Forum Polityka, aktualnościKraj

Afera podsłuchowa. Premier reaguje na wydarzenia w redakci "Wprost"

Afera podsłuchowa. Premier reaguje na wydarzenia w redakci "Wprost"

Wyświetlaj:
inzynier6 / 2014-06-19 11:20 / portfel / Bywalec forum
Ujawniać kolejne taśmy! Żeby POparcie spadło do 0!
scorpion74 / 83.20.34.* / 2014-06-19 15:52
A skąd wiadomo że na tych taśmach nie ma rozmów polityków PIS, SLD i innych frakcji, bo wszyscy tam chadzali. Tak ujawnić wszystkie taśmy, tylko WPROST nie ujawni wszystkiego, ujawniają to co im wygodne lub to na co dostali zlecenie.
~politolog / 85.89.179.* / 2014-06-19 11:17
Czy lemmingi pójdą zagłosować na koalicję PiS-Balcerowicz?
Jak nie, to jeszcze nie problem, Szczurka na premiera technicznego i PO problemie.
J m / 94.42.38.* / 2014-06-19 10:59
BIAŁORUSKIE STANDARDY NASZEGO PREMIERA I PARTII RZĄDZĄCEJ

A PODOBNO IV RP TO PAŃSTWO POLICYJNE JAK TO WMAWIAŁ NAM OBÓZ RZĄDZĄCY???

A PODOBNO NA PO GŁOSUJE INTELIGENCJA???

A PODOBNO WSZYSTKIEMU WINIEN JEST PiS I KACZYŃSKI???

Ludzie inteligentni widzą co jest grane ale matołkom dobrze powiedzieć, że są inteligentni...
KNP / 188.112.14.* / 2014-06-19 11:56
Panie wielce oświecony, jaka jest różnica w poglądach gospodarczych między PO a PiS? Pewnie nie masz Pan zielonego pojęcie. PiS, choć różni się nieco od PO, to jednak nie jest opozycją PO, wbrew temu co MÓWIĄ MEDIA (!). PO, PiS, PSL, SLD, TR i pewnie inne to mieszanina ludzi z dwóch środowisk: PZPR i "opozycji". Oba środowiska się ugadały 25 lat temu i rządzą do tej pory. Efekty widzi każdy, kto nie ma klapek na oczach.
scorpion74 / 83.20.34.* / 2014-06-19 16:16
Dokładnie tak jak piszesz , i założę się że gdyby puszczono cały materiał z tych taśm to każda frakcja wypadła by blado bez wyjątku.
wujek546 / 83.31.76.* / 2014-06-19 10:28
Oglądając i słuchając Tuska na konferencji prasowej dziś rano stwierdziłem, że On się czegoś boi. Jak padały pytania o Sienkiewicza to gesty na Jego twarzy były jakieś takie podejrzane. Każdy kłamca robi jakieś gesty i Tusk też. Z Jego wypowiedzi najlepiej by było żeby w tych nagraniach maczał palce Kaczyński lub ktoś inny z opozycji. On cały czas do tego zmierzał. Ale przecież to nie Kaczyński i inni z opozycji byli aktorami tego spektaklu. On po prostu na siłę chce udowodnić, tak jak to było z innymi aferami wykonanymi przez PO i PSL, że są nie winni. Afera hazardowa skończyła się na tym, że Sobiesiak kręci dalej swój interes, że Drzewiecki ma się dobrze, że inni bohaterzy dalej robią interesy, a członkowie komisji śledczej zostali awansowani. Niedobrze się stało bo Kaczyński i spółka już nóżkami przebierają byle szybciej do koryta. Nie jest to dobre dla Polski jak władzę przejmie PiS. Będą tylko msze ku czci, pomniki ku czci, kłótnie i zwady z sąsiadami Polski no i zmniejszenie podatków dla bogatych. A reszta Polaków zostanie pozostawiona do obróbki przez proboszczów. Źle się dzieje w państwie Polskim ale gdy dojdzie PiS do władzy razem z PSL będzie jeszcze gorzej. PSL jak widać i słychać bardzo się uaktywniło widząc swój interes. A przecież też swoją aferę podsłuchową miało. Może się mylę ale dziennikarze po tym wszystkim co działo się w redakcji WPROST wreszcie zrozumieją, że trzeba służyć prawdzie a nie zakłamaniu. A tak do tej pory było jak wynika z wypowiedzi pani Moniki Olejnik na konferencji prasowej z Tuskiem.
scorpion74 / 83.20.34.* / 2014-06-19 16:43
wiesz co wujek ja zauważyłem że tutaj jest tak jak nie kopiesz na spóły z pozostałymi a próbujesz coś racjonalnie wyłuszczyć to jesteś fe, ale jak byś już pokusił się przypadkiem o krytykę PIS to zostaniesz skopany. Więc albo się nie odzywa albo kopać na społy z nienawistnymi minami.........
E2p / 188.122.5.* / 2014-06-19 12:05
Wujek dałeś popis swojej wrogości do kościoła i PiS-u. I to w połączeniu z niby krytyka Tuska. Sprostowanie . PiS rządził 2 lata, obniżył podatki nie bogatym tylko wszystkim (2progi). Dodatki becikowe to tez za ich kadencji . Z tymi pomnikami to podaj choć z 3 jakie zrobili. Jeszcze PiS-u nie rządzi choćby z 2 lata a już na nim psy wieszasz czeresniaku
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
scorpion74 / 83.20.34.* / 2014-06-19 16:36
Z jakiegoś powodu rządzili tyyyyylko 2 lata no nie. Przecież ludzie wybierają a nie krowy na łące
condor11 / 83.27.194.* / 2014-06-19 11:26
wujek.... to bedziesz mial okazje sie nawrocic jak tyle mszy bedzie, pojdziesz sie wyspowiadac ze swoich malostkowych grzeszkow i lzej Ci sie zrobi na duszy...... smiesza mnie takie ludki, czytajac post moznaby podejrzewac ze troche inteligencji gosc posiada, ale jak widac niewiele, powiela wzorce Pana premiera, tamten straszyl panstwem policyjnym ktore sam z powodzeniem wprowadzil Ty zas straszysz panstwem religijnym co nie ma i miec miejsca nie bedzie.... wiec po co te strachy na lachy.....
scorpion74 / 83.20.34.* / 2014-06-19 11:46
condor11 to sobie przypomnij rządy PIS sprzed kilku lat co się wtedy działo i głupot nie gadaj bo w tamtych czasach za takie pisanie by Ci rządzący powiedział "spieprzaj dziadu" .
condor11 / 83.27.194.* / 2014-06-19 14:15
a przpominam sobie i nie pamietam czegokolwiek co mialoby negatywny wplyw na moje zycie!!! co Ty za bzdury tu sugerujesz? jakaz to krzywda Ci sie dziala? pukal ktos o 6 rano do Twoich drzwi? chyba mleczarz co mleko roznosil....... dalej siewcy strasznego dworu roztaczac chca apokaliptyczne wizje dyktatury.......te bajki to mozesz dzieciom opowiadac, ja juz wyroslem z krotkich spodenek......
scorpion74 / 83.20.34.* / 2014-06-19 16:50
to chyba masz krótką pamięć a może w salonie obrazek prezesa ...............
condor11 / 83.27.194.* / 2014-06-19 16:57
a to sie ubawilem..... brak argumentow powoduje w Twoim zasciankowym umysle przywolywanie dyzurnego straszaka, PIS u. Pochwal sie jak to byles za tegoz prezesa ktorego imie tak slawisz na forach, przesladowany. Moze wzroem styropianow kombatantem zostaniesz, moze jakies odszkodowanie Ci sie nalezy ze zyles w wolnym kraju jak zastrachany zajac pod miedza? powtarzam nie opowiadaj bzdur, bo na te Twoje opowiesci nabrac sie juz chyba nikt zdroworozsadkowo myslacy nie nabierze......
scorpion74 / 83.20.34.* / 2014-06-19 18:01
no właśnie czekałem kiedy się odezwie ta nienawiść i obrzucanie błotem :-)) każdego kto ma inne poglądy, nie było dobrze za rządów PIS i tyle mam prawo mieć swoje zdanie i poglądy to nie jest zaściankowość tylko prawo demokracji a w waszych ciasnych umysłach racja jest tylko jedna. Ciekawe każdego obrzucasz błotem bo się z Tobą nie zgadza i uważasz że jest okey, szacun
condor11 / 83.27.194.* / 2014-06-19 18:14
ale w ktorych ciasnych umyslach??? kogo masz na mysli???a w ktorym miejscu zauwazyles nienawisc??? jestes przewrazliwiony? uzywajac rodzaju bezosobowego do kogo piszesz? do nich? ja jeste sam jeden, ja nie jeste "W WASZYCH", nie utozsamiam sie z zadna opcja oprocz mojej wlasnej.... poglady swoje mozesz miec, na tym polega wolnosc i demokracja, czy zauwazyles gdzies probe zakazania lub zmiany Twoich pogladow? ja tylko pisze ze nie opowiadaj bzdur, bo przez cale 25 lat zmian bylem jeste i mysle ze bede wolnym czlowiekiem. Nigdy nie czulem sie zniewolony w zaden sposob a zycie polityczne jest daleko od mich zainteresowan. Nie lubie tylko gdy tacy ludzie jak Ty wypisuja bzdury nie poparte zadnymi konkretami..... powtarzam Ci nie zylo mi sie wtedy w zaden sposob zle z tego powodu ze zadzil PIS ani nie zyje mi sie lepiej tylko z tego powodu ze zadzi PO. Cala zasluga lepszego zycia jest wylacznie w moich rekach i wylacznie mja zasluga........
scorpion74 / 83.25.98.* / 2014-06-19 20:18
ale żeś się chłopie zdenerwował zobaczyć te plucie jadem bezcenne :-)), jeżeli nie jesteś za żadną frakcją polityczną to dlaczego właśnie jedną tak zaciekle bronisz a drugą byś zlinczował. Powinno być Ci to obojętne. A bzdur nie opowiadam bo jeżeli było tak super i miodowo to dlaczego rządzili tylko 2 lata to Ci odpowiem bo społeczeństwo było zmęczone knuciem, szukaniem wyimaginowanych układów i innych bzdur zamiast rządzeniem. Może i aktualny rząd powinien odejść nie mówię nie tylko pokaż alternatywę bo ja nie widzę. SLD było i byli baronowie, PIS był i stale ryli i szukali czegoś czego nie było, no to kto w takim razie. A może państwo ma zostać bez rządu.
condor11 / 83.27.194.* / 2014-06-19 20:56
z twojego pisania wynika ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem, no coz nie Ty jeden, slowo pisane nie jest ostatnio w modzie......coraz bardziej mnie bawi Twoje podniesione cisnienie ktore nie pozwala Ci sie skupic na meritum sprawy, jeszcze raz Ci napisze nie opowiadaj w miejscu publicznym bzdur nie majacych nic wspolnego z rzeczywistoscia....... prosilem napisz co takiego wycierpiales za tej znienawidzonej formacji, jakaz to krzywda i niegodziwosc Cie spotkala ......byc moze pochyle sie wtedy nad Twoja niedola i okaze troche zrozumienia dla Twoich przemyslen.......poki co jestes zabawny i nic oprocz pieniactwa nie wnosisz do dykusji......
scorpion74 / 83.25.98.* / 2014-06-19 22:53
Ta ja się pienię, śmiech mnie rąbie. Denerwujesz się kolego bo obraziłem Twoją partię tak samo jak nie spodobał Ci się wywód wujek546. Nie chodzi o to czy coś wycierpiałem bo tego nigdy nie napisałem. Napisałem i Ty czytaj ze zrozumieniem że już rządzili i już pokazali na co ich stać i że nie są warci poparcia. Więc napisałem zaproponuj kogoś ale niestety nie ma kogo................. łatwo jest zrobić przewrót, kogoś trudniej zastąpić. I nie piszę że miałem niedolę bo nie o to chodzi chodziło o to w jaki sposób rządzili więc się nie pieniacz bo Ci korek skoczy. No i meritum nie odpowiedziałeś na jedną kwestię skoro byli tacy super to całe społeczeństwo powinno być szczęśliwe i do dziś powinni rządzić i by " Tuska ze świtą" nie było przy władzy ale jakoś ich nie widać tylko od dłuższego czasu w opozycji powiedz dlaczego masz na to odpowiedź czekam
scorpion74 / 83.25.98.* / 2014-06-19 23:27
No i nie ma odpowiedzi a szkoda myślałem że jeszcze się trochę zabawię, no to życzę dobrej nocy a tak się dobrze bawiłem. Powiem tak od jakiegoś czasu zauważyłem że jak jest osoba proPIS i przy niej się powie PIS fe no to jest bardzo wesoło i tak bardzo usilnie próbuje przekonać do swoich racji i przekonać że inni są zaślepieni wesołe to jest taki kabaret a tak szczerze to mi to jest obojętnie kto rządzi bo świetnie sobie daję radę bez względu na rządzących i tak z tych frakcji które istnieją nikt nie spełnia warunków na kandydata na to aby rządzić krajem może za jakiś czas pojawi się młoda partia nie zepsuta, jak dotąd to PIS,PO,SLD, PSL i całą resztę można wrzucić do jednego wora kłamców i oszołomów, ale czasem dla rozrywki jest fajnie podpuścić takich kolesi jak ty i wtedy tak poważnie się wywnętrzają, wszyscy dookoła nie umieją czytać ze zrozumieniem a Ty jesteś politolog, psycholog i wszyscy święci razem wzięcia. Ubawiłem się jak nigdy, może jeszcze kiedyś zajrzę tutaj żeby pośmiać się z tych dziwacznych tekstów. Było fajnie :-)))
condor11 / 83.10.137.* / 2014-06-20 07:32
z przykroscia musze stwierdzic , ze zalosne jest to Twoje podsumowanie....... wynika z niego jasno ze oprocz powtarzania oklepanych frazesow nie majacych nic wspolnego z zeczywistoscia nie potrafisz napisac nic merytorycznego......
condor11 / 83.27.194.* / 2014-06-19 23:23
czytaj ze zrozumieniem moje teksty prosze, jak napisalem wczesniej polityka nie jest moim konikiem. Interesuje mnie Twoj przypadek wylacznie z socjologicznego punktu widzenia, a ktorej opcji jestes wyznawca to nie ma dla mnie zadnego znaczenia. I wracajac do Twojego przypadku to ponawiam moja prosbe abys napisal co takiego wycierpiales za tej znienawidzonej formacji, jakaz to krzywda i niegodziwosc Cie spotkala .....ze cytujac "plujesz jadem" bez podania argumentow. Byc moze wtedy zrozumie z czego wynika Twoja nienawisc do tej formacji. Na mnie i na moje zycie zaden rzad wplywu nie mial i stad moje niezrozumienie dla fustracji ktore tu prezentujesz..........
jjj 555 / 82.145.220.* / 2014-06-19 09:49
prokurator to powinien wejść do siedziby platformy i aresztować donalda t tę partię należy natychmiast zdelegalizować na każdym kroku łamią prawo
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
j.h.h.a,a,a / 82.160.227.* / 2014-06-19 10:00
tylko dlatego ze donaldzik jest jego szefem jeszcze tego nie robi...
trzy kroki w szaleństwo / 31.174.119.* / 2014-06-19 09:47
Powiedzcie mi kto i jakie przestępstwo w tej całej sprawie popełnił? Przecież oni rozmawiali w knajpie czyli w miejscu publicznym. To teraz w tym kraju nie można iść do knajpy i włączyć sobie urządzenie nagrywające? Przestępstwo polegające na podsłuchiwaniu jest wtedy gdy podsłuchuje się w urzędzie lub mieszkaniu prywatnym ale nie w knajpie. Przestępstwo ujawnienia tajemnicy państwowej i służbowej mógł popełnić "6 wódeczek sienkiewicz" rozmawiające w miejscu publicznym przy wódce o sprawach objętych tajemnicą.
scorpion74 / 83.20.34.* / 2014-06-19 10:52
no to brawo za Twoje myślenie. Pójdziesz sobie z żoną no knajpy i przy obiadku będziecie sobie rozmawiać o sprawach intymnych ktoś Was nagra, no bo według Ciebie to nie problem, wrzuci w sieć a Ty się z tego będziesz cieszył. Założę się że zaraz byś zaczął krzyczeć że to przestępstwo a knajpa musi Ci zapłacić odszkodowanie. Według Twojej wypowiedzi to jest tak tylko w instytucjach państwowych nagrywanie jest przestępstwem o pozostali to swawola i nagrywajcie co chcecie i kogo chcecie, nie zdziw się jak sąsiad Cię nagra no bo to przecież nie przestępstwo.
barg / 91.193.208.* / 2014-06-19 09:54
Dla nich sprawy państwowe, to "rozmowa prywatna". Tym samym pokazują czym dla nich jest Polska - ich prywatną własnością, o której można sobie rozmawiać w knajpie.
mrówka123 / 83.28.127.* / 2014-06-19 09:40

Nie będę podawał się do dymisji w związku z działaniami, o których wiemy, że mają charakter przestępczy.

ahahahahahaha A czyje to działania mają charakter przestępczy? Rządu czy dziennikarzy?
dgen / 2014-06-19 09:30 / Tysiącznik na forum
w corocznej edycji raportu doing business (2014) wydawanego corocznie przez bank światowy - ustrój panujący w kraju nad wisłą (kiedyś Polska) określony został jako "wadliwa demokracja".
W rankingu tym wyprzedziły nas takie kraje jak jamajka, timor wschodni armenia a nawet rwanda !!!!!!!!!!! - tam wg banku światowego demokracja jest bardziej dojrzała
zdziwieni ?
Sprawę należy wyciszyć, Dziennikarzy skazać. / 94.154.99.* / 2014-06-19 09:25
WCZORAJ DONALD POKAZAŁ
DZIAŁANIA PROKURATURY TO PRL BIS - CHCĄ UKRĘCIĆ SPRAWIE ŁEB!!!!!!!!
krzycho596 / 46.205.126.* / 2014-06-19 09:03
panowie z abw nie zdaja sobie sprawy ze wladza a co za tym idzie rowniez ich przelozeni beda kiedys rozliczeni co oznacza utrate pracy i przywilejow
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
rozbiegane oczy rudego / 78.131.154.* / 2014-06-19 09:02
“Prokuratura wysłała do „Wprost” bardzo ważnego śledczego. „Zasłużonego” dla rządu ws. Smoleńska. Do redakcji pofatygował się sam Józef Gacek, czyli naczelnik Wydziału V Śledczego Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga. To sprawdzony funkcjonariusz państwa Platformy Obywatelskiej. Prokurator ów osobiście podpisał się pod decyzją o umorzeniu tzw. wątku organizacyjnego w cywilnym śledztwie smoleńskim. Takie postanowienie oznaczało, że nie spadł włos z głowy urzędnikom kancelarii premiera z samym szefem rządu na czele, mimo że ta sama prokuratura stwierdziła w śledztwie i odnotowała w kilkusetstronicowym dokumencie je zamykającym liczne nieprawidłowości, jakich dopuścili się państwowi urzędnicy.”
bogdan343 / 84.10.182.* / 2014-06-19 08:53
Zydokomuna w akcji to było do
przewidzenia.Boją się panicznie
pisu iKaczynskiego
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
scorpion74 / 83.20.34.* / 2014-06-19 10:57
No ja też się boję PISu bo jak oni przyjdą to nawet takie wypiski będą nielegalne. Wystarczy sobie przypomnieć co było jak byli.
PoCoNamTo / 83.27.112.* / 2014-06-19 12:32

Wystarczy sobie przypomnieć co było jak byli.

No to przypomnij nam wszystkim jak to było.
Społeczniak / 82.21.244.* / 2014-06-20 01:07
A tak z innej beczki.
Na niczym się nie znam może wiecie czy ABW ma wolne wakaty bo szukam roboty, pewnie bym się nadawał :) :) :)
Pozdrawiam.
scorpion74 / 83.20.34.* / 2014-06-19 16:28
No wiesz jak ktoś jest bezgranicznie zakochany w PIS to argumenty i twarde fakty do niego nie trafią. Powiem waszym językiem obudź się wreszcie człowieku. I spadam z tego forum bo widzę że szerzy się jedynie hejterstwo i nienawiść. Ale to już jest domena PISokatolików ja na szczęście jestem tylko katolikiem a nie dopinguję żadnej frakcji tylko patrzę z boku i oceniam. A zresztą pewnie macie racje za PIS ".........była kraina mlekiem i miodem płynąca, wszyscy byli szczęśliwi a politycy tej frakcji byli na wskroś uczciwi i praworządni.................."
rembert2 / 2014-06-19 08:39 / Tysiącznik na forum
Wladzy raz zdobytej nie oddamy -premier rznie glupa i tyle
scorpion74 / 83.20.34.* / 2014-06-19 11:01
Przecież wszyscy politycy kłamią. Tyle krzyku ale czy to prawica czy lewica zawsze kłamią. Ludzie sobie wyobrażają że co politycy przykładowo PISu czy SLD nie rozmawiają przy obiadku i wódeczce o tym kogo i jak załatwić. Rozmawiają rozmawiają tylko ich jeszcze nikt nie nagrał.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy