Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Akcje spółek IT wracają do łask

Akcje spółek IT wracają do łask

strokuś / .* / 2005-07-03 17:07
Komentarze do wiadomości: Akcje spółek IT wracają do łask.
Wyświetlaj:
orzeł / .* / 2005-07-04 10:49
I co Jujo pogadaliśmy o kopexie o to by było na tyle (12 minut w idei w plecy:):):)
jujo / .* / 2005-07-04 11:06
ale zawsze milo bylo pogadac a jemu mozna sie poprzygladac zato computerland nam szaleje mowie czuje ze do 100 dociagnie rownym krokiem
jujo / .* / 2005-07-04 10:31
na rynku zielono a tu cisza chyba wszyscy zajeci wybieraniem papierow do portfela
mike / .* / 2005-07-04 08:27
co sadzicie na temat optimusa? czy ten ponad 11procentowy wzrost jest jednodniowym strzalem czy utrzyma sie dluzej? Waham sie miedzy Computerlandem i Optimusem, doradzcie cos moi drodzy.Pozdrawiam
orzeł / .* / 2005-07-04 07:22
no i HIT sezonu (jakżeż mogłem zapomnieć) YouPeter!!!!:):):)
orzeł / .* / 2005-07-04 07:21
Witaj Stroke oj coś komitet powitalny nie chce marsza grać:)w czasie Twej nieobecności zarobiłem parę gorszy na talexie i hogowych wydziwianiach (zerknij na talex), sprzedałem i odkupiłem stera (i to nawet niegłupio), wywaliłem prokom na stracie bo tak fuckowcy trąbili (bleeee), nie wytrzymałem z dudą (i tego najbardziej chyba żałuję , podobnie zrobiłem zresztą z interią, ferrum oj mnożyć by można:):):)proponuję uwierzyć w ITiego on jest jedyną siłą która nas może wznieś do nieba (na tą chwilę) ! myślę że warto zerknąć na computerland (choć technicznie z takiej iniercji wyrwać mu się latwo nie będzie) netię (żwawy ruch do 4,4 ) :) i nie wiem czy nie kęty (po ruchu powrotnym do 120-121zł)ps no i na betacom (dobre wieści kontraktowe):)oraz moich ulubieńców - zwanych siła spokoju - euroFUCK i euroKAŹ (choć ten drugi cóś sprzedaż sygnalizuje:)pozdrawiam i powodzenia :)!
orzeł / .* / 2005-07-03 22:36
Lolek dla mnie jutro i pojutrze to dwa ostatnie dni na podjęcie ostatecznej decyzji przed wyjazdem :) jeśli będzie okazja dobrej sprzedaży to opuszczę szeregi posiadaczy akcji :)choć znając się troszeczkę to nie wszystkich !:)
orzeł / .* / 2005-07-03 21:50
Witaj Strokuś - TY wróciłeś ja pojutrze odfruwam:) co do czegoś godnego polecenia to nie będę specjalnie oryginalny i powiem cytując "Akcje spółek IT wracają do łask " chętnie napisałbym coś więcej ale muszę rebiatę położyć spać :) a potem przygotowania do fruwania:):):) pozdrawiam Cię serdecznie i dbaj o wszystko jak mnie gaduły nie będzie:)jeszcze jutro się pojawię:)
lolek / .* / 2005-07-03 20:22
zwróć uwagę na polimex Orzeł i ja będziemy trzymać w long terminie :)
strokuś / .* / 2005-07-03 21:58
też uważam, że to bardzo dobra s-ka, ale przed urlopem pisałem, że 36 to jak na razie raczej kres jej możliwości i trzeba myśleć o sprzedaży, więc nie wypada mi kupować ;)a poważnie nawet jeżeli pójdzie wyżej to aktualna cena nie daje chyba odpowiedniej premii za ryzyko
strokuś / .* / 2005-07-03 17:07
Witam wszystkich po długiej przerwie :-)Urlop się udał super (deszcz padał raz i to w nocy), ale po 2 tygodniach jestem mocno do tyłu z informacjami, mimo że prawie codziennie rzepowałem i wapowałem :) (polecam wap.interia.pl - są notowanie online, wykresy dzienne, arkusz zleceń, spis transakcji, emitent - jak dla mnie SUPER!)pewnie z tydzień zajmie mi teraz dojście do siebiena razie zdążyłem pobieżnie przeczytać Wasze komentarze z ostatnich 2 tygodni - niestety przegląd wiadomości archiwalnych z pomocą tutejszego oprogramowania do forum to mordęga :(ing nadal nie kosztuje tyle ile bym chciał :), ale w przeliczeniu na stare jest po 456, czyli jestem +8,5%ponieważ po wyjeździe oprócz ing i plb siedzę głównie na kasie i FRP to chętnie poczytam w co polecacie wejść w najbliższym czasie mając na uwadze perspektywę 1-3 m-cy i spektrum narzędzi typu akcje i wszelkiego rodzaju fundusze inwestycyjne
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy