Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

aegon dalem130tys rok temu i jestem w plecu broncie sie

aegon dalem130tys rok temu i jestem w plecu broncie sie

browar62 / 2007-12-27 20:58
a w aig te same pieniadze w tym samym roku daly mi50 tys zysku .Jak to jest?
Wyświetlaj:
delo82 / 2007-12-30 17:58 / portfel
Ja jak poszedlem do aegonu, zeby dac im pieniadze do zainwestowania, to sie zdegustowalem i odzszedlem predko. proponowali maly zysk, jakies dziwne umowy, ze trzeba by byc z nimi przez kilka dobrych lat, zmiany w portfey najpierw darmowe, chyba 12 a potem plac czlowieku za kazda zmiane. jak sobie policzylem to by wyszlo kieszonkowe.lipna firma, lepiej sie prezenuja inne. a najlepiej miec konto bankowe skojazone z funduszami i po buszowaniu w roznych miejscach jakie fund eybrac, samemu je kupic proonuje mBank albo multibank.
delo82. / 83.10.221.* / 2007-12-30 17:53
Ja jak poszedlem do aegonu, zeby dac im pieniadze do zainwestowania, to sie zdegustowalem i odzszedlem predko. proponowali maly zysk, jakies dziwne umowy, ze trzeba by byc z nimi przez kilka dobrych lat, zmiany w portfey najpierw darmowe, chyba 12 a potem plac czlowieku za kazda zmiane. jak sobie policzylem to by wyszlo kieszonkowe.lipna firma, lepiej sie prezenuja inne. a najlepiej miec konto bankowe skojazone z funduszami i po buszowaniu w roznych miejscach jakie fund eybrac, samemu je kupic proonuje mBank albo multibank.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy