Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Afera solna. Czesi boją się polskiej żywności

Afera solna. Czesi boją się polskiej żywności

Wyświetlaj:
mk_wrocław / 79.188.202.* / 2012-07-12 13:40
Brawo Czesi. To skandal, że we własnym kraju kryci są oszuści.Społeczeństwo ma prawo wiedzieć kto je zatruwał i omijać te firmy z daleka.Informacja, że sól nie była aż tak szkodliwa to jakaś kpina, skoro nie była to po co ta afera, skoro nie szkodzi to jedzmy ją dalej.
obserwator2012 / 85.222.87.* / 2012-03-22 20:47
Co tam Czesi. My się sami boimy naszej żywności.
josef zawila / 79.239.118.* / 2012-03-22 19:38
Czesi maja racje !!!
Ja w roku 2003 dostalem raka zoladka. W rodzinie nikt nigdy nie chorowal. jezdzilem do Polski i kupowalem dla wielu przyjaciol wyroby miesne.
Mialem dzialalnosc gospodarcza i robilismy imprezy
-kilka w miesiacu. Jestem przekonany, ze ta sol
sprzedawana byla do miesnych zakladow przetworczych bo niestety Polska nie nalezy do
panstw uczciwych. Co to jest zdrowie czlowieka jak trzeba zarobic ! Czesi znaja Polakow ktorzy weszli do nich zbrojnie i teraz ich zasypali zywnoscia zatruta. Jak moze byc taka powazna
sprawa tak po prostu zignorowana i zupelnie
anulowana ? Nalezy ukarac i powiesic. Nie wolno
tego tak zostawic. Brawo Czesi !!!
Zdrowie jest tylko jedno - to tylko sie moze
w Polsce zdarzyc, aby tak klamac. Dzien wczesniej wystapil lekarz i posel mowiacy o szkodliwosci tej soli a na drugi dzien - mowiono
o nieszkodliwosci. To sie juz stalo i EU z pewnoscia nie przejdzie obok tego obojetnie. Ja
juz nie mam zoladka, bo mialem raka i nikt nie
moze mi zagwarantowac, ze po czesci nie jest to wina tej soli !!! Lubilem polska szynke, kielbase i inne wyroby. Juz jej nigdy nie tkne.
Pozdro-Jo.
Jacqb / 2012-03-22 18:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dramat. Łapówy musiały iść niesamowite. Reforma prokuratury ważniejsza niż emerytalna. Wyciszanie sprawy jest po prostu genialne. Powiedziałem od razu jak usłyszałem o tym, że powiedzą, że jest niegroźna ta sól. Nawet nie wiecie jakie padają nazwy.. Knor, Pudliszki.. Zremy kał i nikogo to nie obchodzi. Szmaciarze.

Najnowsze wpisy