-01 10:27
Teso rozczarowujesz mnie.
na jakiej podstawie śmiesz twierdzić o słabym wykształceniu ściany wschodniej!?!?!?!?!?!?!
polska "zondzom" matoly . / 213.146.53.* / 2011-07-01 10:32
TESICA ma taki poglady i juz !!!
polska "zondzom" matoly . / 213.146.53.* / 2011-06-30 22:37

Swoją drogą, to nie podoba mi się Twój język, określanie ludzi jako matołów. To jest brak szacunku dla człowieka z tego tylko tytułu, że jest człowiekiem.


TESICA, określenie: matol, kretyn, idiota itp to okreslenia dotyczace nie krow, psow, kotow tylko ludzi!
Ja nie okreslam ludzi, ja stawiam im diagnozy! i tacy powinni mi byc wdzieczni, ze stawiam im diagnozy bez pobierania wynagrodzenia!!!
Czy jak pojdziesz do lekarza i on powie Ci, ze jestes chora (odpukac) to sie na niego obrazasz?
polska "zondzom" matoly / 213.146.53.* / 2011-06-30 22:26
Mam pewność co do niskiego wykształcenia ludności na ścianie wschodniej, a szczególnie województwa podlaskiego i podkarpackiego


TESICA a skad ta Twoja pewność? Potrafisz to uzasadnić?
A swoja droga to znam wielu ludzi bez wyksztalcenia z rozumem i znam tez wielu z wyksztalceniem glupszych od mojego psa !!! a takich na tym forum jest mnostwo !!! Zatem nie wyksztalcenie a potencjal intelektualny swiadczy o czlowieku !!! Nie kazdego dzisiaj stac na to aby ksztalcic swoje pociechy!!! Wiele z tych pociech wyksztalconych po politologii, historii, administracji, zarzadzaniu, bankowosci i innych duperszwancy, siedzi dzisiaj na zmywakach u JKM w UK.
Wielu z nich, jak nasz Prezydent łączy się w "bulu i nadzieji".

Posiadanie dzisiejszego dyplomu wyzszej uczelni jest latwiejsze niz kiedys ukonczenie liceum !!!
polska "zondzom" matoly . / 213.146.53.* / 2011-06-30 21:58
Podany przez Ciebie link nie jest dla mnie wiarygodny.

Dlaczego nie jest wiarygodny???
Coś wiecej potrafisz napisac? podac powody niewiarygodności z uzasadnieniem?
L_W / 83.10.179.* / 2011-06-30 20:55

Zresztą wyniki tegorocznego egzaminu
gimnazjalnego

Nie gimnazjalnego - MATURALNEGO. Taka drobna różnica...
tesa1959 / 2011-06-30 21:03 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
W tym linku, który podałeś są wyniki egzaminu gimnazjalnego i to tylko do 2010 r. "Przeleciałam" też ubiegłoroczne i tegoroczne matury i nigdzie nie odniesienia do głosowania na poszczególne partie. W dodatku informacje tam uzyskane należałoby wziąć w wykres (nie ma takiego), w którym należałoby ująć ilość absolwentów i ilość zdających matury oraz tych, którzy je zdali i na ile i dopiero wtedy wyrokować. Jednakże uważam, że najbardziej adekwatnym wyznacznikiem poparcia dla poszczególnych partii jest poziom wykształcenia uprawnionych do głosowania. tego też nie znalazłam (nie poświęciłam zbyt wiele czasu, bo nie zamierzam na ten temat prowadzić dłuższej dyskusji, ani udowadniać, że nie jestem wielbłądem).
em96 / 151.37.24.* / 2011-07-02 00:01
"...ani udowadniać, że nie jestem wielbłądem..."

- Bo nie musisz...
Bankier_7 / 2011-06-30 16:47 / portfel / Punktator
Ale o co tyle krzyku - przecież skoro uważa,iż nie jest to niech się stawi, załatwi sprawę i uznają go,że jednak nie jest psychicznie hm... niezrównoważony... Ale jak się okaże,iż biegli jednak wybadają,że coś u niego jest "nie halo" co dużo ludzi spostrzegawczych widzi to też dla niego dobrze, bo w końcu przestanie się męczyć a zacznie leczyć...
.
Im bardziej się będzie bawił w uniki tym bardziej daje świadectwo,że wie iż jest chory...
fdhERDh / 83.238.148.* / 2011-06-30 20:06
A dlaczego Kaczynski ma sie zgadzac na faszystowskie metody PO? Moze dlatego, ze sobie rudy tak sobie zyczy? Wczesniej rudy skonczy na jakims dworcu jako menel niz Kaczynski podda sie jego ubecko-faszystowskim metodom sprawowania wladzy!
p s y c h e / 213.146.53.* / 2011-06-30 19:23
Ciekawy jestem, jak za jakis czas, dopadnie reka sprawiedliwosci obecne wladze, to czy nie beda probowaly zrobic sobie zoltych papierow ??? Pozyjemy, zobaczymy !!!

W Twoim przypadku, to bez kombinowania takie papiery mozesz sobie zalatwic !!!
tesa1959 / 2011-06-30 17:43 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A Ty bez oporu poddałbyś się takim badaniom?
oborowy / 79.185.92.* / 2011-06-30 17:30
Takich doradców jak ty J.Kaczynski nie potrzebuje.

Spróbuj tą doradę skierować ku swojemu Guru.
jake 1 / 93.105.88.* / 2011-06-30 16:38
Właż w d.... prezesowi na wszelki wypadek?
@@@ / 195.90.107.* / 2011-06-30 16:46

Właż w d.... prezesowi na wszelki wypadek?

a ty komu wlazisz w d... swoim komentarzem?
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy