Forum Forum inwestycyjneFundusze

AEGON i prowizje !!

AEGON i prowizje !!

Marsi / 77.236.0.* / 2008-11-25 22:37
AEGON – UWAGA NA TĘ FIRME I JEJ PROWIZJE !!!!!

Pobierają 1,95 % prowizji rocznie niezależnie od wyników i przez 5 lat prowizje za wyjście !
Lepiej inwestować przez banki, gdzie można kupić te same fundusze i nie płacić złodziejom prowizji jak człowiek chce w danym momencie korzystać ze swoich pieniędzy, bo ma taką potrzebę.
WSZYSCY TRACA A AEGON ZARABIA ! GRUBE MILIONY!!
Wyświetlaj:
zonk11 / 87.204.111.* / 2011-03-02 18:57
zgadzam się :)
piotrekkk05 / 2011-02-20 21:18
hmmm
Ciekawe, ale jak sprzedawca Cię nie poinformował o kosztach a Ty masz jeszcze na to przynajmniej 1 świadka to proponuję Ci się zgłosić do: URZĘDU OCHRONY KONKURENCJI I KONSUMENTÓW. Jeżeli tak było że nie powiedział Ci o kosztach to popełnij poważne przestępstwo i idź tam żeby nigdy więcej ten sprzedawca nikogo nie oszukał.
Pozdrawiam i jeżeli to prawda to zachęcam Cię abyś się udał do oddziału w swoim mieście. To że podpisałeś umowę na podstawie wprowadzenia Cię w błąd przez sprzedawcę nie ma żadnego znaczenia. JA TEŻ NIGDY NIE CZYTAM UMÓW TYLKO ZADAJĘ PYTANIA SPRZEDAWCY TAKICH PRODUKTÓW ALE NIGDY NIE ZOSTAŁEM WPROWADZONY W BŁĄD (DOKŁADNIE WYPYTUJĘ O KAŻDY SZCZEGÓŁ)
Andrzej Wilczak / 178.73.63.* / 2011-04-12 23:42
a mnie przy świadkach przedstawiciel, ale nie Aegon, wprowadził w błąd.
Z innej firmy branży telekom. tez wprowadził w błąd żonę, sąsiadkę, koleżankę.

Podpisali ... mają za swoje i płacić trzeba.
Mi udało się odstąpić od umowy (choć na firmę), bo sfałszował umowę.

CZYTAĆ TRZEBA.
nabitawaegon / 85.222.101.* / 2011-03-09 13:21
AEGON to pułapka na 10 lat. Też w to weszłam za namową agentki ubezpieczeniowej, do któej miałam zaufanie. Czarowała, jakie to świetne zabezpiecznie na przysłośc i jak wspaniale urosną systenatycznie wpłacane pieniądze. Po trzech latach wpłaciłam łacznie 7200 a na koncie mam 7100 i oczywiście żadnych szans na wypłatę tych pieniędzy.. - Chyba ze ze stratą likwidacyjną w wys. 80% ... Skandal. Najciekawsze jednak, że nawet gdybym nagle zmarła, mój spadkobierca, tez dostanie tylko 20 %. Okradną człowieka nawet po śmierci...
Oczywiście sama to podpisałam, bo nie czytałam dokładnie umowy. Zaufałam agentce, a ta powiedziała tylko połowę prawdy o funduszu. Nie wiem, czy jest jakaś szansa z tego wyjśc bez strat. Moze ktoś ma jakieś konkretne doświadczenie i wiedzę, czy jest jakas furtka, żeby uwolnić się z tej ppułapki. Co miesiąc musze płacić 200 zł, albo stracę całą dotychczasową kasę ulokowana w AEGON. Doradżcie coś.
msversus / 91.150.220.* / 2011-03-09 22:10
Jak nagle umrzesz, to Twoj spadkobierca dostanie nie mniej niż wpłaciłaś! Jest to dokładnie napisane w warunkach umowy i jest to jedna z wielu zalet programów inwestycyjnych "nie! bankowych" - przeczytaj dokładnie umowę
piotrekkk05 / 2011-03-09 20:11
Powiem Ci że masz niezły wynik zauważywszy iż inwestowałaś w czasie kryzysu. 7200 wpłacone a na koncie 7100. Jak chcesz się pozbyć to możesz zrobić na kogoś cesje, np. ktoś Ci zapłaci za nią 6000 zł i na niego przejdzie cała polisa. Stracisz 1000 zł a nie będziesz miała obowiązku wpłacania. w Twoim przypadku nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem takiej osoby. masz w plecy tylko 100zł. (daj ogłoszenia na forum) ale radzę Ci się zastanowić czy warto. I jak byś nagle zmarła to Twój spadkobierca dostanie wszystkie wpłacone przez Ciebie pieniądze, tu akurat źle przeczytałaś. I BARDZO MNIE CIEKAWI KTÓRĄ POŁOWĘ O FUNDUSZACH CI POWIEDZIAŁA AGENTKA, JAK BYŚ MOGŁA DAĆ ODPOWIEDZ (pytam na poważnie).
Pozdrawiam
nabitawaegon / 85.222.101.* / 2011-03-14 13:36
Mam nadzieję, że ktoś się skusi i odkupi. Sczerze powiedziawszy odstąpię z 5 tys. zł na rękę. Pocieszające co piszesz, że spadkobierca dostanie wszystko. Ale w umowie zauważyłam zapis w rodzaju"; z uwzględnieniem opłat likwidacyjnych" wiec wydaje mi się, że jednak coś jest na rzeczy i umarłemu tez zabiorą... Nie miałam już sił dalej tego studiować, bo krew mnie zalała jak to poczytałam... Co do połowy prawdy, chodziło mi oczywiście o piękne wykresy i wizje, jak to urośnie przez te 10 lat, bez informacji, że może nic nie urosnąć, albo stracę nawet to, co wpłacam, bo przeciez nie moga gwarantowac sukcesu - zwłaszcza przy tym co teraz się dzieje na świecie... Na ten temat nie było żadnych informacji ani ostrzeżenia. Ja nie ukrywałam przed nią, że jestem zielona jesli chodzi o giełdę i samodzielne decyzje w tej kwestii. Dzisiaj wiem, że dobra agentka zaproponowałaby mi inny produkt, odpowiedni do moich umiejętności a nie wciskała taką przymusową "oszczędność". Wspominała, że jest to wieloletnia inwestycja ale ani słowa, że NIE WOLNO wypłacić przezd upływem 10 lat, bo sa kary zwane "opłatami likwidacyjnymi". Ja załozyłam sobie, że jesli będe w potrzebie po prostu wypłacę to, co odłożyłam nie oczekując krociowych zysków. I teram mam taka sytuację, a tu zero oszczędności, bo AEGON je zabierze - MOJE WŁĄSNE PIENIĄDZE, za których trzymanie też pobiera przeciez na bieząco opłaty (administracyjna, za zarządzanie - czym??, za ryzyko - czyej???). Dlatego czuję sie oszukana i niedoinformowana przez osobę, której zaufałam. A moja głupota, że nie przeczytałam tego folderku przezd podpisaniem umowy...
nabitawaegon / 85.222.101.* / 2011-03-14 13:40
Odstąpię za 5 tys zł na rękę oczywiscie (tam uciekła literka) ... Póki co to AEGON chce mi zabrać ponad 5 tys... z 7 tys.
PiotrW83 / 83.13.238.* / 2011-05-09 10:34
Jeśli oferta jest nadal aktualna to biorę za 5000 PLN. Proszę o dane kontaktowe.
kuracjusz / 83.30.82.* / 2011-10-27 23:24
ja tez mam podobny problem moge odstąpiuc uzbierane pieniadze ponad 8 tys za 7 tys
pcservice108@vp.pl

polisa multi pin 2008
łosiek / 213.195.185.* / 2011-02-14 20:38
AEGON, SKANDIA, AXA i inne polisy inwestycyjne to oszukiwanie Klientów i zarabianie na nich grubych tysiaczków... z góry...

nie bądźcie frajerami nie dajcie się robić w łosia...
keti / 46.112.191.* / 2011-02-14 18:19
halo czy Ty jesteś nierozgarnięty czy nienormalny. Ja mam program w Aegonie a wcześniej inwestowałam w bankach. Nie wiem jakiego ty miałeś doradcę ale ja mam na prawdę osobę która mi wszystko przedstawiła i nie mam żadnych zastrzeżeń. Przynajmniej raz na pół roku dzwoni do mnie moja przedstawicielka czy wszystko jest tak jak miało być. Jestem bardzo zadowolona!!!!! Natomiast w banku jak miałam pieniądze to się nikt nimi nie interesował i tylko traciłam zamiast zarabiać. Koszty są porównywalne. Pamiętam, że jak podpisywałam umowę to mi moja agentka powiedziała ile będzie mnie kosztować program. Uważam że jak ma coś zarabiać i być na wysokim poziomie to musi też kosztować. Ja osobiście BARDZO POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zuberec / 85.222.86.* / 2010-11-09 16:18
A ja jestem z NICH zadowolona!!!
W banku przez rok zarobiłam 84 zł na lokacie ok 3000 a u nich w trzy miesiące ponad 300..
Poza tym mam fundusze kupowane nie pod parasolem i to jest dopiero złodziejstwo i dramat....Ani wylac ani wypić.
Ludzie nauczcie się najpierw co to są inwestycje i fundusze a później przelećcie po pojedynczych towarzystwach i zobaczcie jakie tam biora opłaty wstepne i za zarządzanie bo te każdy bierze i dopiero gadajcie głupoty... A traci ten kto nie umie czytac i nie ma pojęcia o gospodarce....To czysta matematyka i cyfry mówią za siebie.
Za darmo to ING...ale ich ktos ma przejąc więc też nie wiadomo jak będzie!!!
AEGON JEST ŚWIETNY I MA SUPER DORADCÓW, nie twierdzę, ze wszystkich ale ja znam takich.
fizol / 178.36.28.* / 2010-09-10 21:16
Witam też tak uważam .Lepiej im terminowo wpłacać bo może was spotkać przykra niespodzianka.Po dwóch latach oszczędzania bez żadnego wcześniejszego powiadomienia dowiedziałem sie że moje konto zostało zamrożone bo nie zaplaciłem w terminie trzech składek .Oni liczą dni prolągaty z całego okresu a nie od ostatniej do następnej wpłaty .Takie małe niedopatrzenie może was kosztować utratę wszystkich wpłaconych im pieniędzy .Jedyna szansa to wznowić umowe oczywiście trzeba znowu zaplacić składkę początkową i wszystkie zaległe składki .Uważam że klient nie ma tu żadnej swobody ani gwarancji na odzyskanie swoich pieniędzy .Jesteś z nimi związany aż do końca trwania umowy .Lepiej więc oszczędzać w inny sposób.Masz podobny problem napisz na forum ,może ktoś z ochrony konsumenta zbadałby tą sprawę.Pozdrawiam i proszę o wasze opinie na temat Aegon
viana / 213.151.215.* / 2010-07-03 10:06
sluchaj koles...a ty myslisz ze w banku nie placisz ogromnej oplaty wstepnej? aegon placisz rocznie za zarzadzanie...a ty myslisz ze wszystko mozna miec za darmo??? to jestes w bledzie! chcesz pomnazac pieniadze i myslisz ze to za free?! a kto oplaci analitykow finansowych, depozytariusza i cala reszte odpowiedzialna za zarzadzanie tymi twoimi pieniedzmi? twoj post jest denny i swiadczy o twoich brakach w wiedzy odnosnie finansow...na drugi raz wsadz sobie pieniadze do skarpetki i czekaj na "swietego mikolaja" ktory w magiczny sposob pomnozy twoje pianiadze! powodzenia dzieciaku!
byłem w AEGON / 95.40.99.* / 2010-04-30 08:29
Prowizja w AEGON dla "doradcy" który podpisał z Tobą umowę to 45% albo 55% Twojej składki rocznej. W zależnosci od tego czy płacisz miesięcznie czy rocznie. Czy już wiesz skąd się biorą opłaty?
Sylwia 27 / 79.163.199.* / 2010-04-25 14:38
Zgadzam się zarówno z jedną jak i drugą stroną. Faktycznie można w Aegon troche zarobić, ja po 2 latach i kapitale 10 tys. mam 2 tys. zysku i odrobiłam 700 zł prowizji. Wszystko dzieki temu że śledzimy z mężem na bieżąco co się dzieje na giełdzie i szybko reagujemy. MINUSEM OGROMNYM JEST NATOMIAST FAKT, ŻE ZOSTALISMY OSZUKANI BO ZDECYDOWAŁAM SIĘ NA PLAN 5 LETNI I PODPISAŁAM UMOWĘ BĘDĄC PEWNA że po tym czasie wypłacę pieniądze , a tu się okazuje że muszę trzymać tam kasę przez 10 lat. Pisałam reklamację ale oni sprytnie się wymigali że podpisałam umowę i ogólne warunki... Trudno, jakoś to przezyję ale OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED NIEUCZCIWYMI AGENTAMI Z TEJ firmy. !!!!!!!!
dhariush / 89.79.126.* / 2010-05-04 23:40
Zasada jest taka, by nie kupować u pośredników. Aegon musi z czegoś żyć i dlatego tak się dzieje. Ale podobnych firm jest więcej, niestety
Iwona / 83.5.205.* / 2009-04-17 14:45
Byłam w Aegonie miesiąc i Bogu dzięki zrezygnowałam. Właśnie po przeczytaniu tych komentarzy. Już nie będę nigdy tak nieodpowiedzialnie inwestowała swoich pieniędzy.
pilotmarker / 91.94.72.* / 2009-04-19 14:35
tak to jest jak sie kowal bierze za pieczenie ciasta - w 3 tygodnie zarobilem na aegonie 25 procent - ludzie ruszcie troche glowami
Amola / 79.191.126.* / 2010-04-25 23:47
Pilomarker nie udawaj greka chyba ze naganiasz
MĄDRY PO SZKODZIE / 195.34.80.* / 2009-03-12 01:53
ZAŁOŻYŁEM POLISE W AEGON w 2008 ROKU - ZAMIAST OCZEKIWANYCH ZYSKÓW JESTEM OD ROKU WCIĄŻ NA MINUSIE ! Z 10 TYS KTORE WPLACILEM MAM JUZ TYLKO 2 TYS NA ICH KONCIE !! DORADCA TŁUMACZY TO KRYZYSEM - GIEŁDĄ !! ITD. MOWI WCIAZ ZE ODPRACUJEMY - ODBIJEMY...JAK GIELDA RUSZY !!! BZDURA !!
INNA SPRAWA ZŁODZIEJSKIE PROWZIJE !! - LUDZIE 99 % ZA WYCOFANIEK APITAŁU W 1 I 2 ROKU !! TO SKANDAL ! ZŁODZIEJSKIE PROWIZJE !!
LUDZIE PRZEJRZYJCIE NA OCZY I NIE INWESTUJCIE W AEGON !
LEPIEJ INWESTOWAC SAMEMU...MALYMI KROCZKAMI...ZAROBISZ WIECEJ NIZ..TO CO OBIECUJA CI W AEGON !!
UWIERZ MI..JA WYCOFUJE SWOJĄ KASE...A RACZEJ ZLOZYLEM JUZ PROSBE DO DORADCY O LIKWIDACJE POLISY ! WIEM ZE 99% STRACE...ALE I TAK NA CHWILE OBECNĄ MAM TYLKO 2 TYS...MIALEM 10 TYS...!! I GDZIE TU SPRAWIEDLIWOSC !! ZŁODZIEJE !!! OSZUSCI !! BANDYCI !!! TEN KTO SIE NIE ZNA I UFA ZE KTOS DOBRZE ZAINWESTUJE TWOOJA KASE JEST W BLEDZIE !! NIE BADZCIE GLUPI...!!!
Karol 3miasto / 89.230.184.* / 2013-03-29 15:45
Kolego, jesteś baran do n-tej potęgi. przeczytaj dokładnie ogólne warunki i wszystko bedziesz wiedział. Także to że to jest program długofalowy i każda firma inwestycyjna teoretycznie zabiera kasę za 2 lata / a AEgon tylko 99% za 1 rok / a później, po ok. 10 latach masz zwrot całej sumy "zabranej". Każda inwestycja długofalowa to min. 10 lat, a tutaj podatku Belki co roku nie płacisz, itd. itd. Taki komentarz jak Twój to tylko widać jak kompletnie się nie orientujesz w finansach i jeszcze nie czytasz warunków umowy, które są proste i jasne.
Jest takie powiedzenie: dlaczego jesteś biedny? - Boś głupi! A dlaczego jesteś głupi ? - Bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem !
grzegorz88solver / 87.99.9.* / 2011-02-08 23:47
TEN KTO SIE NIE ZNA NIECH NIE WYDAJE OPINII (!!!) MIAŁEŚ WIELE MOŻLIWOŚCI ALOKACJI I TRANSFERÓW SKŁADEK, A TO ŻE MIAŁEŚ DO DUPY (PSEUDO)DORADCĘ TO DRUGA SPRAWA. TU NIE TRZEBA BYŁO STOSOWAĆ SKOMPLIKOWANYCH STRATEGII. WYSTARCZY W MOMENTACH W KTÓRYCH ZACZYNAJĄ SIĘ SPADKI (POWIEDZMY OK -10%) WRZUCAĆ PIENIĄDZE NA FUNDUSZE PIENIĘŻNE (wyjaśnię: bezpieczne które zrobiłyby od 3 do 6%).
POTWIERDZAM: "MĄDRY PO SZKODZIE" którą sam sobie sprowokował i zrobił. MOŻNA BY JESZCZE WIELE MÓWIĆ O TAK NIEPOWAŻNYM TRAKTOWANIU INWESTYCJI ALE PRZYNAJMNIEJ TERAZ WSTRZYMAM SIĘ OD TEGO. WYSTARCZY ODROBINA INTELIGENCJI ŻEBY ZARABIAĆ (i nie mówię tu o jakichś kokosach i milionach, po prostu aby zrobić bezpiecznie 10-14% w skali roku)
warto odłożyć frustracje na bok i zacząć trochę myśleć.
pozdrawiam
wiem że stary post ale zazwyczaj patrzymy na takie "oceny" i od razu wyrabiamy sobie opinię. Nie tędy droga.
zapraszam do dyskusji.
coolczyk88@o2.pl
aga zet / 79.191.126.* / 2010-04-26 00:18
Jak dłudo beda nas jeszcze te złodzieje okradac mnie namówiła na fundusz pracownica banku włozyłam czesc kasy w fundusz strata -50% wypłaciłam dołozyłam reszte oszczendnosci i troche pozyczyłam od siostry otworzyłam rachunek maklerski i postanowiłam sama odzyskac stracone pieniądze ale spadło i dalej spadało stracłam -70% czekałam dalej moze sie odbije ale w koncu siostra poprosiła o zwrot kasy musiałam oddac prawie całe pozostałe 30% i teraz nie mam nic straciłam oszczednosci całego zycia a na koniec gdzies przeczytałam ze bede sie ostro gimnastkowała przed skarbowym skąd miałam pieniądze teraz mysle ze to jest napad na ludzi ,pułapki ale chyba tak musi byc przed koncem swiata zeby oddzielic ziarno od plew.
Grabi / 87.205.152.* / 2010-11-26 03:26
Zgadzam się całkowicie. W 2008r. wpłaciłem 25000zł, teraz mam 18000, dwie lokaty po 5000Euro, teraz mam 8200Euro. Straty (ponad 20%) rosną proporcjonalnie do kosztów zarządzania kontem przez Aegon. Ja mimo straty wycofuję swoje aktywa.
smash / 149.156.124.* / 2009-08-01 23:15
Powinieneś się raczej nazwać głupszy po szkodzie. Jeżeli zlikwidowałeś tą polisę to była to najgłupsza decyzja jaką mogłeś podjąć. I jak tu się dziwić że Aegon tyle zarabia skoro tacy ludzie korzystają z ich produktów.

Ludzie zrozumcie produkty typu MULTI PIN nie są na rok czy dwa tylko przynajmniej na 10. Nie oczekujcie że w rok zostaniecie milionerami.
aga zet / 79.191.126.* / 2010-04-26 00:24
Ale krasc tysiące mozna przez rok cwaniaku ty wchodzisz wtedy kiedy idzie a innym blokade kasy na 10 lat i to jest twoja pułapka
poszkodowany / 83.27.109.* / 2009-08-07 11:12
OCZYM TY MÓWISZ !!!!
przeczytajcie dobrze umowy .To się nie powinno nazywać polisa , wrazie śmierci uposażony
dostanie tylko składkę którą wpłacił ubezpieczony , i to zależy czy ubezpieczony spelnił rozne warunki
bolek77 / 2009-08-07 14:57 / portfel / Uparty Osiołek

To się nie powinno nazywać polisa

Masz rację, nie powinno sie tak nazywać. Nazywa sie tak tylko i wyłacznie w celach podatkowych.
TORRBAS / 212.160.111.* / 2009-03-12 22:29
Przykro mi ale nie masz szans na odzyskanie pieniędzy sam byłem w Aegonie wszystko było dobrze gdy powiedzmy w ostatniej chwili pieniądze wrzuciłem do funduszu gwarancyjnego tak ,ze byłem naz ero .
Ale były widełki aby wybrać z Aegonu pieniądze a byłem ponad dwa lata musiałem stracić i niestety pare tyś straciłem gdybym był dajej został bym z torbami .
Ja miałem dużo więcej niż ty do stracenia wspólczuje wam którzy zostaliście w funduszach .
Na koniec powiem pare ciekawych rzeczy zaczołem przegąadać strony polskiego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego . Który na rok przed kryzysem mówił ,ze nastąpi kryzys finansowy i swiatowe załamanie finansów wiedziałe ,że Jackowski odnalazł kilkuset ludzi zaginionych i zamordowanych jego wizje były nie do podwazenia i wyobrażcie sobie ,ze czytając to co on mówi wybrałem pieniądze .
Powiem wam jeszcze coś ważnego Krzysztof Jackowski przewiduje małe zwyżki na marzec kwiecień gdzie wszyscy bedą myśleli ,że to juz koniec kryzysu .
Ale to błędne złudzenie według Jackowskiego w lipcu tego roku nastąpi całkowity krach ten ,który był na jesieni 2008 to mały pikus .Według Krzysztofa wielokrotnie o tym mówił znajdziecie to w internecie ,że kryzys jest wywołany celowo ,ale najgorsze jest to ,ze według niego kryzys sam z siebie sie nie skończy i powiedział, że nie ma juz wątpliwosci ,że wszystko to skończy sie wojną która wymknie sie z pod kontroli gdyż do wojny dojdzie w wyniku prowokacji a ma to byc na jesieni tego roku choć nie wyklucz ,ze będzie to wczesniej ,wojna jest potrzebna amerykanom a prowokacji ma dokonać Izrael .
Radził bym to co napisałem wziąc pod uwage gdyż ja dzięki Jackowskiemu sie uratowałem
laku / 193.25.0.* / 2009-10-01 18:13
"Ale to błędne złudzenie według Jackowskiego w lipcu tego roku nastąpi całkowity krach
ten ,który był na jesieni 2008 to mały pikus"

No i lipiec minął a krachu nie było. He he he!
alinah / 2009-03-12 21:56
ZASTANAWIAM SIĘ, TAK NA SERIO!!! BRAK LOGIKI W TYM CO NAPISAŁEŚ. BEZ DORADCY MOGŁEŚ PRZERZUCIĆ PIENIĄDZE W BEZPIECZNE FUNDUSZE ! A NA CO CZEKAŁEŚ? MASZ DOSTĘP DO RACHUNKU...WIĘC W CZYM PROBLEM?

TROCHĘ POKORY, DOBRZE CI ZROBI. DOBRA RADA....CZYTAJ NA PRZYSZŁOŚĆ CO PODPISUJESZ, BO W AEGONIE BARDZO CZYTELNIE I JASNO NAPISANE JEST O KOSZTACH!!!! NA PEWNO AEGON CIĘ NIE OSZUKAŁ!

POZDRAWIAM
qqqqqqqq / 83.3.100.* / 2009-03-12 14:53
a gwarancja zwrotu kapitału - nie wypisuj bzdur
jerzy3711 / 2009-03-12 15:14 / portfel / Bywalec forum
gwarancję zwrotu kapitału masz jedynie w razie śmierci ubezpieczonego ,przynajmniej tak jest w Skandi , w Aegonie na pewno jest tak samo , więc życzę powodzenia :)
Acha czasami warto poczytać Ogólne warunki ubezpieczenia
pieuk / 2009-03-12 07:12 / portfel
Trzeba było przeczytać regulamin przed podpisaniem.

Wycofujesz te 20zł? :) Lepiej chyba zostawić bo jednostki mimo wszystko masz.
Fahrenheit / 2008-11-26 22:56 / Bywalec forum
ale news. umowa już podpisana, czy jesteś w szoku? Nudzi to już każdego na forum - tematy typu "złodzieje z ING", "Aegon i złodziejskie prowizje", "Arka oszuści", "Piekarze to wyzyskiwacze - piekąc chleb samemu zapłacisz mniej".
ok. rozumiem wzburzenie, nie bronię Aegona. A kiedy przeczytamy Twój wpis o złodziejskim ZUS-ie, który nie wypracowuje żadnego zysku, bo nie ma czego zainwestować. Ale zmusza pod licznymi karami haracz prawie 800 zł co miesiąc. LUDZIE! To jakaś paranoja! NIKT nie zmusi was do wejścia w Skandię, Aegon, AXA. Więc jak ktoś nie ma ochoty to nie. ZUS jest pod przymusem - ale oburzenie żadne.
Wolność słowa - jasne, popieram. Ale wczesniej proponuję trochę refleksji.
spod londynu / 78.102.255.* / 2008-11-28 13:49
To jednak dobrze że taka informacja ukazuje sie na Forum. Służy ona ostrzeganiu innych, mniej zorientowanych w tej materii, niż Ty. Antyreklama bardzo skutecznie złagodzi apetyty an łatwe pieniadze jakie wypłaca sobie Aegon z kieszeni swoich klientów. Moze się wtedy panowie z Aegona opamiętaja się i ograniczą swoje haracze. Naiwnych coraz mniej.
Wątek ZUS-u to kompletnie inna materia, i na inne forum
LdN / 2008-11-28 09:55 / Bywalec forum
Nie od dzisiaj wiadomo, że wielu wydawałoby się mądrych i inteligentnych ludzi akceptuje i popiera złodziejską politykę państwa w imię chorych idei. Wszelkiej maści instytucje tego typu jak i pomoc społeczna to robak toczący gospodarkę światową.
Apollo Mix / 79.191.126.* / 2010-04-26 00:41
Człowieku módl sie o zdrowie bo o rozum to juz zapozno.Skad wiesz czy w jednej ch wili nie stracisz wszystkiego mozna nawet stracic pamiec a wtedy moze ci pomóc własnie opieka społeczna lub inne społeczne instytucje troche pokory pajacu
Fahrenheit / 2008-11-28 11:06 / Bywalec forum
LdN> założymy może inny wątek :P
k rystyna / 90.129.79.* / 2009-06-14 18:02
moj opiekum zwolnil sie straciałm duzo pieniedzy aegon nie poinformowal i zmainie opiekuna ani opiekun mnie że odchodzi nie miałam komputera i kasa poszał do kieszeni aegona i jeszcze uwazaja ze oni sa ok jak zwykle a robia sobie piekne pikinki za masz akase naciagacze i juz a prowizje biora wielkie zzarobisz 80 z l i 83 prowizja
maggda25 / 84.10.123.* / 2009-08-07 23:06
jak czytam te wpisy o złodziejach to aż mi się słabo robi. Tak to jest jak ludzie inwestują a się na tym kompletnie nie znają. Umowa AEGON jest jasna i klarowna (nie bronię ich) a wy lepiej trzymajcie kasę w skarpecie a nie obwiniajcie doradców, przecież to logiczne że nie zagwarantują wam 100% wzrostu. Przed zainwestowaniem trzeba trochę wysiłku, poczytać coś, zainteresować się, a nie iść do banku rzucić kasę i czekać aż się sama rozmnoży.... błagam ruszcie trochę mózgami
zadowolony z aegon / 77.253.192.* / 2009-10-14 19:02
Co niektórzy chyba pomylili się podpisując umowę, albo mają problem z czytaniem, wszystkie prowizje i opłaty są podane oraz ile się traci w momencie rozwiązania umowy przed czasem i to na każdy rok uczestnictwa. Jestem w aegonie od 3 lat i udało mi sie jakoś przejść przez te wielkie spadki z obronną ręką i zarobić pieniądze których nie da mi oprocentowanie w banku. Jak ktoś nie ma pojęcia o czym pisze i co podpisywał to niech nie pisze bzdur . A jak ktoś nie wie jak oszczędzać to naprawdę dobry sposób. polecam
pysia25 i pół / 77.255.15.* / 2009-09-16 22:51
madzia ty chyba pracujesz dla tych złodziei w eagonie i pewnie szef cie bzyka uważaj bo cie też wyr... do zera TE GNOJE MOGĄ JEDYNIE ZAGWARANTOWAĆ SOBIE PROWIZJE I BANKIETY ZA NASZE PIENIĄDZE WIĘC PRZEŻYJ 10 LAT Z TYM SREGONEM I POWODZONKA
pilotmarker / 83.31.164.* / 2009-06-15 14:10
krysiu polecam robienie na drutach albo wycinanki a nie inwestowanie pieniedzy:)
nastepny / 87.105.24.* / 2009-10-14 14:04
O pieniądze trzeba dbać. Dla samochodu robisz przeglądy , dbasz, myjesz, wymieniasz olej. Pieniadze rzucasz na okienko w banku i rządasz ażeby rosły jak liście na drzewach.

O pieniądze trzeba dbać.
O pieniądze trzeba dbać.
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy