Forum Polityka, aktualnościKraj

Afera taśmowa. To polityczny koniec Sikorskiego?

Afera taśmowa. To polityczny koniec Sikorskiego?

Wyświetlaj:
grau46 / 188.33.177.* / 2014-06-22 21:00
Sikorski jest skończony. Ale przynajmniej dał poznać kolegom z USA, że nie jesteśmy aż tak durni jak z pozoru można o nas sądzić.

Rząd do wymiany. Jeszcze kilka taśm i nie będzie nikogo, kogo Tusk będzie mógł wysłać za granicę.
:)
ALE JAJA!!

Ziemia dla ziemniaków - Polska dla Pol .. pardon ... buraków.
ljkl / 93.154.128.* / 2014-06-22 20:53
tak, każdy z nas może upupić premiera i jego świtę. kwestia odwagi :/ to są tylko ludzie.. tacy jak my, ja i ty, wy.
marooo / 91.231.45.* / 2014-06-22 20:51
Ale jaja:) Dawno się nie miałem takiej rozrywki! Dobre meczyki i co chwilę jakieś ciekawe nagrania, a na dokładkę kretyńskie wypociny na forach oburzonych ludzi, którzy się spodziewali, że w Politycę wszyscy są ĘĄ i przy wódce rozmawiają jak tu zrobić kowalskiemu dobrze.

Jak się dowiedziałem, że są nagrania, to spodziewałem się znacznie gorszych rzecz, grubych wałków a tutaj albo kilka szczerych prywatnych opini, albo normalne na całym świecie deale polityczne. Wikileaks gorsze rzeczy wyciągał o każdym Państwie i jakoś tragedii nie ma.

Nie wiem o co ten cały szum, ale na pewno jest zabawnie:)
d0r / 83.12.255.* / 2014-06-22 19:47
Cały świat się śmieje z tuska, taka prawda.

Podobno tych nagrań jest 800-900 godzin.
humer / 89.229.0.* / 2014-06-22 19:58
A skomentuje dopiero jak pozna wszystkie. Tak oznajmiła jego Małgorzata KB. :)
WNIOSEK / 79.186.56.* / 2014-06-22 19:35
sytuacje mamy taką , nie wiadomo kto nagrał i nie wiadomo CO JESZCZE NAGRAŁ, bo przecież to co trafiło do WPROST to na pewno nie jest wszystko , prawdopodobnie rząd czyli poszczególnie ministrowie z premierem włącznie ,moga być SZNTAZOWANI przez posiadacza tasm , ten rząd utracił możliwość funkcjonowania , nalezy powołać jakis rząd do admninistrowania krajem przez kilka miesięcy do czasu wczesniejszych wyborów
nn_nn / 37.128.10.* / 2014-06-22 20:42

bo przecież to co trafiło do WPROST to na pewno nie jest wszystko

A ja obstawiam że to jest wszystko.
Bo według mnie to Wprost jest autorem tego wszystkiego.I jeśli nawet nie cała Redakcja to na pewno ktoś wysoko tam postawiony.
Pytanie zasadnicze po co to jest robione-ale myślę że wkrótce się dowiemy.
Tasiemce w telewizji się pokończyły,sezon ogórkowy to WPROST weszło ze swoją telenowelą.
Lud to kupi bo w polsce zostali sami gupi / 82.169.204.* / 2014-06-22 19:21
W telewizji od dzis widze zwrot zaczynaja tłumaczyc społeczeństwu że nie było wcale tak jak słyszeli.
twix / 128.127.81.* / 2014-06-22 18:32
Powiedział prawdę o amerykanach.Tylko w polityce i dyplomacji prawdy się nie mówi.Dzisiaj nie ma w globalnej komputerowej czasoprzestrzeńi dla polityków ,ludzi rozmów prywatnych.Jest tzw.k******* komputerowy matrix.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
chichot dona / 31.1.202.* / 2014-06-22 18:04

- No taaak. Kaczyński się przyspawał do Macierewicza i teraz trzeba Macierewiczem ich obu na dno pociągnąć. To, co jest w materiałach prokuratorskich, jest miażdżące. Można zrobić dwuletni cyrk. I niech oni się tłumaczą - mówi Sikorski.

Łomatko ... potwierdzili to .. co od lat opisuję ... no no .

Ps. jeżeli ktoś sądzi, że politycy innych partii rozmawiają inaczej ... to jest głupcem.
Po prostu jeszcze nikt nie opublikował ich rozmów bo to , że ktoś w jakimś celu nagrywał wszystkich jest więcej niż pewne.
Globalnym przykładem są podsłuch czynione przez służby USA ... ale profesjonalizm polega nie tylko na sposobie podsłuchiwania ale również na sposobie wykorzystania tych podsłuchów .. tu znowu USA i Izrael nie mają sobie równych.
To co obecnie dzieje się w Polsce to amatorszczyzna.
mordo ty moja / 83.26.102.* / 2014-06-22 17:59
Rostowski kłamał, że złożył sam dymisje chroniąc Tuska,który kłamał,aby odrzucić deal belki z nowakiem.To jest jedna z przyczyn ,że Polacy zarabiają 5x mniej niż na zachodzie.
chichot dona / 31.1.202.* / 2014-06-22 17:52

- Wiesz, że polsko-amerykański sojusz to jest nic niewarty. Jest wręcz szkodliwy, bo stwarza Polsce fałszywe poczucie bezpieczeństwa - stwierdza Sikorski. Jacek Rostowski spytał się Sikorskiego dlaczego. - Bullshit kompletny. Skonfliktujemy się z Niemcami, z Rosją, i będziemy uważali, że wszystko jest super, bo zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy. Kompletni frajerzy - mówi Sikorski.Minister spraw zagranicznych wypowiedział się także na temat polskiej mentalności. - Problem w Polsce jest, że mamy bardzo płytką dumę i niską samoocenę - stwierdził Sikorski.- Taki sentymentalizm - odpowiedział Rostowski- Taką murzyńskość - stwierdził Sikorski.- Jak, jak? - spytał Rostowski.- Murzyńskość - podkreślił Sikorski.

A najciekawsze jest to ... że to wszystko prawda
Chaczapuri / 193.238.180.* / 2014-06-22 17:37
Obcy wywiad rozgrywa polski rzad za pomoca podsluchow. Trzeba sie wstrzymac do wyborow, a nie dymisjonowac kogo popadnie.
crystaldragon / 83.4.75.* / 2014-06-22 17:44
Problemem jest to że Polsce szkodzą tacy ludzie w sejmie a nie ci którzy podsłuchiwali. Osoba któa nagrała powinna dostac medal zasługi bo jest jak policjant który znajdzie dowody na złodzieja.
rembert2 / 2014-06-22 17:40 / Tysiącznik na forum
Lepiej wiedziec przed wyborami kto jest kto
z podniesioną głową / 89.71.128.* / 2014-06-22 17:05
Ludzie, którzy będąc urzędnikami w randze ministra kompromitują kraj powinni być zdymisjonowani. Sam Premier Tusk dał Sikorskiemu, Grasiowi, Nowakowi, Drzewieckiemu i kto tam się jeszcze zbłaźnił, nominację. Na początku przecież wybiera się najlepszych. Na koniec pozostają albo ludzie bez rozumu albo bez zdolności odmowy. Wybór między idiotą a desperatem to żaden wybór. Tusk kończ. WYSTARCZY!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
churchil / 82.169.204.* / 2014-06-22 16:57
Pozostaje to tajemnicą i tragedią historii że naród [Polacy] gotów do wielkiego heroicznego wysiłku, uzdolniony, waleczny, ujmujący powtarza zastarzałe błędy w każdym prawie przejawie swoich rządów. Wspaniały w buncie i nieszczęściu, haniebny i bezwstydny w triumfie. Najdzielniejszy pośród dzielnych, prowadzony przez najpodlejszych wśród podłych.
Autor: Winston Churchill
myslcie trzezwo / 92.20.87.* / 2014-06-22 16:40
Paine przeciez twoj minister ktorego wybrales zanegowal to co oficjalnie popiera.

Jeszcze dzis w niedziele powinienes podac sie do dymisji.
LaVega / 2014-06-22 16:38 / portfel / Bywalec forum
A powiedzcie czy powiedzial cos co nie jest prawda??
Gdzie offset za f16 , Rosja rozmiescila rakiety iskannder w obodzie kaliningradzkim jako odpowiedz na program tarczy natyrakietowej i co?? tarczy nie ma a rakiety zostaly
Nasza klasa polityczna jest skompromitowana czy z prawej czy z lewej .Czas by nowi ludzie zaczeli sie tym interesowac i dzialac..i nie dla lodow ktore chca ukrecic...
dgeerrr / 86.5.204.* / 2014-06-22 17:23

Gdzie offset za f16 , Rosja rozmiescila rakiety iskannder w obodzie kaliningradzkim jako odpowiedz na program tarczy natyrakietowej i co?? tarczy nie ma a rakiety zostaly

Offset wyniósł 7 mld o czym zapewne nie masz pojęcia. Klepiesz debili.my zasłyszane gdzies od równego sobie eksperta. Zastrzeżenia są do zawartości projektu,a nie jego braku.
Tutaj pretensje do polskich negocjatorów.

Iskandery to systemy mobilne .Rosja nie potwierdza że są obecne w Kaliningradzie.
Nie ma to żadnego znaczenia. Można je tam przetransportować w kilka godzin. Proste?

Tarcza według projektu Busha (Ground Based Interceptor) została skasowana.
W jej miejsce powstanie instalacja SM3. Dopiero przechodzi testy,o czym zapewne nie masz pojęcia
dopytując "Gdzie jest?"

Nie w każdym temacie trzeba wciskać swoje 3 grosze.Szczególnie w tych obcych.
LaVega / 2014-06-22 17:34 / portfel / Bywalec forum
Dziekuje za pouczajaca wypowiedz..Masz racje nie wiedzialem sporo z rzeczy ktore napisales..Jednak mam wrazenie ze dopoki pouczajac nawet najwiekszych glupkow tudziez domoroslych ekaspertow jak ja
bez tonu porazajacej wyzszosci bedziesz traktowany jak bufon a to nie sluzy ani dyskusji ani porozumieniu co w Polsce w koncu by sie przydalo..
Dziekuje raz jeszcze za impuls do poszerzenia wiedzy o offsecie
sikorski wasal USA / 92.20.87.* / 2014-06-22 16:41
Ale oficjalnie to popiera.Pomysl.
LaVega / 2014-06-22 16:43 / portfel / Bywalec forum
Cytujac Wielopolskiego "z Polakami mozna zrobic wszystko dla Polakow nic..."

Najnowsze wpisy