Forum Forum inwestycyjneFundusze

Aegon - czas zlecenia

Aegon - czas zlecenia

pieuk / 2009-02-16 19:08
Ile czekacie w Aegonie na realizację zleceń? A dokładnie transfer pomiędzy fundami.
Wyświetlaj:
tomasz_skandia / 194.17.229.* / 2009-02-16 19:44
To zależy, jaki masz produkt. Ja mam Multi Pin Aegon Lokata i transfer pomiędzy fundami dewizowymi (albo z polskich na dewizowe lub odwrotnie) trwa według ich regulaminu - "do siedmiu dni roboczych". Totalna porażka!!! Raz mi zrobili konwersję dokładnie na siódmy dzień roboczy, następnym razem - po dwóch dniach roboczych.
pozdrawiam
pieuk / 2009-02-16 20:18 / portfel
Widzę, że to u nich norma. Mój transfer zrealizowano po 6 dniach, a w walutach miałem tylko część portfa.
piotr z poznania / 83.29.190.* / 2009-02-27 10:47
pracuje w aegonie i wiem jakie sa zasady. jesli masz pieniadze TYLKO w polskich funduszach to transfer trwa zwykle 2 dni, jesli masz chocby maly procent w walucie to trwa to do 5 dni (na rachunku masz 2 dni poslizgu wiec moze sie wydawac ze to 7)

pozdrawiam
tomasz_skandia / 84.10.103.* / 2009-02-27 11:49
"Zwykle" to jednak różnica w stosunku do "zawsze". Mogą byc dwa dni, a równie dobrze pięć!
Jeżeli produkt, który się w AEGON posiada jest rozliczany w PLN, to transfer "walutowy" może trwać do siedmiu dni roboczych!!! I tyle trwał!!! Uwzględniając poślizg na rachunku - zmiany widoczne były po 9 dniach.
pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy