Forum Polityka, aktualnościKraj

Afera taśmowa. Od 15 batalia w Sejmie. Czy opozycja obali Tuska?

Afera taśmowa. Od 15 batalia w Sejmie. Czy opozycja obali Tuska?

Wyświetlaj:
mix1050 / 77.89.74.* / 2014-06-25 14:12
Panie trusk są wolne miejsca na marsa leć pan wstydu oszczędz.
rembert2 / 2014-06-25 13:51 / Tysiącznik na forum
Chyba wicepremier sie zagalopowal-sledztwo prowadzi specgrupa a premier ma informowac na biezaco opozycje,niejako we wlasnej sprawie?Chyba na zasadzie ze klamstwo powtorzone sto razy staje sie prawdą
Chcę być wolnym Człowiekiem / 212.160.172.* / 2014-06-25 12:11
Samo życie:

Wraca mąż do domu, widzi zapłakaną żonę pakującą walizki.
- Co się stało, kochanie?
- Ktoś zrobił ci zdjęcia jak uprawiałeś seks z kochanką
Po czym żona wyciąga zdjęcia i podaje mężowi. Na zdjęciach w istocie widać męża w łóżku z kobietą, i to niebędącą jego żoną.
- Przestań się pakować. Musimy dowiedzieć się kto zrobił te zdjęcia i dlaczego chce zniszczyć nasze małżeństwo.
QQryku / 94.42.189.* / 2014-06-25 13:07
jakoś zniknęły nagrania Kulczyka z Kwiatkowskim (prez NIK) , dlaczego nie ma publikacji ?
tiaa / 194.99.117.* / 2014-06-25 12:38
czy każdego można zatem podsłuchiwać? Czy myślisz że takiego Obamę można sobie bezkarnie podsłuchiwać kiedy się chce i publikować potem takie materiały (zobacz sytuację z wikileaks czy Snowdenem)? Podkreślam, że pomijam teraz zawartość tych materiałów bo to jest jedno, a sama legalność podsłuchiwania to druga sprawa.
Poza tym wyobraź sobie sytuację w której podsłuchane są istotne sprawy państwowe, według ciebie to legalne?
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2014-06-25 14:13
[...]
"...Po publikacji "taśm Beger" GW miała nieco inne zdanie o podsłuchach...
Oto co pisała Gazeta Wyborcza 27.09.2006 r.
[fragmenty]

13.14 Tomasz Sekielski jeden z twórców programu "Teraz my" mówi, że zarzuty jakoby nagranie było inspirowane przez służby specjalne to "bzdura i paranoja". Sekielski powiedział, że był to pomysł twórców programu, którzy zgłosili się do Samoobrony. Dodał, że Renata Beger zgodziła się na użyczenie swojego pokoju hotelowego, gdzie zamontowano sprzęt telewizji TVN i podkreślił, że telewizja nie ingerowała w rozmowy posłanki.
17.58 - To drastyczny przykład korupcji politycznej, a sprawą powinien zająć się prokurator - mówi publicystka Janina Paradowska..
17.25 Niektórzy politolodzy twierdzą, że nie doszło do żadnej korupcji, lecz jest to normalne działanie polityczne.
Nie zgadza się z nimi Ewa Milewicz z "Gazety Wyborczej"
12.19 Senator PO Krzysztof Piesiewicz: -To nie problem lewicy czy prawicy, ale problem elementarnych zasad. Trzeba zmienić sposób funkcjonowania polskiej demokracji.
12.17 Komorowski: - Mówię do kolegów z PiS: Lepiej być liberałem niż aferałem.
12.13 Komorowski: - Gdzie jest premier Jarosław Kaczyński, dlaczego nie ma odwagi stanąć przed opinią publiczną i wyjaśnić swój udział w aferze korupcyjnej.
12.11 Kolejna konferencja prasowa. Tym razem PO. Bronisław Komorowski przypomniał słowa szefa CBA Mariusza Kamińskiego "Korupcja jest tym bardziej groźna, gdy dotyczy własnych szeregów". - Apelujemy do Mariusza Kamińskiego, aby w imię własnego życiorysu podjął działania zmierzające do wyjaśnienia korupcji w szeregach własnej partii.
11.56 Renata Beger w TVN 24: - Pomyślałam, że pójdę śladami Adama Michnika, ale nagranie będzie lepszej jakości, bo Rywin w tamtym nagraniu bełkotał. Moim marzeniem jest teraz to, żeby ten parlament przestał funkcjonować i został wybrany nowy.
9.45 Publicysta Tomasz Wołek w TVN 24: - To polska Watergate. W normalnym państwie konsekwencją powinna być natychmiastowa dymisja.
9.37 Bronisław Komorowski z PO: Domagamy się jak najszybszego zwołania Sejmu. Chcemy uniknąć reakcji opinii publicznej w stylu Budapesztu.


### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
...
tiaa / 194.99.117.* / 2014-06-25 14:26
[...]
Także mówiąc krótko nie interesuje mnie co mają do powiedzenia twoi idole. Ja już się wypowiedziałem w kwestii, czy można bezkarnie nagrywać polityków. A jeśli uważasz, że opinia twoich idoli - których tutaj przedstawiłeś - jest moją opinią to się mylisz.
W ogóle to nie wiem skąd masz pomysły na swoje posty. Ja tutaj piszę o legalności podsłuchów a ty mi tu wyskakujesz, że pan X powiedział to a Pani Y tamto. ICH się zapytaj co teraz o tym sądzą nie mnie

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
rembert2 / 2014-06-25 13:30 / Tysiącznik na forum
Tasmy Beger byly dla Donalda ok ,dziekowal za dociekliwosc,teraz to atak na panstwo-zwykla obluda i hipokryzja premiera
tiaa / 194.99.117.* / 2014-06-25 13:42
oczywiście jest to obłuda i hipokryzja ale to nie zmienia faktu o którym pisałem, czyli to że nie można sobie od tak podsłuchiwać kogo się chcę i robić z tym co się chce
róbtacochceta / 94.42.189.* / 2014-06-25 13:02
w aferze Rywina, nielegalnie podsłuchał i nagrał Rywina Michnik, czy prokuratura zajmowała się tym ?
w spowiedzi Oleksego przed Guzowatym nagranej przez Guzowatego, Oleksy mówił o szmalu Kwasniewskich. Czy Guzowaty był ciagany po prokuraturze za nielegalny podsłuch i nagranie ?

Wtedy wszystkich interesowała treść nagrana, dzisiaj zmanipulowani mamy się zajmowac tematem kto nagrywa ?!
tiaa / 194.99.117.* / 2014-06-25 13:48
nie wiem co wtedy kogo interesowało i czym "mamy" się zajmować. Dla mnie jest jasne że nie można sobie od tak nagrywac polityków nie zależnie kto rządzi - popatrz na to szerzej a nie tylko przez pryzmat kto teraz rządzi - bo to po prostu może być niebezpieczne dla Państwa (wyobraź sobie nagraną rozmowę na temat jakichś działań militarnych/antyterrorystycznych które trafiają w nie powołane ręcę - czy ktoś kto podłuchiwał ma być bezkarny?)
Bartek777 / 159.205.17.* / 2014-06-25 10:13
To jakiś MATRIX na taśmach centralnie omawiają przekręty -i co i HU... . Odwrót kota przecież to podsłuchy to nielegalne.... , a teraz cichutko na przeczekanie.

Wdaje mi się że PIS i PO to to samo szambo SLD też jedyna obcja to popierać Mikke i póżniej pilnować obietnic. Nie ma biurokracji nie ma stołków nie ma kolesiów.

W tym kraju nie da się normalnie żyć
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2014-06-25 14:17
Jak dobrze pamietam to za PIS mielismy tasmy Berger (tpowa prowokacja przygotowana przez POdziennikarzy, ktorzy dostali za to nagrody), afere z Krawczyk (obysmy tylko takie afery zawsze mieli!) i zapuszkowanie tej od lodow ktora pozniej POwskie "sondy"uniewinnily (bo reka ktora ja zlapala zastosowala zly chwyt). Cos mi wiecej kotku przypomnisz?
taki tam / 213.227.93.* / 2014-06-25 09:31
Raz zdobytego koryta nie oddamy!!!!
Będziemy je poszerzać i pogłębiać, armię urzędasów powiększać, podatki podwyższać, i żadne tam taśmy na nas wrażenia nie robią.
S.O. / 83.11.34.* / 2014-06-25 09:28
Jeśli nie ma podsłuchów członków pis'u, to bardzo zawęża się krąg podejrzanych !
towarzysze do roboty! / 46.205.81.* / 2014-06-25 10:11
co jest ważną konstatacją, przy posiadanej wiedzy, że wielu specjalistów od podsłuchów, rodem ze WSI, obecnie zbija bąki na zupełnie nieistotnych posadkach.
Punch / 89.75.185.* / 2014-06-25 08:59
Słyszeliśmy i znamy pańskie oświadczenia i program panie tusk, niezmienny od siedmiu lat, to program z ubiegłej epoki tak zwany program Wisła : 'Pogłębiać dno i nie oddalać się od koryta".
Program ten dopiero współcześnie nabrał wyrazistości i złowrogiego kolorytu, dzięki panu, panie tusk.
Zwykły Człowiek, Polak / 194.247.62.* / 2014-06-25 07:31
Miejmy nadzieję, że wśród głosujących większość będą stanowili mądrzy i oddani Polsce ludzie.
Już najwyższy czas aby mimo mechanizmu "dyscypliny" klubowej obudziły się w ludziach ich indywidualne sumienia.
RICO308 / 31.1.169.* / 2014-06-25 06:42
Degeneratów trudno obalić ! POtrafią tak głęboko zapuścić swoje zainfekowane zgnilizną moralną korzenie,że trudno ich wyplenić !
S.O. / 83.11.34.* / 2014-06-25 09:30
Każda zmiana będzie na gorsze !
rembert2 / 2014-06-25 13:56 / Tysiącznik na forum
Jezeli teraz mamy juz szambo to zmiana na lepsze- nic tak nie deprawuje jak dlugie trwanie przy korycie
bsf / 46.45.103.* / 2014-06-25 10:05
Jeśli tak uważasz to oznacza ,że żyjemy w zdemoralizowanym społeczeństwie albo wśród głupców, którzy nie potrafią samodzielnie myśleć i powielają tę fałszywą śpiewkę PO.

Najnowsze wpisy