Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Afera Amber Gold. "Ludzie robią to na własne ryzyko"

Afera Amber Gold. "Ludzie robią to na własne ryzyko"

Wyświetlaj:
Barbara1212 / 82.210.157.* / 2012-08-28 13:38
Niestety dałam się oszukać AG. Póki co pieniędzy nie zobaczyłam i pewnie jeszcze długo nie zobaczę, o ile ogólnie jest szansa na ich odzyskanie. Zdecydowałam się na skorzystanie z usług polecanej kancelarii Omega. Mam nadzieję, że choć część środków finansowych uda się odzyskać.
Edwardo / 2012-08-28 14:59 / Bywalec forum
Niestety tak jest że bardzo cżesto ludziepchają sie w jakieś dziwne inwestycje , nie wiedząc do końca czy ich pieniądze są bezpieczne... później mamy ttakie scenariusze jak z Amber Gold.
L_W / 83.27.40.* / 2012-08-27 18:13
„WGI uwiarygodniała świetnie dobrana rada, składająca się z ekonomistów celebrytów: Witolda Orłowskiego, Bohdana Wyżnikiewicza, Dariusza Rosatiego i znanej lobbystki Henryki Bochniarz. Przez lata nie dopatrzyli się nieprawidłowości w funkcjonowaniu firmy aż do momentu utraty licencji przez WGI w 2006 r., gdy oskarżono go o wyłudzanie i defraudowanie pieniędzy klientów” – pisał w lutym tego roku Forbes.pl w artykule pt. „Rady Nadzorcze – ciało ozdobne”.
Panie Orłowski - o WGI pan zapomniał?
1999 / 87.64.79.* / 2012-08-27 14:27
"Ludzie to robia na wlasne ryzyko".

Dlaczego panstwo zmusilo i zmusza ludzi do przynaleznosci do OFE?

Poza ZUSem kazdy powinien ubezpieczac sie wlasne ryzyko.
Bazyl 14 / 2012-08-27 14:59 / Bywalec forum
O Amber Gold czytałem jakieś pół roku wcześniej przed aferą, już wtedy ostrzegano ludzi przed tym żeby nie inwestowali am pieniędzy bo to wielka ściema... ale ludzie jak zwykle nie słuchają...
Robert409 / 101.115.113.* / 2012-08-27 11:19
Panie Profesorze, z Pańskiej wypowiedzi wynika, że dentysta jest uprawnionym chirurgiem do transplantacji serca.
Mamy państwo które nie gwarantuje bezpieczeństwa uprawiania zawodu i związanych znim uprawnień. Czyli jutro otwieram niezalezny niezawisły sąd - a to czy procedura jest legalna - to juz zmartwienie klienta. Chyba tego pana uczonego w profesorstwie dobrze zrozumiałem.
rembert2 / 2012-08-27 10:50 / Tysiącznik na forum
Ryzyko wlasne ale jesli takie firmy moga zakladac ludzie ktorzy juz mieli klopoty z prawem to obnaza to slabosc tego prawa i nieudolnosc instytucji ktore za jego przestrzeganie odpowiadaja.Trudno nie oprzec sie wrazeniu ze ktos tej firmie pomagal czy tez oslanial,zbyt wiele sytuacji ktore nie powinny sie zdarzyc
mnbvcft^^ / 212.14.47.* / 2012-08-27 10:50
Dlaczego każdy oszust może po zapłaceniu za uslugę dla firmy usług reklamowych zmuszać Polaków do sluchania i oglądania przez 24 godz/ dobę reklamy firmy prowadzącej przestępczą działalność. Na tym etapie powinna być jakaś weryfikacja zleceniodawcy reklamy i jego sytuacji prawnej i wiarygodności. Tymczasem wszystkim chodzi tylko o kasę i mają w du...e dobro odbiorcy i interes odbiorcy. tak więc państwo nie może być totalnie bezsilne obec przestepców na rynku mediów a szczególnie mediów państwowych bo to już jest upadek i podnoszenie rąk przed medialnymi terrorystami.
obywatelic / 195.94.209.* / 2012-08-27 08:57
Nie Pan Prof. Orłowski sam założy taką fundację albo instytut promowania wiedzy finansowej - może to dać owoce w dalekiej przyszłości. Moim zdaniem w przypadku afery AG zawiodły wszystkie instytucje, których obowiązkiem jest czuwać nad bezpieczeństwem obrotu gospodarczego, nie będę ich wymieniał bo zabrakło by miejsca. To mnie boli najbardziej - słabe państwo i silni oszuści.
mnbvcftr&& / 212.14.47.* / 2012-08-27 08:46
które przez rok przez całą dobę co 15 min. byly emitowane przez wiekszość polskich stacji telewizyjnych oraz byly stale zamieszczone na większości portli internetowych.Tak więc nich ci emitenci reklam którzy zarobili krocie na reklamowaniu oszustów i na napędzaniu im klentów poczują się odpowiedzialnymi w znacznym stopniu za ten stan rzeczy. Powinni teraz oddać tą kasę dla likwidatora Amber Gold a ten z kolei powinien oddać zgodnie z prawem pieniądze oszukanym klientom Abber Gold.

Najnowsze wpisy