Forum Forum prawneBudowlane

Adwokat lub radca prawny w Łodzi od spraw budowlanych i nieruchomości

Adwokat lub radca prawny w Łodzi od spraw budowlanych i nieruchomości

Konstruktorr / 83.7.33.* / 2017-01-06 11:42
Polećcie mi jakiegoś znającego się na fachu adwokata lub radcę prawnego od spraw nieruchomości i budowlanych. Pytam znajomych a nikt takiego nie może mi wskazać. Łódź nie jest taka mała przecież
Wyświetlaj:
angelmichael / 83.26.113.* / 2017-01-21 18:23
Jestem architektem i nie zajmuje się prawem budowlanych a projektowaniem, ale w moim środowisku poleca się adwokata Ziębaczewskiego Mateusza. On prowadzi w sieci nawet bloga na temat prawa budowlanego i spraw dotyczących lokali, mieszkań, budynków czy nieruchomości. Tam polecam się udać pierw
MarekMirek / 87.206.45.* / 2018-09-20 15:03
A powiecie mi coś więcej o Panu Klimkowskim? Jak wygląda współpraca z nim od strony finansowej...? Że Pan Igor Klimkowski jest świetnym adwokatem to wiem, bo przeczytałem już bardzo dużo opinii na jego temat, a i rozmawiałem z paroma osobami siedzącymi w temacie i wszyscy bardzo go zachwalali. Bardzo chciałbym się do niego umówić na poradę prawną w związku z zawiłościami dotyczącymi mojej działki, ale obawiam się, że zwyczajnie nie będzie mnie na nią stać. Proszę powiedzcie jakich kosztów orientacyjnie się spodziewać.
Redson / 5.173.184.* / 2019-02-17 23:04
Mecenas nie ma stałych stawek wszystko zależy z jakim przyjdziesz do niego problemem. Nie kieruje się kasa a chęcią pomocy. Nadto rozkłada na raty a sprawy prowadzi osobiście. Polecam. Nie wiem czy masz nr więc zostawiam 600365228.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy