akcje mci

?? / 83.23.132.* / 2007-08-05 12:01
trzymać czy sprzedać za 29 zł ? ma szanse się odbić do końca roku czy spadnie ?

At dla mci :
Inwestor: Proszę o AT dla MCI. Dziękuję
Tomasz_Jerzyk: MCI - papier odnotowal korekte do 25,10. Na dzisiejszej sesji probuje skorygowac spadek. Najbliszy opor znajduje sie na 30,35 a jego pokonanie bedzie sugerowalo test linii tr spad znajdujacej sie na 31,90.
Tomasz_Jerzyk: Sygnalem zakonczenia korekty bedzie przebicie poz 34,50 co z kolei winno zapowiadac test szczytu na 38 zl. Najblisze wsparcie znajduje sie na 25,10, a kolejne na 24. W przypadku silniejszego ruchu
Tomasz_Jerzyk: popyt powinien pojawic sie na 22 zl.
Wyświetlaj:
kupilem mci / 83.23.188.* / 2007-08-13 19:34
Teraz warto kupić, takiej promocji dawno nie było :)
produktybankowe / 213.158.196.* / 2007-08-10 22:46
ja poczekam do poniedzialku i zobacze... chyba kupie troszke akcyjek tej spolki , inwestycja dlugoterminowa.

http://www.produktybank.nazwa.pl
plus / 2007-08-10 18:25 / Taki tam sobie Jasiek
No i mamy 22 zł co dalej, jesli kontynuacja w takim tempie to za trzy dni bedzie mozna kupić po 8 zl to dopiero bedzie promocja ;) aj ta giełda uczy pokory i szacunku. Mimo wszystko MCI to bardzo dobra spółka i w przyszłości mam nadzieje jeszcze na niej zarobić. A co do analizy technicznej to nie ma co sie wczówać, jest opór albo go nie ma jakie to ma znaczenie najwyżej bedzie przełamany. Na razie jeszcze jestem z MCI na plusie, zwieracze wytrzymały. Ale jak w końcu puszczą to pewnie zrobie wielką śmierdzącą kupe ;))
adam70 / 2007-08-10 23:55
Nic się nie martw, ja też mam troszkę papierków tej firmy ( chociaż w przeciwieństwie
do Ciebie , już jestem na minusie:-( niestety ), ale nie pękam i nie mam zamiaru nic sprzedawać.
Pamiętaj: Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
,, aj ta giełda uczy pokory i szacunku " - dokładnie tak jest.
Pozdrawiam
centy28 / 2007-08-11 12:01
Ale sie wkopalem z tym MCI , i pomyslec ze jeszcze w czwartek rano moglem sprzedac z zyskim ,a teraz jestem 22% na minusie niezla jazda :)
plus / 2007-08-11 12:43 / Taki tam sobie Jasiek
uwaga, bardzo dobry raport za II kwartał (moim skromnym zdaniem), wszyscy posiadacze MCI zebrać siły, jeżeli tylko uspokoi sie w USA powinno byc mocne odbicie, w innym przypadku testujemy 8 zł ;))
Miichall / 2007-08-12 13:19 / portfel
Teraz może być już tylko lepiej :) szczególnie po tych dobrych wynikach.
plus / 2007-08-13 16:23 / Taki tam sobie Jasiek
Zaryzykuje pewna interpretację z AT. Po bardzo silnych wzrostach ukształtowała sie formacja małego podwójnego szczytu (powinienem sprzedać, ale przespałem), potem nastąpił zjazd odbicie i dalej w dół. Przypominało to trochę formacje głowy z raminami z mocno zwichniętym (ściętym) prawym ramieniem. Czyli obraz niezbyt ciekawy i niezbyt zachęcający na przyszłoś, pomimo tego postanowiłem trzymać (bardzo duzo czsu poswięciłem MCI i wierzyc mi sie nie chciało aby tak to się miało skończyć). Teraz następuje mocne odbicie w górę (oby tak było), i w analizie techniczne kiedyś o tym czytałem, zwą taka tendęcje psem baskerwilów czy jakoś tak. Potwierdza ona siłe spółki i całkowicie neguje wczesniejsze spadki, jest bardzo dobrym sygnałem na przyszłość. Oczywiscie jesli z nieruchomościami w USA znowu coś nie p*********.
Wnioski: wiedziałem że w MCI warto zainwestoeać, ale nie myslałem (nie spodziewałem się) że Pan Rynek i jego niewidzialna ręka sprawią, że na tej spółce mozna będzie zarobic dwókrotnie, moim zdaniem będzie rosła. Liczę, że za jakieś dwa do trzech miesięcy przebije 40 zł. Taki ze mnie niepoprawny optymista, ale mam szacunek do Pana Rynka i będe bardziej ostrozny, ponieważ daje zarobić ale jest również nieobliczalny i jednym kaprysem moze wszystko zabrać. To takie przemyślenia, może troche naganiam na MCI ale nie dziwcie sie siedzę w niej połowa kapitału ;))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy