Forum Prawo - porady i tematy

Adwokaci przeciwko maksymalnym stawkom

Adwokaci przeciwko maksymalnym stawkom

Money.pl / 2007-05-16 16:32
Komentarze do wiadomości: Adwokaci przeciwko maksymalnym stawkom.
Wyświetlaj:
PIS NAJLEPSZY ! / 89.78.172.* / 2007-06-15 19:13
PANIE MINISZE, DOBRZE PAN ROBI.
NARUD JEST Z PANEM !
WSZYSCY INTELIGIENTI ROZUMIĄ, ŻE TRZEBA WYCIONĆ TE PRAWNICZOM RZYDO-KOMUNE !!1
PAN JEST SWUJ CHŁOP !!!
TaS / 2007-05-26 16:14 / Tysiącznik na forum
idiotym, po prostu idiotyzm...

Koniec z wolnym rynkiem. Jeśli byłbym powiedzmy stolarzem i ktoś chciałby mi zapłacić powiedzmy 50tys zlotych za krzesło z sosny to rząd nie miałby nic przeciw... a adwokaci jak zarabiają - poza skrajnymi przypadkami - równie UCZCIWIE to juz jest wielkie haloo...

Wszystko wynika moim zdnaiem z dwóch kwestii:
1) wszystko donosi się do wynagrodzeń Warszawskich (4x wyższe niż w reszcie kraju...)
2) Pan Minister Ziobro ma kompleks, bo nie dostał sie na ŻADNĄ aplikację...
adw / 83.23.125.* / 2007-05-24 13:45
Niesamowite, reglamentacji takiej nie było nawet za socjalizmu, który tak PiS krytykuje. Ja ze swej strony podziękuję większości klientów, gdzie sprawy będą się jawiły jako problematyczne. Podziękuję też dwóm z trzech moich pracowników, bo byc może nie będzie mnie na nich stać. Argumentacja MS jest absurdalna. Ja wiem, że masa biednej częsci społeczeństwa chciałaby żeby adwokat prowadził im sprawę np. o rozwód za 150 zł a nie za 2 tys. ale to nie jest realne, ja po prostu w najgorszym wypadku wyjadę za granicę a zawód adwokata w RP będzie niczym. Dziś glazurkarz powiedział mi "panie to będzie kosztowało 3000, ale dopiero po zakończeniu robót będę wiedział dokładnie", może im też wprowadzić stawki maksymalne??!!
przedsiębiorca / 212.160.183.* / 2007-05-16 16:32
Tak... a ja bym chciał aby Audi A4 kosztowało tyle co Vectra i mondeo, bo to przecież tak samo duże auto (a może nawet mniejsze). Należy zmusić audi do sprzedawania swoich samochodów po 60tys zł/szt - A co!!! Zwiększy to dostępność ludzi do samochodów....
PARANOJA - nie wiem czy Polska wytrzyma do końca kadencji tych....specjalistów

Najnowsze wpisy