Forum Forum prawneCywilne

Adwokat ŁÓDŹ-pilne

Adwokat ŁÓDŹ-pilne

Anna313 / 89.67.131.* / 2016-05-25 10:33
Jestem w trakcie rozwodu, nie mam adwokata bo byłam pewna że jesteśmy się w stanie z mężem dogadać, niestety jak zwykle byłam naiwna. Potrzebuje pilnie dobrego adwokata w Łodzi zajmującego się rozwodami i podziałem majątku. Proszę o jakieś sprawdzone osoby. Z góry Wam dziękuje. Anna
Wyświetlaj:
Anna Ka. / 5.173.219.* / 2020-01-31 15:56
Ja polecam mecenasa Klimkowskiego. Nr 1 w ogólnopolskich rankingach w sprawach rodinnycvh. I wcale się nie dziwię. Dziękuję za WYGRANE WSZYSTKIE SPRAWY.
Ceny bardzo przyzwoite. Porada 150 zł brutto za spotkanie z mecenasem a nie innym prawnikiem. Za rozwód z winy męża wziął 1600 zł brutto. Polecam. Widać że zawód to misja dla niego. A co najważniejsze miałam BEZPOŚREDNI do niego nr a na rozprawach stawiał się OSOBIŚCIE. pozostawiam nr 600365228. Mam nadzieję że mec nie będzie zły.
Bubbu123 / 85.17.172.* / 2020-01-30 12:43
A ja uważam, że Najlepsza od rozwodów w Łodzi jest ADWOKAT MAGDALENA CHRÓŚCIELEWSKA. Serdecznie ją pozdrawiam i bardzo dziękuję za WYGRANIE mojej sprawy.
NEMO646 / 188.146.55.* / 2020-01-29 12:52
Kancelaria Prawa Family Law nie ma sobie równych na rynku prawniczym. wiedza pani adwokat z zakresu prawa cywilnego, a w szczególności rodzinnego, jest zadziwiająca i dzięki niej Pani Mecenas jest w stanie odpowiedzieć na każde frapujące pytania od razu , bez zbędnych wykrętów typu to trzeba zweryfikwować, to wymaga analizy itp. Dzięki zaangażowaniu Pani Mecenas w moje sprawy, przebiegły one bez żadnych komplikacji i nieoczekiwanych niespodzianek, a wsparcie, którego udzieliła mi Kancelaria, pomogły mi przebrnąć przez rozwód i podział majątku
Malinka_kalina / 84.17.55.* / 2020-01-28 10:31
Najlepszym adwokatem rozwodowym jest pani adwokat Magdalena Chróścielewska miałam szczęście na nią trafić i prowadziła moją sprawę o alimenty i drugą o rozwód. Jest bardzo doświadczona i rozsądna, ma wszystko przemyślane 5 kroków do przodu. Zawsze byłyśmy do przodu zabezpieczone na każdy ruch małżonka. Alimenty dostałam takie, że nawet się nie spodziewałam a małżonek dostał szału. Pani Magdalena tak wszystko doradza, że szłam jak po sznurku i przygotowałam dokumenty potrzebne, a ona zrobiła resztę i wygrała. Dla mnie najlepsza, męża prawnik nic nie wskórał chociaż próbował, bardzo polecam bo to skuteczna adwokatka z mega bogatym doświadczeniem.
Tina427 / 188.146.32.* / 2020-01-25 17:30
Moja sprawa rozwodowa przebiegła bardzo pomyślnie dzięki kancealri prawa rodzinnego Family Law jedynie, co to jak dla mnie długo trzeba było czekać, bo 4 miesiące no, ale niestety tak działa sądownictwo w Polsce... I absolutnie nie było to winą Pani Mecenas. Przede wszystkim to bezpośredni człowiek. Nie robi niepotrzebnych problemów w sprawie tyko wali prosto z mostu jak to jest. Inny Mecenas strony przeciwnej miał ciągle jakiś problem ze wszystkim, ale moja Pani adwokat zawsze go gasiła. Do tego Załatwiła mi miejsce zamieszkania, dzieci, alimenty, a nawet podział majątku. Szczerze polecam!
Belzebub113 / 85.194.243.* / 2020-01-24 14:36
jeśli chcesz wygrać i nie bać się o to co się dzieje w sądzie to tylko pani adwokat magdalena Chróścielewska! tylko pani Magdalena! jak chcesz mieć dzieci przy sobie będąc facetem to chyba jedyna opcja i nie ma o czym mówić. jestem najszczęśliwszym tatom z moimi dwoma słońcami i jak widać można być pełnoprawnym ojcem w tym kraju! trzeba tylko mieć najlepszego prawnika, zaangażowanego z łbem na karku i mega doświadczeniem w temacie
dariusz0990 / 31.182.195.* / 2020-01-23 15:59
Duży szacun za pomoc dla mecensa Klimkowskiego. Polecam Pana mecenasa. Pozostawiam do niego bezpośredni nr kontaktowy 600 365 228,
WitMArt / 37.30.34.* / 2020-01-23 15:35
Skorzystałem i korzystam z usług Family Law Kancelarii Prawa Rodzinnego ponieważ pomoc, obsługa i podejście do klienta jest na najwyższym poziomie. Chcę podkreślić że nie jest to pierwsza moja współpraca, korzystałem z różnych kancelarii, jednak rzetelność, fachowość i zrozumienie potrzeb klienta jest na najwyższym poziomie..Chcę podkreślić wspaniałą współpracę z Panią Mecenas. Wspaniała współpraca na sali sądowej i poza nią, rzetelność, zaufanie, i zrozumienie . Polecam szczerze z nadzieją że Panowie nie jeden jeszcze raz pomogą innym w potrzebie. Ja, osobiście pozostaję nadal we współpracy z kancelarią, i myślę że jest to najlepsza opinia jaką mogę wystawić. Pozdrawiam
dariusz9099 / 31.182.195.* / 2020-01-23 14:18
Witam,
Do Mecenasa trafiłem z polecenia swojej partnerki, której mecenas prowadził z sukcesem sprawę. Mecenas na pierwszym spotkaniu zrobił bardzo dobre wrażenie które zostało do samego końca. Mecenas działa sprawnie i terminowo. Muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Zostałem poinformowany o wszystkich możliwościach i przebiegu sprawy, jako klient czułem się bardzo dobrze. Nie uniknąłem kontaktu z sądem jednakże mecenas przed każdą rozprawą się ze mną spotykał, przygotowywał do rozprawy w tym pytań sądu i strony przeciwnej. Po kilkunastu miesiącach wygrałem wszystko.
Ceny bardzo przystępne - za porade zapłaciłem 100 zł z VAT a za sprawę o rozwód 1200 zł brutto. Polecam. Najlepszy prawnik z jakim miałem do czynienia. Pozostawiam namiar.
SmerfetkaBlond / 83.7.36.* / 2020-01-22 12:09
Przede wszystkim trzeba starannie szukać, bo wybór adwokata to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Ja tak zrobiłam. Sprawdzoną adwokatką z mega długim doświadczeniem i specjalistką w temacie jest ADWOKAT CHRÓŚCIELEWSKA.
Tu jest Rejestr adwokatów, gdzie można każdego sprawdzić i jest napisane kto ile lat jest adwokatem i czy w ogóle jest.
https://rejestradwokatow.pl/adwokat/chrcielewska-magdalena-54491
Ona jest kilkaanaście lat ADWOKATEM.
Miałam dzięki temu 100% pewnność, że dokonałam dobrego wyboru decydując się na panią ADWOKAT Chróścielewską i się nie pomyliłam bo sprawę wygrałam.
Karolinkaaa / 5.173.178.* / 2020-01-21 19:58
Anna313 najważniejsze żebyś miała bezpośredni i osobisty kontakt ze swoim adwokatem. Sprawy rodzinne maja szczególny charakter i opowiadanie o swoim życiu prywatnym sekretarkom czy innym prawników jest co najmniej słabe. Zwracaj uwagę czy twoja sprawa będzie prowadzona przez osobę z którą podpisujesz pełnomocnictwo czy będziesz miała z nią osobisty kontakt nie tylko telefoniczny ale również osobisty. Dla mnie to było najważniejsze i tym się kierowała przy wyborze pełnomocnika. Ja również jestem szczęśliwa klientka mecenasa Klimkowskiego któremu bardzo bardzo dziękuję za wszystko. Anna313 polecam. Pozostawiam bezpośredni nr do. Pana mecenasa 600365228 lub adres jego strony www.klimkowski-kancelaria.pl.
Adula / 188.146.35.* / 2020-01-15 19:00
Anna 313 ja byłam dokładnie w takiej samej sytuacji. Mieliśmy z mężem na jeden sprawie załatwić rozwód i podział majątku i niby wszytko było dogadane. Ide do sądu a tam mąż z adwokatem. Totalnie nie wiedziałam co robić. Wytłumaczyłam sądowi ze z mężem się dogadaliśmy a dziś nagle mąż się wycofał i przyszedł z adwokatem. Na szczęście sąd na moją prośbę odroczył rozprawę żebym mogła znaleźć sobie też jakiegoś pełnomocnika. Akurat nikt z moich bliskich nie miał rozowdu i nie mógł mi nikogo polecić więc sama musiałam szukać. Bardzo dużo pozytywnych opinii i zadowoloncyh osób było z Kancelarii Prawa Rodzinnego Family Law i dlatego też zdecydowałam się na początek skorzystać ze spotkania. Na szczeście Pani Mecenas okazała się złotą kobietą z którą od początku bardzo dobrze mi się rozmawiało i nie musiałm dalej szukać. Pani Mecenas rozwiodła mnie na następnej rozprawie i to z winy męża. Teraz prowadzi mi sprawę o podział majątku i wszytko idzie dobrze po naszej myśli, czekamy na opinię biegłego.
Malwinka1992 / 5.173.193.* / 2020-01-15 16:37
Witam Ciebie. Chciałabym się rozwiez podzielić pozytywnymi wrażeniami że współpracy z mecenasem Igorem Klimkowskim. Trafiłam z polecenia koleżanki której również z sukcesem prowadził rpaee rozwodowa w Warszawie. Sprawa zakończona wina męża w jej przypadku. W moim bez orzekania o winie ale wysokie alimenty na mnie. Bardzo się cieszę.
Paulina875 / 5.173.193.* / 2019-04-03 11:18
Witam swoją imienniczkę. Polecam mecenasa Igora Klimkowskiego. Bardzo dobry specjalista od spraw rodzinnych. Facet jest bardzo konkretny, nie obwija w bawełnę i nie czaruje. Swoją robotę wykonuje bardzo bardzo konkretnie. Przede wszystkim mogłam liczyć na jego psychologiczne wsparcie.. i dzięki temu wytrzymałam i jestem teraz szczęśliwą wolną kobietą. Dziewczyny polecam.
Karolina P. / 5.173.59.* / 2019-03-11 10:27
Ja też słyszałam o tej adwokatce , a w sumie czytałam gdzieś na stronie, a nie dalej jak dwa dni temu odwiedziłam jej konto http://chroscielewska-chroscielewski.com/ . Mój rozwód nie byłby chyba kłopotliwy, bo mój facet woli alkohol od rodziny, ale mogłabym mieć problemy z dziećmi. Jedno na pewno będzie chciało zostać u ojca. Mam nadzieję, że pani mecenas powie mi, co robić w takiej sytuacji, jak zadziałać.

Najnowsze wpisy