Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Afera korupcyjna w rządzie. Polecą kolejne głowy?

Afera korupcyjna w rządzie. Polecą kolejne głowy?

Wyświetlaj:
KONfedraci / 94.42.189.* / 2013-11-25 08:59
a cała formacja powstała na kłamstwie i kłamstwem się karmi. Kompletnie nie etyczni ludzie, dorwali się do koryta aby okradać Polaków.
Od samego początku KLD w latach 90, od mega przekrętu NFI po dzień dzisiejszy Polska jest okradana przez tą formację, ta ferajnę.
afery stoczniowe, hazardowe, informatyczne, i wszelkiej maści mafijne powiązania władzy z biznesem i aparatem tzw sprawiedliwości ustawiły Polske
razem z Rumunia na ostatnim miejscu w UE w indeksie KORUPCJA.
Andrzej44 / 77.252.179.* / 2013-11-25 08:52
A pani Pitera za co brała pieniądze przez cały czas?
Kolejna niekompetentna kobieta w rządzie Tuska.
KONfedraci / 94.42.189.* / 2013-11-25 09:03
ona jest od fruti di mare !

w internecie krążą informacje że Mazowiecki został otruty /?/. zaczyna sie ciekawie robić w Polsce.
Premier mec Jan Olszewski chciał zlustrować wszytkie słuzby i wymiar sprawiedliwości i co ? ano BOLEK zrobił sobie Zamach Stanu w nocy przy pomocy Tuska i Pawlaka, no właśnie !
Tępa Brzytwa / 79.188.39.* / 2013-11-25 08:14
L. Rywin nie wziął ani nie dał żadnej łapówki, a za pijany bełkot z A. Michnikiem spędził w więzieniu prawie 2 lata. Za czasów koalicji PO i PSL afery rosną jak na drożdżach:
1) aferę z korupcją posłanki Sawickiej,
2) aferę z inwestorem katarskim i likwidacją polskich stoczni,
3) aferę hazardową zamiecioną pod dywan,
4) aferę Elewatora,
5) aferę z taśmami Serafina,
6) aferę AMBER GOLD,
7) aferę Protasiewicza,
8) aferę przetargową w MSZ, MSW, GUS…
A to tylko to co dotarło do opinii publicznej.
antre / 94.42.189.* / 2013-11-25 09:22
jedynym człowkiem skazanym za aferę finansową był GROBELNY, twórca kas.
Jako jedyny został skazany przez SĄd Rp.

chyba byl spoza UKŁADU. Nad całą resztą rozciagnięty jest parasol ochronny służb i państwa.

czy wiecie , że Rosati był Członkiem Rady Nadzorczej FOZZ ? a w jakiej partii jest obecnie ?
KONfedraci / 94.42.189.* / 2013-11-25 09:11
mózgi POlaków zostały wyłaczone przez GW i TVN ! za to dostaja taneczną papkę i kabarety. Jest taka jedna scena w Ziemi Obiecanej, powoli stajemy się takim bezmyślnym, odartym z kultury i tradycji gniotem.

NO KTO JESZCZE POPIERA W SONDAŻACH PO i TUSKA ?
czy jest ktoś myślący w Polsce kto mu jeszcze wierzy ?

kasta celebrytów ustawionych przez system i konsumeci koryta.
ako2013 / 78.9.176.* / 2013-11-25 10:59
Ludzie to takie małe ludki bez mózgu normalnie gdyby Polacy myśleli, żadna zapyziała buźka obecnych polityków by nie zasiedziała.
Zedzio / 2013-11-25 08:13 / portfel
Polowanie na czarownice a potem tusk stwierdzi ze walka z korupcja to jego zasluga a czeladz to chwyci jak zwykle
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
debos / 79.191.185.* / 2013-11-25 09:04

a potem tusk stwierdzi ze walka z korupcja to jego zasluga

Może tak powiedzieć. Po okresie kiedy w CBA hulała pisowska czerezwyczajka której zadaniem było szukanie haków na przeciwników politycznych a głównie PO, stworzył dzięki prawidłowym nominacjom profesjonalną służbę do ścigania przekrętów.
Oszolomowaty / 192.101.252.* / 2013-11-25 09:39
Tak dla twej informacji - wykrycie tej afery zawdzięcza CBA głównie Kamińskiemu - doczytaj sobie warszaficzku z ZSRR ...
debos / 79.191.185.* / 2013-11-25 10:11

Tak dla twej informacji

Nie jesteś zadnym partnerem do dyskusji. Ale ponieważ kłamiesz to muszę ku pożytkowi tych którzy chcą prawdy a mogliby ulec twojej manipulacji sprostować. To Schetyna zwrócił się do CBA o interwencję bo nabrał podejrzeń, że szykują jakiś przekręt. CBA złapało gościa który wszedł do CPI z łapówką zanim jeszcze zdążył ją komukolwiek przekazać. I to świadczy o profesjonalizmie CBA za Kamińskiego.
Ciężko mi to przyszło żeby się zmusić aby na twoje brednie odpowiedzieć.
Oszolomowaty / 192.101.252.* / 2013-11-25 11:19
He, he, he - rozumiem twoje "POinformowanie" z TVN-u ale prawda wygląda niestety tak:
"...BA mówi to oficjalnie: mamy największą aferę korupcyjną w historii Polski. Jak można było dopuścić do tego, by największe rządowe przetargi były ustawiane na tak masową skalę? Mariusz Kamiński: Tę sprawę zaczęliśmy rozpracowywać już w 2009 r. Kiedy jeszcze kierowałem CBA, prowadziliśmy ofensywne działania operacyjne, które były pod kontrolą prokuratury, bo wymagały zgody Prokuratora Generalnego. Działania przyniosły owoce. To dzięki naszym materiałom przekazanym do prokuratury prowadzona jest ta cała wielka sprawa. Niepokojące dla mnie jest, że trwa to tak bardzo długo. Nie mogę oczywiście jednoznacznie stwierdzić, że jest to świadome działanie, bo nie mam wglądu w te materiały i nie wiem, co się w sprawie działo od 2009 r. Ale z uwagi na jej wagę i na ogromne pieniądze, które państwo straciło przez ten proceder, zasadne jest pytanie, dlaczego trwało to tak długo. Takie pytanie chcieliśmy zadać w sejmie Prokuratorowi Generalnemu i szefowi CBA Pawłowi Wojtunikowi, który już wypina pierś po ordery, choć za wcześnie na to.
Nie ukrywam, że kiedy przestałem być szefem CBA, czekałem z niecierpliwością na efekt tej sprawy w postaci zatrzymań, zarzutów, aresztowań. I mam niedosyt. ..."
I gdzie ten twoj Schetyna tnacy sie z Tuskiem o koryto zadzialal?
bsf / 46.45.103.* / 2013-11-25 08:05
Wiarygodność Tuska równa się ZERO !
W kraju cywilizowanym taki rząd dawno by został zdymisjonowany !
plaplapleplokop / 2.96.41.* / 2013-11-25 07:06
jakie glowy ?- o czym wy piszecie ?

nie otacza tego zmowa milczenia- o czym on mowi ?

za polowe tego co dowiedzielismy sie w tym roku o PO, w normalnych krajach europejskich, premier podawal rzad do dymisji.

KOGO ONI WYJMIENIAJA, CI LUDZIE, O CZYM ONI JESZCZE MOWIA.
debos / 79.191.185.* / 2013-11-25 08:10
Kilkadzięsiąt osób siedzi, trąbią aż się niedobrze robi, bełkot polityków na okrągło, że już mdłości biorą a tobie jeszcze mało?
za polowe tego co dowiedzielismy sie w tym roku o PO

A czego Ty się takiego dowiedziałeś?
m-53 / 95.49.181.* / 2013-11-25 09:36
Oj debos, debos. Twoja wierność partii i wielkiej idei jest godna podziwu ale przekracza już granice śmieszności i głupoty (a może łąjdactwa).
Pamiętasz, lekko parafrazuję, "czymże jest jakiś tam miliard naprzeciwko wielkiej idei POrząd(k)u".
Kilkadzięsiąt osób siedzi, trąbią aż się niedobrze robi,

Nikt nie trąbi, trwa cisza. Trwa wyciszanie.
Tusk powiedział, że to jednostkowe przypadki i tego media i zwolennicy Partii Oszustów trzymają się jak pijany płotu.
A mi trudno uwierzyć, że śmierdzą tylko przetargi na informatykę.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy