Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Afera GDDKiA: Polecą głowy? Chcą by NIK zbadał sprawę

Afera GDDKiA: Polecą głowy? Chcą by NIK zbadał sprawę

Wyświetlaj:
rotor 2 / 109.241.2.* / 2013-03-20 11:23
Należy sprawe przkazać wielkiemu sędziemu TU_LEYĄ on zobaczy czy tam nie działał mały TOMEK
drugi-henryk / 37.31.8.* / 2013-03-20 09:21
WYWALIĆ KIESZENIE...!!!!!!
Orad / 46.169.165.* / 2013-02-04 08:26
Nie oszukujmy się, Polacy to taki naród który ma we krwi kombinatorstwo. Żaden rząd sam tego nie zmieni, nie ma sposobu. W krainie łapówkarstwa tak jak w ekonomii działa prawo popytu i podaży. Jak ma kto wziąć to zawsze znajdzie taki co da. Nie ma i długo nie będzie etyki w prowadzeniu działalności i gospodarczej i publicznej. Może w 3 lub w 4 pokoleniu coś się zmieni. A co do dzielenia mieniem publicznym to "dlaczego mamy nie pomagać kolegom, znajomym" ? Z Państwowej michy wielu może się najeść.
Wapniak / 2013-02-03 21:56 / Tysiącznik na forum
"Kruk krukowi oka nie wykole"... a my zapłacimy.
Głowy nie polecą, a majątki zostaną.
gomez8109 / 77.89.84.* / 2013-02-02 14:01
a może by tak te dodatkowe 3,5 miliarda ściągnąć z mandatów mówiąc, że to dla naszego dobra ? Niech Pan Nowak zasalutuje przed kamerami i zapewni Premiera (tak, jak to robią w telewizji rosyjskiej Wremia), że właściwie to nic się nie stało i że sprawa nie jest warta uwagi .... najważniejsze jest bezpieczeństwo na drogach.
Piotrek60 / 85.2.197.* / 2013-02-02 09:35
Jak można proponować, żeby GDDKiA poniosło jakąkolwiek odpowiedzialność? Przecież dzięki nim żyjemy w kraju doskonałych, starannie utrzymanych, bezpiecznych dróg, wspaniałych, bezpłatnych autostrad przecinających Polskę we wszystkich kierunkach, zbudowanych zgodnie z nieustannie ogłaszanymi nowymi deklaracjami. Nigdy nie było w Polsce uczciwszej firmy, która lepiej wykorzystywała by nasze pieniądze. Nawet premie płacą sobie tylko trochę wyższe niż w państwowych instytucjach.
Andrzej 5221 / 79.162.229.* / 2013-02-02 11:09
Chyba z drzewa spadłeś.
PISNIE / 37.247.255.* / 2013-02-01 21:36
A może PIS wreszcie podałby się do dymisji?
armia / 87.206.201.* / 2013-02-03 22:20
A co PIS ma z tym wspólnego. Pisz na temat pajacu.Ty jak wszyscy PO wcy uważasz że nic się nie stało bo przecież kradną tylko swoi.
NieJa / 46.169.165.* / 2013-02-04 08:32
Proszę bez wyzwisk. I jedna i druga partia jest siebie warta. Dziady i już. Patrząc obiektywnie to lepiej jest że PO rządzą (przynajmniej mnie do kościoła nie wyganiają i nie zmuszają do słuchania RM), ale i bardzo dobrze że PiS patrzy im skrupulatnie na ręce, bo jest super w roli "obywatelskiej policji politycznej". Przydałby się ktoś sensowny trzeci dla odświeżenia sceny politycznej, bo pozostałe partie to jakieś żarty.
gospodyni domowa / 37.209.136.* / 2013-02-01 19:47
To ślepy i głuchy o niskim IQ widział, że są przekręty. Gdyby gospodyni domowa tak prowadziła swój budżet domowy jak ci od dróg czy stadionów to rodzina wymarłaby z głodu i chłodu.
G23 / 95.50.66.* / 2013-01-31 11:20
To byłoby nawet nie zrozumiałe, aby tak mogło sie stać, włącznie z naszą władzą, same przekręty i niedomówienia!
życzliwy / 79.187.170.* / 2013-01-31 10:42
Z budowlanką problem jest jeszcze jeden, którego nikt nie widzi - tak naprawdę nie ma firm od początku do końca dobrze zorganizowanych i takich ,które spełniły by wszystkie warunki .Taki jest rynek , pełno pseudofachowców, mocnych tylko w gebie . Mampewne doświadczenie od dwóch lat sie z nimi meczę , bo nie można tego nazwać pracą.
Potem jest wieksza robota , to muszą się zebrać i dogadać , bo sam żaden nie jest wstanie nic zrobić i wszystkie kontrakty musiały by iść do firm zachodnich, które ich i tak zatrudnią na podwykonawców. Nasi dopiero tak naprawde się uczą. KE moim zdaniem przesadza , prawdziwe zmowy to są u nich , my to im do piet nie sięgamy. Co nie znaczy ,ze nie należy wyciagnąć konsekwencji niech się uczą.
kukuryk / 37.247.255.* / 2013-02-01 21:41
Nasi się uczą, uczą i niczego nauczyć nie mogą. Zwłaszcza w takich branżach, jak budowlanka. Tylko kręcenie im zawsze wychodziło. Ale teraz nawet tego nie potrafią, skoro ich nakryli.
życzliwy / 79.187.170.* / 2013-01-31 10:36
Po pierwsze nie bardzo rozumiem co ma ztym wspólnego Nowak , jak były przetargi nawet mu przez myśl ie przyszło,że bedzie ministrem infrastuktury i transportu.
Po drugie karę poniosa ci ci namotali , jak sie uadali to teraz poczekają na kasę. Ciekawe jak to się ma ta sprawa do tego ,że niby ceny były zaniżone skoro sami wykonawcy się między soba dogadali , kto co za ile.
Wniosek jest jeden , napewno coś nie funcjonuje prawidłowo w systemie przetargowym i to nie tylko dotyczy budowlanki , bo znowu jest afera w jakimś szpitalu bo kupili za drogo , a był przetarg.
paulek64 / 178.217.115.* / 2013-02-01 21:20
jeśli mogę dodać żeby tylko ktoś był świadomy jaki wpływ ma minister na to wszystko, i jakie pieniądze z kar za brak viatoll-u i innych opłat drogowych, ale przede wszystkim kar wpływają każdego dnia do Głównego Inspektoratu Transportu, który podlega ministerstwu transportu, to pomyślałby że budujemy właśnie drogę na księżyc, ależ by się pomylił bo tak naprawdę obsługują to co najmniej dwie spółki nie wiem po jaką cholerę, zresztą chyba się domyślam bo przecież im więcej zamieszania tym więcej można zwinąć powiedzmy "asfaltu" na swoje podwórko. A żeby nie być gołosłownym to wczoraj za przejechanie kilku kilometrów ok, 8km
bez viatoll-u czyli urządzenia elektronicznego z którego naliczana jest opłata za drogi samochodem np. osobowym z lawetą, drogi których i tak nie sposób za żadne skarby ominąć żeby nie wjechać tylko na jeden czy dwa kilometry co już jest karane kwotą uwaga! 3000 zł. tak trzy tysiące złotych bez jakiekolwiek możliwości obniżenia tej kwoty. Trzymano mnie 2h25min., później czekałem jeszcze na kumpla, który jechał 58km. aby dostarczyć mi to urządzenie bo bez niego nie mogłem się ruszyć. Inspektor drogowy widząc szok jakiego doznałem po tej informacji uspakajał mnie mówiąc, że mogę się odwołać i dostanę tylko np. 300zł, jak się później dowiedziałem to są szkoleni po to by łagodzić takie sytuacje, wbijając jednocześnie nóż w plecy bo nikt jeszcze nie wygrał nawet w Sądzie Administracyjnym. Ustawodawca przewidział i to. Ale pytam gdzie są te pieniądze bo przecież drogi budują tylko za kasę z uni, a minister jest od tego jak dupa od srania, żeby nie było zamieszania.
countryexpert / 141.189.205.* / 2013-01-31 09:49
Młodzi , wykształceni, z dużych ośrodów miejskich, kogoście nam kurna wybrali, w dodatku teraz na ich obrzydzaci i szkalujecie. Nie godzi się tak.
ogrodnikrst / 2013-01-30 22:17 / Bywalec forum
I po co te dochodzenia, nie można było sprawy zamieść "pod dywan" . Komisarze unijni byliby zadowoleni i szczęśliwi, Premier Tusk i minister Nowak urośli by "pod niebiosy", a słupki poparcia sięgnęłyby pow. 100% i wyżej. No i po co to ????
Minister Rostowski i tak wygarnie to Polakom z talerza.
sumerr / 178.36.235.* / 2013-01-30 22:13
I kasa PO-żądnej Partii Oszustów też na tym ucierpi. Same straty.
uczonykot / 2013-01-30 21:08
sie przyczepić, przekupili kogoś, (dali w łapę) w Brukseli, żeby aferę rozpętać. Petrzcie jacy święci a sam dup...ek rydzykowy kapitan Sulatycki, od serwisów na statku brał do łapy 15% od faktury za prace remontowe na statku,żeby firma robic mogła prace remontowe (kto dał więcej). Niestety też byłem dającym, ale to było ponad 10 lat temu także się przedawniło. MNie juz nic nie zrobia za to [...]

### POST EDYTOWANY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy