agenci novision

mietek84 / 91.150.135.* / 2008-05-07 23:19
szukam agenta novision, prosze o kontak gg: 464511
Wyświetlaj:
jerzy3000 / 195.187.99.* / 2011-12-22 09:12
reklama hi en z nowision
podawanie adresow - moze ktos sie skusi
nerko / 193.200.83.* / 2011-12-20 13:56
a CZY KTOŚ z internautów brał może udział w ostatnim szkoleniu Novision? Podobno w ramach szkolenia wystąpił równiez ze swoim satyrycznym programem Cezary Pazura. Chciałbym się wybrać na styczniowe szkolenie jednak wciąż jeszcze się waham, bo nie wiem czy warto? Czy może ktoś coś więcej powiedzieć na ten temat?
renewa / 77.254.210.* / 2011-12-30 15:15
Witam! Byłam na seminarium z Cezarym Pazurą.
naprawdę warto jechać, tylko dlatego, że własnie po takmi seminarium uzmysławiasz sobie zwykły człowieku, że tak naprawdę nic nie robisz dla swojej przyszłosci, niby oszczedzasz, a tak naprawdę nie robisz tego, za kilkanaście lat bedziesz biedny i bedziesz miał pretensje do wszystkich tylko nie do siebie. Trzeba pojechać i usłysześ to co niby wiesz, ale nie dociera to do ciebie. Nikt o Ciebie nie zadba musisz to zrobić sam
jerzy3000 / 195.187.99.* / 2011-11-23 10:01
rżnięcie ludzi za ich kase
bylem rżnięty dwa lata - wycofalem sie szybko - ci co zostali maja polowe tego co wplacili
wroclaw / 77.115.126.* / 2012-04-20 23:05
jak ty jestes tuman, aż szkoda gadać :) straciles bo w kryzysie trzymales kase w akcjach, jak ostatni kretyn skonczony!!!
barcak07 / 83.5.108.* / 2012-02-04 09:37
wycofałeś nie po 2 latach, tak robią szczury, a jak kończą szczury każdy wie... w kanałach. To jest inwestycja długoterminowa a nie na 3 lata!!!
jerzy3000 / 83.31.226.* / 2012-02-04 14:16
bedziesz mial dwa razy mniej niz suma wplat
dawca kasy dla zarzadu novision - na ich bryki i domy
wroclaw / 77.115.126.* / 2012-04-20 23:06
gdzie pracujesz, ze tak cie tam krzywdza? w metronecie?
bursztynowa79 / 78.8.107.* / 2011-11-28 11:32
Straszne bzdury tu opowiadasz.Jeszcze nie zauważyłem żeby ktoś stracił wpłacone pieniądze.Może zwyczajnie wybrałeś zły program i już później tego nie śledziłeś. Teraz jakoś nie potrafisz się pogodzić z faktem, że sam tu zawiniłeś i swoją nieporadność próbujesz usprawiedliwić wyżywając się na firmie. Osobiście zainteresowałem się rozwiązaniami jakie mi zaproponowała firma Novision i chętnie skorzystałem z tych rozwiązań. Od pewnego czasu inwestuję i planuję swoją przyszłość finansową i wiem, że droga którą właśnie podążam jest słuszna i pewna.
jerzy3000 / 195.187.99.* / 2011-11-21 08:43
nic wiecej
Robert Oskwarek / 62.141.216.* / 2011-11-21 08:17
Witam, forum to skarbnica wiedzy :) dla leniwych :) ja wysiliłem się bardziej i sam sprawdziłem jak to działa i działa!!! Ale jest warunek Ty musisz działać samo nie zadziała. Poprzednik był 6- miesięcy problem w tym że był a nie działał :) Ja z firmą Novision spotkałem się 18 miesięcy temu na 7 osobowej konferencji finansowej (lipa jak diabli) ale coś mnie ubodło i sprawdziłem informacje. Dzisiaj dzięki ciężkiej pracy jestem Dyrektorem Regionu w tej firmie i małe tego że ja zarabiam to pokazałem innym jak zarabiać! I to całkiem fajne sumy :)
Mi Novision uratował życie z punktu widzenia finansowego a i przyjaciół tu znalazłem i to w całym kraju. Teraz się dobrze bawię bo kocham to co robię. Jeśli masz troszkę samodyscypliny to sprawdź czym jest Novision a nie czytaj tych bzdur ekspertów na KAŻDY TEMAT!!! jak masz jakieś pytania pisz r.oskwarek@novision.pl
90% PROBLEMÓW ROZWIĄŻE GOOGLE A 10% WÓDKA :) Zapraszam na wódkę ;)
jerzy3000 / 83.31.221.* / 2011-10-29 15:49
juz takie byly
Robert Oskwarek / 62.141.216.* / 2011-11-21 08:21
Sprawdź znaczenie słowa "Piramida" i to czym zajmuje się firma Novision i wtedy porównuj. Bo niewiedza nie zwalnia od odpowiedzialności za napisane bzdury :)
autor111 / 83.18.123.* / 2011-07-25 12:14
To niewątpliwie jeden z najbardziej spektakularnych występów w ramach projektu firmy Novision z cyklu „Finanse Na Wesoło” z Cezarym Pazurą w roli głównej. Sala Kongresowa Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie wypełniona była po brzegi. Publiczność, ponad 2700 widzów zgromadzonych na widowni, raz po raz, wybuchając głośnym śmiechem, tylko potwierdzała, że znany aktor, komik i reżyser potrafi publikę porwać do zabawy.

http://www.grandblog.pl/finanse_na_wesolo-_cezary_pazura,84,finanse_z_pazurem,90.html

„Zamarzyło nam się powiedzieć ludziom o pieniądzach tak, aby było to dla nich zabawne, ale i interesujące. Chcieliśmy znaleźć podobieństwa między ludźmi - kobietami, mężczyznami - a monetami, banknotami. Chcemy to pokazać w krzywym zwierciadle, bo najlepiej edukować się przez śmiech… Taki był pomysł i ja z przyjemnością do tego projektu się przyłączyłem”- powiedział Cezary Pazura.
A jakie wrażenia po "Finansach Na Wesoło"?
Po występie Cezarego Pazury udało nam się przeprowadzić krótką sondę.
_____________
-Wrażenia bardzo pozytywne. Uważam, że występ Cezarego Pazury bardzo pomógł i uświadomił ludziom konieczność oszczędzania i inwestowania. Jeżeli chodzi o firmę Novision to byłem niedawno na SBI i aktualnie jestem kandydatem.
- Bardzo nam się podobało. „Finanse na wesoło” to dużo śmiechu, humoru, dobry żart, wszystko przekazane w ciekawej formie i całość daje do myślenia. Wcześniej nie kojarzyłam firmy Novision. Teraz postaram się zdobyć więcej informacji, kto wie, a może zacznę myśleć o finansach.
- Bardzo ciekawy występ- dobry, nowy pomysł, przede wszystkim dla młodych ludzi, którzy chcą rozwinąć swój interes, swój biznes. Jest to bardzo dobre skojarzenie, porównanie, nie tylko pouczające, ale i bardzo współgrające z życiem codziennym, które na każdym kroku przypomina, jak ważne są pieniądze i proces oszczędzania.
- Na temat firmy Novision wiele czytałam wcześniej w Internecie, byłam tym zainteresowana, inaczej to wygląda na żywo, bo relacje z mediów i Internetu wyglądają znacznie inaczej. Jednak uważam, że warto zainteresować się tą firmą.
___________
Już 4 sierpnia kolejne spotkanie z Cezarym Pazurą. Tym razem Organizacja Novision zaprasza na "Finanse Na Wesoło" do Sali Widowiskowej w katowickim Spodku.
MargottS / 83.18.123.* / 2011-05-26 11:02
Często na różnych forach widzimy jak internauci próbują rozszyfrować nazwę firmy Novision. I choć interpretacje są różne to wszyscy wiemy, że Novision to Nowa Wizja Przyszłości. Firma ta działa na rynku finansowym już prawie 20 lat i widzimy, że wciąż odnosi duże sukcesy. Zastanawiamy się jednak dlaczego na różnych forach opinie na temat działania tej instytucji są tak zrożnicowane.

Jakie są Wasze doświadczenia? Czy uczestniczyliście w szkoleniach i konferencjach firmy Novision?

Niedawno udało mi się wziąć udział w konferencji dra M.Staniszewskiego i powiem, że żałuję, że w takich spotkaniach nie można było uczestniczyć kilka lat temu, bo dopiero teraz dotarło do mnie jak ważne są finanse i narzędzia, które pozwalają by dobrze nimi zarządzać. No cóż, lepiej późno niż wcale.
autor 777 / 83.5.120.* / 2011-06-21 00:27
Witam

Byłam na seminarium biznesowym, 3 miesiące zastanawiałam się czy opłaca mi się jechać czy 450 zl nie będzie wydane w "błoto" ale zastanawiając się nie szukałam odpowiedzi na forach dyskusyjnych mam swój rozum... I stwierdziłam że w sumie 450 zł to nie taki duży koszt, pewnie straciłabym je na jakąś bluzkę albo buty a na takim szkoleniu mogę dowiedzieć się czegoś mądrego, poznać nowych ludzi ... więc pojechałam i co ?
Nie żałuje!! Dało mi to seminarium tyle energii, pozytywne spojrzenie na swoją przyszłość..
Ludzie którzy piszą że to sekty , że się nie opłaca tak naprawdę usłyszeli coś o novision od kolegów znajomych albo byli na takim seminarium i im nie wyszło bo tak naprawdę nic nie robili i nie chcą żeby innym wyszło ... w Polsce ludzie nie chcą żeby ktoś był lepszy od nich , od razu ściągają na dno ... Ludzie którym wyszło nie będą siedzieć na forach i pisać że to super firma , że zarabiają po 10 000 zł , 20 000 zł albo jeszcze więcej .. Bo oni pracują zajmują się swoimi ludźmi w strukturze nie mają czasu żeby tutaj coś pisać .. Ja narzazie buduję swoją struktura .. i jestem o krok aby wylecieć w listopadzie na Dominikanę dzięki firmie Novision.. Jestem wdzięczna osobie która zabrała mnie na to seminarium ...

Pozdrawiam
autor111 / 193.200.83.* / 2011-05-11 15:01
Z reguły do pośrednika podchodzimy z pewnym dystansem. Czasami jednak może niepotrzebnie sugerujemy się różnymi komentarzami i opieramy się na niewiarygodnych opiniach. Jednak zdania są dość mocno podzielone i może nie należy się nimi sugerować. Choć zawód pośrednika jest obecnie jednym z najmodniejszych i najbardziej popularnych zawodów to zastanawiam się czy darzymy go zaufaniem. Czy ludzie ufają pośrednikom i czy chętnie oddają swoje sprawy w ich ręce? Czasami mam wrażenie, że niektórzy jednak obawiają się ich usług. Po czasie jednak okazuje się, że takie reakcje są zupełnie niepotrzebne.
Trudno powiedzieć dlaczego tak się dzieje, jednak może zawód pośrednika na rynku pracy funkcjonuje zbyt krótko i nie zdążył jeszcze zdobyć zaufania wśród ludzi. Bezpośredni kontakt z klientem to bardzo nowoczesna i zarazem popularna metoda pracy nie tylko na europejskim, ale i na światowym rynku pracy. I choć w Polsce ten system działa już od jakiegoś czasu to jednak wciąż się z nim oswajamy. Kontakt z klientem ma ułatwić i skrócić cały proces działania. Pośrednik ma być wiarygodny i ma w sposób zrozumiały i szybki dotrzeć do klienta.
Zastanawiam się nad definicją agenta. Czy określenie agent oznacza to samo co pośrednik?

Kim jest pośrednik i jaka jest jego definicja?

Ciąg dalszy artykułu na www.grandblog.pl

Zapraszam

http://www.grandblog.pl/posrednik,61,dlaczego_nie_lubimy_agentow,24.html
prisonB / 213.195.185.* / 2011-03-15 18:53
szukasz złodzieja? spróbuj w więzieniu...
ryszardd / 83.18.123.* / 2011-02-09 13:24
Najlepiej będzie jak skontaktujesz się przez stronę www.novision.pl

Też w taki sposób nawiązałem z nimi kontakt.
phenomen / 193.200.83.* / 2011-01-11 14:16
Całkiem niedawno w chorzowskim Hotelu Arsenal Palace odbyła się konferencja ze znanym i uznanym finansistą- dr Mariuszem Staniszewskim. Spotkanie z człowiekiem tej rangi było ciekawym doświadczeniem i wydarzeniem godnym odnotowania. Prezes Zarządu Noble Funds, który specjalizuje się przede wszystkim w funduszach inwestycyjnych jest autorem nowego projektu wraz z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Skandia.
Produkt- Novision Prestige, bo o nim mowa, to nowe dziecko Novision, które zdążyło już pojawić się na rynku finansowym. Wszystko wskazuje na to, że nowy produkt już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem.
Na wykładzie Prezesa Zarządu Noble Funds- dr Mariusza Staniszewskiego pojawiła się imponującą liczba osób. Sala konferencyjna pomieściła ponad 500 osób. Wszyscy z zainteresowaniem słuchali wykładu o funduszach inwestycyjnych. Jak wygląda rynek finansowy i co ciekawego ma do zaoferowania nowy produkt przygotowany dla Novision? Dla kogo właściwie są przeznaczone nowe rozwiązania finansowe i kto będzie ich głównym odbiorcą? Kluczowe pytanie- co zrobić by otworzyć drzwi do zysków i zapewnić sobie bezpieczną przyszłość finansową? To główne pytania, na które otrzymaliśmy odpowiedzi podczas konferencji.
Tematem przewodnim sympozjum był jednak nowy produkt- Novision Prestige. Nowy Portfel Modelowy to najświeższy produkt Novision, którym będzie zarządzał gość spotkania. To zapewne wielkie wydarzenie dla całej Organizacji Novision.
Wśród osób biorących udział w całym wydarzeniu znalazło się wielu inwestorów, finansistów, ale wśród nich byli również, a może i przede wszystkim laicy finansowi spragnieni wiedzy na temat inwestowania.
Czy w okresie pokryzysowym warto inwestować i który produkt najlepiej wybrać? Choć oferta na rynku finansowym jest dość szeroka to może warto już dziś zastanowić się i zainwestować w swoją przyszłość finansową wybierając fundusz inwestycyjny, który zagwarantuje nam największe zyski i który będzie dla nas najwygodniejszym rozwiązaniem.
Prezes Zarządu Noble Funds- dr Mariusz Staniszewski podkreślił, że choć na rynku mamy wiele konkurencyjnych funduszy inwestycyjnych to najlepiej wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie. Rynek finansowy jest elastyczny i wciąż się zmienia. Warto kontrolować bieg wydarzeń i dostosowywać się do dokonujących się zmian.
Według prowadzącego spotkanie w chwili obecnej najrozsądniejszym i najbardziej trafnym wyborem jest Noble Fund Akcji Małych i Średnich Spółek, Fundusz Global Return i fundusz afrykański- najnowszy projekt Noble Funds.
Jak zainwestować własne pieniądze, który wybrać fundusz inwestycyjny, czym jest portfel finansowy i jak zabezpieczyć swoją przyszłość finansową w dobie po kryzysie?
Sytuacja gospodarcza nie tylko na rynku europejskim, ale i światowym to tylko jedne z licznych tematów, które poruszono w trakcie minionej konferencji.
Nic innego nie pozostaje powiedzieć jak tylko- oby więcej takich spotkań, po których zmienia się świadomość i wiedza społeczeństwa na temat finansów.
merkel / 193.200.83.* / 2011-04-12 12:38
Dzien dobry.
Byłem na podobnym spotkaniu. Bardzo ciekawa konferencja.Chętnie wziązlbym udział w jeszcze jednym spotkaniu.
Kasia novision / 83.238.182.* / 2011-05-08 19:31
witam a skąd jesteś ? konferencje organizowane są zazwyczaj co tydzień.
Jeśli chcesz więcej informacji to pisz kasiek.z@gmail.com
pozdrawiam
tomaszyk / 193.200.83.* / 2010-12-30 13:08
Novision działa już na rynku prawie 20 lat i wciąż prężnie się rozwija. Działalność firmy opiera się na dystrybucji produktów finansowo- ubezpieczeniowych. Ostatnio firma jest w posiadaniu nowego produktu- Novision Prestige. Portfel Modelowy Active to nowa oferta skierowana do wszystkich tych, którzy już teraz myślą o zabezpieczeniu swojej przyszłości finansowej. Informacje jakie tu przekazuję są pewne i wiarygodne. Sam sprawdziłem firmę osobiście. I choć na rynku finansowym jest duża konkurencja to należy zaznaczyć, że firma Novision wciąż zaskakuje nas nowymi rozwiązaniami. Przyznam, że wcześniej śledziłem różne fora i opinia na temat tej i podnych firm była dość mocno podzielona. Wcześniej zastanawiałem się skąd tyle sprzecznych opinii. Przekonałem się skąd tyle w Internecie zafałszowania. Po czasie przyznam, że w konfrontacji w rzeczywistością wygląda to zupełnie inaczej. Zasada jest prosta- zamiast sugerować się opinią z Internetu lepiej zbadać temat osobiście i sięgnać do wiarygodnego źródła.
lucky1 / 2011-10-29 02:39
Witam,

jesli szukasz kontaktu z agentem Novision,
napisz maila: kontakt.infobiznes@op.pl

Podaj nr kom oraz miasto.
wywiad / 193.200.83.* / 2010-12-13 09:21
Zapraszam do zapoznania się z wywiadem z cyklu- "Rozmowy z ludźmi sukcesu". Tym razem wywiad z Adamem Małyszem- "Na sporcie można dobrze zarobić". Zapraszam serdecznie na grandblog.pl
Już wkrótce wywiad ze znanym polarnikiem i podróżnikiem- Markiem Kamińskim.

http://www.grandblog.pl/wywiad_z_adamem_malyszem,66,sport_a_biznes,72.html
portfel active / 193.200.83.* / 2010-12-08 13:26
A co powiecie na temat nowego produktu Novision Prestige?
Portfel Modelowy Active to nowy produkt, którego autorem jest znany finansista dr Mariusz Staniszewski- prezes Noble Funds. Właśnie tydzień temu udało mi się wziąć udział w jego konferencji w Chorzowie. na wykładzie było ponad 500 osób! Warto było w tym wydarzeniu uczestniczyć.

Widziałam relację ze spotkania na Grandblogu

http://www.grandblog.pl/konferencja_szkolenie,57,spotkanie_z_dr_mariuszem_staniszewskim,73.html
Dynamic Planer Financial / 83.145.161.* / 2011-02-02 16:55
Portfel modelowy to jedno z gorszych rozwiązań
JA27 / 217.153.173.* / 2011-03-13 14:02
ale nie PM 6 dr Staniszewskiego. ma świetne wyniki i jestem bardzo zadowolony. Polecam bardzo serdecznie - najlepsza inwestycja w moim życiu
piryan / 2010-12-09 20:59
to nowy produkt na bazie klasycznego Złotego Wieku Skandii, rozbudowany o dodatkowe narzędzie spod skrzydeł dra M.Staniszewskiego.
IMHO - Mariusz Staniszewski zarządza takimi majątkami, że nie absolutnie nie może sobie pozwolić na firmowanie swoją twarzą i nazwiskiem jakiejś przeciętności! dotyczy to zarówno produktu (Złoty Wiek - Novision Prestige), dostawcy (Skandia) jak i pośrednika-agencji (Novision)... i choćby dlatego należy podejść do tego "tworu" z szacunkiem, poza tym po dokładniejszym przyglądnięciu się, okazuje się, że dają nam tutaj dodatkowe możliwości a nie zabierają nam nic z dotychczasowych :-) a to teraz jest rzadkość w "nowych produktach" tego typu.
Ale jak znam życie, to i tak zaraz pojawi się kupa postów, że to wszystko to dziadostwo, bo na Skandii się traci z zasady, a Staniszewski to za młody jest żeby się znać na finansach, a poza tym to jest w ofercie Novision, który jest be z zasady, bo nazwa nie teges... :-|
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy