Forum Forum prawneCywilne

Adwokat ŁÓDŹ-pilne

Adwokat ŁÓDŹ-pilne

Anna313 / 89.67.131.* / 2016-05-25 10:33
Jestem w trakcie rozwodu, nie mam adwokata bo byłam pewna że jesteśmy się w stanie z mężem dogadać, niestety jak zwykle byłam naiwna. Potrzebuje pilnie dobrego adwokata w Łodzi zajmującego się rozwodami i podziałem majątku. Proszę o jakieś sprawdzone osoby. Z góry Wam dziękuje. Anna
Wyświetlaj:
Xeno1007 / 5.173.171.* / 2020-04-20 23:17
Rowniez korzystalem z pomocy mec Klimkowskiego. To na czym mi najbardziej zalezalo rezygnujac z poprzedniej kancelarii i szukajac nowego prawnika to osobiste prowadzenie sprawy. Zalezalo mi aby na sali rozpraw byl wlasnie ten prawnik z ktorym podpisalem pelnomocnictwo. Polecam Pana mecenasa. Ceny bardzo konkurencyjne.
Arrriadna / 194.99.106.* / 2020-04-08 13:34
Ja bym się kontaktowała z Kancelarią Pani Adwokat Magdaleny Cjhróścielewskiej. Uważam , że nie ma lepszej w temacie. Ma renomę i mega doświadczenie. Sama sprawdziłam i pełen sukces. Podrzucam link do stronki www.chroscielewska-chroscielewski.com
PawełUd / 91.146.241.* / 2020-04-07 22:18
Nie wiem czy temat jeszcze aktualny bo wątek jest z 2016 roku ale ja chcąc podzielić się swoim doświadczeniem polecam mecenasa Igora KLimkowskiego. Pan Igor jak wcześniej pisała kidolej osobiście uczestniczył na rozprawach, przed każdą rozprawą byłem przygotowany. Nie było żadnego problemu z bezpośrednim kontaktem z mecenasem - pozostawił mi swój nr bezpośredio do niego 600365228 a nie do sekretariatu. Jednym słowem jestem mega zadowolony i napewno polecę go każdemu.
zadowwolona / 45.86.201.* / 2020-03-26 13:43
Z usług Kancelarii Pani Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej korzystałam przy dwóch bardzo ciężkich sprawach. Pierwsza to rozwód a druga to podział majątku. Nie było łatwo, batalia trwała długo ale wygraliśmy tak jak to było od początku założone . Dziękuję bardzo i polecam sprawdzona Kancelaria!
MoniMa / 85.203.15.* / 2020-02-27 07:40
Nigdy nie słyszałam o tych innych prawnikach ale mogę powiedzieć, że w mojej sprawie bardzo mi pomogła adwokat Magdalena Chróścielewska.
klaudinka89722 / 37.120.156.* / 2020-02-26 21:46
Moja siostra korzystała z usług mecenasa Igora Klimkowskiego. To prawda ze to swietny fachowiec. Była bardzo zadowolona.
Kaiserka34 / 104.194.220.* / 2020-02-19 12:56
Tak jak koleżanki, uważam, ża Adwokata trzeba wybierać z głową. Dlatego mnie sprawę prowadziła Adwokat Magdalena Chróścielewska i sprawa wygrana!!!
Alutka7 / 194.35.233.* / 2020-02-19 00:41
Polecam Pana adwokata Igora Klimkowskiego - to bardzo kompetentna i rzetelna osoba. Pomogł mi bardzo w sprawie z zakresu prawa rodzinnego i wyjaśnił wiele wątpliwości na przyszłość. Z takim pełnomocnikiem można czuć się pewnie w sądzie :)
Kruszynka / 178.162.199.* / 2020-02-07 07:40
krolKrol6 popieram! Sprawdzony ADWOKAT z długą praktyką i specjalizacja w rodowodach to podstawa dlatego ja jestem bardzo bardzo zadowoloną klientką Pani ADWOKAT MAGDALENY CHRÓŚCIELEWSKIEJ.
UBER121 / 188.146.63.* / 2020-02-05 09:05
ja nie bede się długo rozpisywał o tym jak przebiegał mój rozwód i w jaki sposób wygrała go Kancealria prawa rodzinnego Family law, ale mogę tu powiedziec że pani adwokat była zaangazowana na 100%, zawsze mogłem z nią bezpośrednio porozmawiać, pisała zawsze bardzo szczegółowe pisma do sądu, bez najmniejszego problemu mogłem się umówić na spotkanie w Kancelarii, miałem bezpośredni numer telefonu do pani adwkokat w razie " W" i do tego zawsze bardzo dobrze mi się z nią rozmawiało, jest bardzo sympatyczną i otwartą osobą
Krolkrol6 / 37.58.59.* / 2020-02-04 21:56
Wybór Adwokata do rozwodu to tak jak decyzja o ślubie. Trzeba podjąć mądrą i rozważną decyzję i sprawdzić dokładnie z kim się ma do czynienia. Jak długo ktoś jest adwokatem - patrz rejestradwokaow.pl. W czym się specjalizuje i czy ma sukcesy. Popytać znajomych i dokładnie sprawdzić w necie kogo ludzie polecają i od kiedy o danym adwokacie są opinie w internecie. W ten sposób ja trafiłam do ADWOKAT MAGDALENY CHRÓŚCIELEWSKIEJ. To renomowana kancelaria specjalizująca się w sprawach rodzinnych, działająca od wielu lat i odnosząca ogromne sukcesy. Bardzo trudno jest się tam umówic na wizytę bo nie maja wolnych terminów ale jak już mi się udało to poczułam się jakbym weszła do innego świata. Widać, że wszystko od samego wnętrza kancelarii aż po obsługę jest zrobione po to aby zapewnić klientowi luksus i obsługę na najwyższym światowym poziomie. Co do prowadzenia sprawy to Pani Chróścielewska jest prawdziwym strategiem. Wyprzedza ruchy drugiej strony o lata świetlne co daje niesamowitą przewagę i jest gwarancją pewnego sukcesu. Setki przeprowadzonych spraw robią swoje. Oczywiście moja sprawa zakończyła się 100 % sukcesem a ja gdybym miała jeszcze raz się rozwodzić wybrałabym tę samą kancelarię. Polecam zajrzeć na www.skuteczny-adwokat.com
karolajn375 / 31.182.204.* / 2020-02-04 13:31
Zgadzam się z Tobą Misza1191 ważne aby trafić naodpowiednią osobę która zna się na sprawach rodzinnych. Najważniejsze żebyś miała bezpośredni i osobisty kontakt ze swoim adwokatem. Sprawy rodzinne maja szczególny charakter i opowiadanie o swoim życiu prywatnym sekretarkom czy innym prawników jest co najmniej słabe.
Zwracaj uwagę czy twoja sprawa będzie prowadzona przez osobę z którą podpisujesz pełnomocnictwo czy będziesz miała z nią osobisty kontakt nie tylko telefoniczny ale również osobisty. Dla mnie to było najważniejsze i tym się kierowała przy wyborze pełnomocnika. Ja również jestem szczęśliwa klientka mecenasa KLIMKOWSKIEGO któremu bardzo bardzo dziękuję za wszystko. Polecam. Ceny bardzo konkurencyjne np. za poradę zapłaciłam 100 zł brutto, sprawa o rozwód z bez orzekania o winie łącznie zapłaciłam 1700 zł brutto. Pozostawiam bezpośredni nr do. Pana mecenasa 600365228 lub adres jego strony www.klimkowski-kancelaria.pl.
MIsza1191 / 188.146.32.* / 2020-01-31 23:53
Mój sukces w rozwodzie to sukces Kancelarii Family Law. Duże zaangażowanie Pani Adwokat, pomoc nawet w najdrobniejszych szczegółach, zew walki o moje szczeście w sądzie. :):): wiem ze czasami bardzo trudno jest podjąć decyzje o rozwodzie nawet jak jesteśmy nieszczęśliwe w naszych małżeństwach, ja się z tym borykała 10 lat ale teraz z perspektyw czasu żałuje że tak późno się na to zdecydowałam. Może gdybym wcześniej trafiłą do Pani Mecneas to miałabym większą świadomość co moge a co nie a przyznam że 5 lat temu byłam na poradzie w innej Kancealrii i mnie od rozwodu zdecydowanie odwodzili twierdząc ze przegram. Teraz czuje wolność, że mogę oddychać pełną piersią. Pani Mecenas i całemu zespołowi Family Law dziękuje
Marta1119 / 5.173.219.* / 2020-01-31 21:37
Jak koleżanka wcześniej pisząca uważam, że najlepsza jest ADWOKAT IGOR KLIMKOWSKI super profesjonalista.
Prowadzi sprawy rozwodowe z samymi sukcesami.Moją sprawę wygrała tak jak zaplanowałyśmy. WINA MĘŻA, ALIMENTY DLA MNIE 4000 zł i po 3000 zł na każde z dzieciaków
Anna Kac / 5.173.219.* / 2020-01-31 17:55
Jeszcze raz polecam mecenasa Klimkowskiego. Ceny bardzo bardzo konkurencyjne. Sprawa o rozwód z winy wyfrana. Dzieci przy mnie. Super współpraca. OSOBISTY I BEZPOŚREDNI kontakt. Tylko mecenas Klimkowski

Najnowsze wpisy