Forum Forum inwestycyjneFundusze

AEGON I ZŁODZIEJSKIE PROWIZJE !! DEXUS PARTNETS - zwykli naganiacze !

AEGON I ZŁODZIEJSKIE PROWIZJE !! DEXUS PARTNETS - zwykli naganiacze !

Jerzy U / 77.236.0.* / 2008-12-09 22:15
AEGON – UWAGA NA TĘ FIRME I JEJ ZŁODZIEJSKIE PROWIZJE !!!!!

Pobierają 1,95 % prowizji rocznie niezależnie od wyników i przez 5 lat prowizje za wyjście !
Lepiej inwestować przez banki, gdzie można kupić te same fundusze i nie płacić złodziejom prowizji jak człowiek chce w danym momencie korzystać ze swoich pieniędzy, bo ma taką potrzebę.
WSZYSCY TRACA A AEGON ZARABIA ! GRUBE MILIONY!!

------------------------------------------------------------------------------------------
DEXUS PARTNETS - zwykli naganiacze ! Niczym sie nie różnią od agenta Comercial Union. Zależy im tylko na złapaniu "duszy". Daj im pieniądze i zapomnij o nich . Najlepiej na 20 lat - może wtedy wypracuja jakiś zysk, jak stanie sie cud !
Nie opiekują się pieniędzmi, nie różnią się od Funduszu, ciągną korzyści nawet w przypadku kiedy człowiek traci, bo dostają prowizje z AEGONU za złapanie klienta
Są bezczelni, nie odbierają telefonów i dbają tylko o własny brzuch.
Era doradców się już skończyła. Niech oddadzą swoje wypasione samochody i domy i zajmą się produkcja ziemniaka. Będzie to z większym pożytkiem dla społeczeństwa !
Wyświetlaj:
Fahrenheit / 2008-12-11 13:58 / Bywalec forum
Jureczku załóż może fundusz, albo firmę pośrednictwa i zarabiaj też grube miliony :)
antyING / 86.132.126.* / 2008-12-13 01:33
Po Pana komentarzach łatwo widać ze jest Pan zamieszany w biznes funduszowy (naganiacz??). Trudno sie więc dziwić pańskim opiniom. Jeśli większość forumowiczów stwierdza fakt że czuje się oszukanymi to nie powinien Pan się z tym sprzeczać (bo to fakt) tylko postarać się coś z tym zrobić. Jeśli ci ludzie stracą cierpliwość i wypłacą swoje pieniądze to tacy jak Pan stracą pracę.
Po wynikach funduszy jasno widać że nie osiagają one nawet wyników równych głównym indeksom. Jaki więc jest sens inwestowania swoich pieniędzy poprzez fundusz jesli samemu inwestując w Wig lub Wig20 można zarobić więcej?
Fahrenheit / 2008-12-13 03:12 / Bywalec forum
Szanowny Panie, nie jestem związany z "biznesem funduszowym" w żaden, nawet pośredni sposób. Nie przeczę pańskim opiniom, że wśród sprzedawców funduszy są ludzie nieuczciwi, nie informujący klientów o wszystkich warunkach umowy. Natomiast ja czytam umowy, które podpisuję, dzięki czemu unikam żenujących sytuacji. Z kolei co do polityki inwestycyjnej funduszy i jej efektów, skuteczności się nie wypowiadałem. Dla mnie, osobiście, z funduszy mogą wypłacić pieniądze wszyscy. Mam inne rozterki.
alinah / 2008-12-09 22:54
Uważam, ze Aegon daje klientom bardzo dobre produkty inwestycyjne!!! Nie znoszę takich stronniczych opini. Możesz mi wierzyć, ze nie wszyscy tracą. Aegon daje takie możliwości inwestowania, że nie zawsze lepiej inwestować w banku / a co istotniejsze to daje mozliwości zarabiania / również w czasach obecnej niestabilnej sytuacji na rynku! Radzę dokładniej zapoznać sie z ofertą! Pozdrawiam
willem / 62.29.160.* / 2008-12-10 16:32
Oczywiście ze Aegon to bardzo dobry fundusz, opłaty za zarządzanie pobierają wszyscy, banki nie mają połowy funduszy które posiada Aegon i sprzedaje je bezprowizyjnie, problemem jest jezeli osoba która nie ma pojęcia o niczym, ale marzy o szybkich i łatwych pieniądzach przychodzi do drugiego geniusza, który w doradztwie pracuje od wczoraj i podejmują wspólną decyzję o inwestycji w akcje na okres trzech miesięcy. Panie Jerzy, następnym razem mniej wykrzykników i caps locka, więcej chłodnej refleksji nad sobą.
priv / 2008-12-10 20:42 / Bywalec forum
Ten Jerzy to jakiś dureń, zaśmieca co chwile wszystkie fora. Nie ma sensu tracić czasu bo ten cymbał pewnie w ogóle tego nie czyta.
Jerzy U / 77.236.0.* / 2008-12-12 21:32
Nie piszę do Was, pacany i pracownicy, którzy macie kokosy z oszukiwania innych ludzi. Pisze do zwykłych ludzi, którzy traca przez takich jak wy pieniądze, żeby sie nie wpakowali w błoto za waszym pośrednictwem.
Lepiej niech sobie kupią nowy samochód, a nie bandę darmozjadów.
priv / 2008-12-12 22:22 / Bywalec forum
Jureczku kameleonie, co chcesz udowodnić? Moja prowokacja wynika ze zmęczenia udowadnianiem twoich umiejętności korzystania z klawiszy ctrl+c i ctrl+v, a nie z twoich domysłów. Z Aegonem ma tyle wspólnego co przysłowiowy piernik z wiatrakiem. Siedzę na giełdzie od wielu lat i w przeciwieństwie do ciebie potrafię okiem praktyka ocenić obiektywnie określone rozwiązania. Twoja zdolność postrzegania pewnych rzeczy jest tak bezgranicznie płytka, że nie potrafię tego wysłowić. Rozwiązania typu aegonowego, skandiowego i tym podobnego są dla ludzi potrafiących zarządzać własnym portfelem mając do dyspozycji określoną paletę możliwości inwestycyjnych i w ten sposób bezproblemowo pokonać cenę jaką taka czy inna firma sobie żąda za dany produkt. Ty tego nie rozumiesz bo jesteś inwestorem typu ''wpłać i zapomnij'' ewentualnie '' ja wpłacam a ty mnie prowadź''. Dla takich delikwentów pod każdym względem lepszy będzie mbank i jego SFI. Jeśli uważasz, że 1,95% to bardzo dużo to otwórz lokatę na 1,95% - każdy bank zrobi ci to z pocałowaniem ręki - i zostań milionerem. Jeśli nie potrafisz korzystać we właściwy sposób z określonej palety funduszy i kompensacji zysków i strat to po co otwierałeś aegona? Zawsze winni są żydzi, masoni i cykliści, a cała reszta to k....y i złodzieje. Gratuluję.
priv / 2008-12-12 22:58 / Bywalec forum
i jeszcze jedno, przepraszam za durnia i cymbała. Proponuję abyś następnym razem lepiej przyjrzał się temu co opisujesz. Demagogów mamy już wystarczająco dużo w parlamencie.
Fahrenheit / 2008-12-11 13:58 / Bywalec forum
też nie wiem co to za sensacja, że Aegon pobiera prowizję. Niemożliwe wręcz do pojęcia, że nie oferuje funduszy za darmo.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy