Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Agora pozwie premiera Kaczyńskiego

Agora pozwie premiera Kaczyńskiego

Money.pl / 2007-09-14 10:11
Komentarze do wiadomości: Agora pozwie premiera Kaczyńskiego.
Wyświetlaj:
pantagruel / 2007-09-14 10:11 / OJOS DE BRUJO
ja bym sobie odpuscil. Kaczki ciagaja pijaczkow z dworca po sadach. To w ich stylu. Ja na miejscu Agory odpuscilbym :)
kiler1 / 2007-09-14 12:55 / Bywalec forum
hyh zadziwiajacy jest fakt ze ludzie ktorzy staraja sie osmieszac na kazdym kroku ''kaczki'' sa od nich lata świetlne do tyłu w rozwoju intelektualnym.

BTW nie jestem za pisem wiec komentarz o moherach sobie daruj
nick.t / 2007-09-14 15:57
Rok świetlny to, wbrew pozorom, jednostka miary odległości, a nie czasu. Z kolei rozwój mierzy się w czasie a nie w przestrzeni. Podsumowując: to co napisałeś/aś jest bez sensu:)
kiler1 / 2007-09-16 19:28 / Bywalec forum
To zdanie z latami swietlnymi ktore napisalem wbrew pozorom w jezyku polskim oznaczaja pewna formułę ktorej mozna smialo uzywac bez zasady lamania nalezytego sensu tych wyrazów,,,

Podsumowując to co napisałeś/aś jest bez sensu:) czyli caly komentarz jest bez sensu i nie jest merytoryczny
pantagruel / 2007-09-14 13:44 / OJOS DE BRUJO
zadziwiajacy jest fakt, ze potrafisz ocenic moj rozwoj !
Jesli nie podobaja mi sie kaczki to jestem idiota, tak?

PLONK trolu
kiler1 / 2007-09-16 19:24 / Bywalec forum
jestes idiota bo oceniasz styl kaczek a nawet ich nie znasz i nie podales zadnego zrodla zeby poprzec swoj poglad dla poparcia zdania.
Marysia. / 82.22.36.* / 2007-09-14 10:25
Jasne.. powinni sobie odpuscic, bo to co powiedziala ta twoja kaczka to swieta prawda. Piszac takie komentarze nie masz pojecia o czym mowisz chlopcze, bo gw z michnikiem na czele od zawsze wspieraly komuchow. A to ze czerwoni zagarneli polowe kraju wiedza wszyscy...
zap / 83.24.54.* / 2007-09-14 12:41

bo gw z michnikiem na czele
od zawsze wspieraly komuchow

tak marysiu :) dlatego michnik siedział w więzieniu, wyleciał z uw...juz za młodu miał czerwone poglądy... bardziej czerwone niz czerwoni :)
pantagruel / 2007-09-14 10:48 / OJOS DE BRUJO

bo to co powiedziala ta twoja kaczka to swieta prawda


1. Droga Marysiu, przeciez Jarek sam powiedzial, ze nie ma zadnych konkretow!
2. nie moja kaczka, Marysiu, nie moja. Ja nie lubie kaczek
3.
o czym mowisz chlopcze


dziekuje za komplement.

A to ze czerwoni zagarneli polowe kraju wiedza
wszyscy..


a gdzie jest druga polowa?

Marysiu zapamietaj sobie: poki co nie mozna oskarzac bezpodstawnie w tym kraju.



bo gw z michnikiem na
czele od zawsze wspieraly komuchow



hahahahahahahaha

a tu plame dalas na calym froncie :)
kiler1 / 2007-09-14 12:57 / Bywalec forum
plame masz na mózgu od tego politycznego szmatławca
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy