Forum Polityka, aktualnościKraj

Afera Amber Gold. Będzie kolejny pozew zbiorowy

Afera Amber Gold. Będzie kolejny pozew zbiorowy

Wyświetlaj:
josef zawila / 79.239.119.* / 2012-09-25 09:50
Powinniscie wszystkie nazwiska zwiazane zwiazane z tym czlowiekiem
bedacym prezesem tego "kotla z grochowka" glosno wypisac i zlozyc
pozew zbiorowy. Odslonic twarze wszystkim i samo wiezienie to nie
wszystko- nalezy tak jak jest u nas w Niemczech dokladnie napisac
wszystko w gazetach - przed rozpoczeciem rozpraw.
Wtedy zglosza sie dodatkowi swiadkowie i obserwatorzy zagraniczni
ktorzy brali w tym udzial. Oni teraz siedza i sie modla aby ich nazwiska nie zostaly ujawnione. Oni sa w USA w Niemczech i jesli ja to pisze to znaczy, ze przezylem podobnych aferzystow, ktorzy mnie okradli z moich
pieniedzy w Opolu. Nie tylko w Opolu. bo tez w Gliwicach i tez pan
prokurator kryl pewnego gliwickiego biznesmena. Dopiero po moim
interweniowaniu kilkakrotnym sprawa zostala przyjeta jako oficjalny wniosek. Sprawa lezy juz 4 ry lata i czeka w Warszawie.
Ja moge to potwierdzic, ze Polska powinna sie zmienic, bo zaden inwestor zagraniczny nie bedzie chcial pracowac w takim panstwie.
Byly polski prezes firmy BCZ GMBH w Opolu
Josef Zawila
!!! / 31.11.207.* / 2012-09-25 06:35
Kłopoty to oni będą mieć jak trafią do wiezienia ! On do prawdziwego. A to dopiero jak nie będą sądzeni przez ziomali.
prostyP / 31.11.207.* / 2012-09-24 20:39
Ciekawe dlaczego prokuratorzy z tego chorego miasta nie wymyślili tego. Majątek złodziejskiego duetu nie tknięty bo.... ? Prokuratura z G. przeciągała sprawę żeby złodzieje wyczyścili konta. Każdy prosty człowiek wie że trzeba zabrać szybko majątek złodziejom na zabezpieczenie. Ale nie nasze urzędasy od "sprawiedliwości". Jeszcze będą sprawy przeciwko państwu. No bo "urzędasy" nie odpowiadają za to że wspomagają przestępców !!!
kaszuba nie pytać / 178.42.203.* / 2012-09-24 20:07
To on stworzył Drzewieckich, Chlebowskich, kręcenie lodów Sawickiej, sędziów na telefon,... On musi za wszystko beknąć!

Najnowsze wpisy