Forum Polityka, aktualnościPolityka

Afera gruntowa znów pod lupą komisji

Afera gruntowa znów pod lupą komisji

Money.pl / 2008-11-18 13:11
Komentarze do wiadomości: Afera gruntowa znów pod lupą komisji.
keyser soze / 213.158.196.* / 2008-11-18 13:11
Zakład Karny (miejscowość) ↓ pojemność (ilość miejsc) ↓ typ zakładu (przeznaczenie) ↓
1 ZK Barczewo 549 zamknięty, dla mężczyzn, odbywających karę po raz pierwszy z oddziałami:

* oddziałem dla recydywistów
* oddziałem szpitalnym
* oddziałem aresztu śledczego

2 ZK Biała Podlaska 278 zamknięty dla recydywistów z odziałami:

* dla tymczasowo aresztowanych
* półotwartym dla recydywistów
* terapeutycznym dla recydywistów uzależnionych od alkoholu

3 ZK Białystok 303 otwarty i półotwarty dla recydywistów
4 ZK Braniewo 150 zamknięty dla młodocianych i mężczyzn odbywających karę pozbawienia wolności po raz pierwszy. Przebywają tam również tymczasowo aresztowani pozostający do dyspozycji Sądu Rejonowego w Braniewie
5 ZK Brzeg dla recydywistów, z oddziałem aresztu śledczego
6 ZK Bydgoszcz-Fordon 605 zamknięty z oddziałami dla mężczyzn odbywających karę po raz pierwszy, znajdują się tam oddziały:

* dla tymczasowo aresztowanych,
* dla młodocianych w zakładzie typu zamkniętego
* odbywających karę po raz pierwszy w zakładzie typu półotwartego
* młodocianych odbywających karę w zakładzie typu półotwartego
* dla osadzonych niewidomych odbywających karę w systemie terapeutycznym

7 ZK Chełm 707 zamknięty, dla mężczyzn recydywistów i osadzonych stwarzających poważne zagrożenie społeczne lub poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa zakładu oraz osadzonych chorych na cukrzycę insulinozależną. Zakład posiada oddziały:

* areszt śledczy dla mężczyzn
* zakład karny typu zamkniętego dla odbywających karę po raz pierwszy
* oddział terapeutyczny dla osób z niepsychotycznymi zaburzeniami psychicznymi lub upośledzonych umysłowo

8 ZK Cieszyn 350 zamknięty dla recydywistów
9 ZK Czarne 1210 zamknięty dla mężczyzn odbywających karę po raz pierwszy z oddziałem zakładu karnego typu zamkniętym dla recydywistów,

zamknięty dla mężczyzn odbywających karę po raz pierwszy z oddziałem zakładu karnego typu zamkniętego dla recydywistów, z oddziałami

* oddziałem zakładu karnego typu półotwartego dla recydywistów
* oddziałem aresztu śledczego
* oddziałem terapeutycznym dla osób z niepsychotycznymi zaburzeniami psychicznymi lub upośledzonych umysłowo

10 ZK Czersk 68 otwarty z oddziałem półotwartym dla wszystkich kategorii skazanych kobiet:

* młodocianych
* odbywających karę po raz pierwszy
* recydywistek

Mogą w nim przebywać także skazani mężczyźni niezbędni do obsługi jednostki.
11 ZK Czerwony Bór 560 zamknięty, przeznaczony jest dla:

* tymczasowo aresztowanych,
* odbywający karę po raz pierwszy w zakładzie typu zamkniętego, półotwartego i otwartego
* młodocianych zakwalifikowanych do odbywania kary w zakładzie karnym typu półotwartego

12 ZK Dębica 561 półotwarty przeznaczony dla mężczyzn odbywających karę po raz pierwszy, z oddziałem półotwartym dla recydywistów penitencjarnych
13 ZK Garbalin 800 półotwarty, dla mężczyzn recydywistów penitencjarnych, z oddziałem:

* terapeutycznym dla skazanych uzależnionych od alkoholu
* dla skazanych odbywających karę pozbawienia wolności po raz pierwszy

14 ZK Gdańsk-Przeróbka półotwarty i otwarty dla młodocianych i dorosłych odbywających karę po raz pierwszy z oddziałem:

* terapeutycznym dla skazanych uzależnionych od alkoholu

15 ZK Gębarzewo 419 zamknięty, przeznaczony dla dorosłych odbywających karę po raz pierwszy oraz dla młodocianych, z oddziałem:

* półotwartym
* aresztem śledczym

16 ZK Głogów 320 półotwarty dla dorosłych recydywistów
17 ZK Głubczyce zamknięty dla odbywających karę po raz pierwszy z oddziałami:

* areszt śledczy
* zamknięty dla młodocianych
* półotwarty dla odbywających karę po raz pierwszy
* półotwarty dla młodocianych

18 ZK Goleniów zamknięty, dla mężczyzn recydywistów, z oddziałami:

* areszt śledczy
* pólotwarty dla recydywistów

Ponadto przebywać w zakładzie mogą:

* skierowani do oddziału dla tymczasowo aresztowanych i skazanych zakwalifikowanych do systemu terapeutycznego poza oddziałem terapeutycznym, zakwalifikowanych jako wymagający osadzenia w wyznaczonym oddziale lub celi aresztu śledczego lub zakładu karnego typu zamkniętego w warunkach zapewniających wzmożona ochronę społeczeństwa i bezpieczeństwo aresztu lub zakładu,
* skazani skierowani do oddziału terapeutycznego dla osób z niepsychotycznymi zaburzeniami psychicznymi lub upośledzonych umysłowo
* skazani skierowani do oddziału terapeutycznego uzależnionych od alkoholu
* tymczasowo aresztowani i skazani chorzy na cukrzyce insulinozależna

19 ZK Gorzów Wlkp. 543 półotwarty dla mężczyzn, dorosłych pierwszy raz odbywających karę oraz młodocianych, z oddziałem aresztu śledczego. Zakładowi podlega Oddział Zewnętrzny w Słońsku, jako zakład karny z oddziałem półotwartym i otwartym dla recydywistów penitencja

Najnowsze wpisy