Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Akcyza na olej opałowy i gaz płynny podniesiona

Akcyza na olej opałowy i gaz płynny podniesiona

qwerty / .* / 2005-05-31 10:18
Wyświetlaj:
dziki / .* / 2005-06-01 11:34
a możeby zrobić jeszcze podatek albo akcyzę od tego że oddychamy....???każdy kto oddycha musiałby odprowadzić do urzędów podatek, a ten co ma podłączony aparat tlenowy w szpitalu może zapłacić 2-razy więcej bo mu go tłoczą ...Na jakie bzdurne pomysły możemy w tym kraju liczyć to chyba sam Bóg nie wie.nie wiem za co oni te szkoły kończą....żal mi że żyje w takim kraju...nędzy nas wszystkich i głupoty naszych polityków.
Karim / .* / 2005-06-01 11:16
Paranoja i jeszcze raz paranoja. Ci Ministrowie należy odebrać dyplomy i skierować ponownie na studia może tym razem nauczą się rolę podatku oraz "sprzęnia zwrotnego" z jego wprowadzenirm
podopolanka / .* / 2005-06-01 11:14
Nie jestem juz patriotka...mimo dobrych checi...NIENAWIDZE TEGO KRAJU. Mam kotłownie olejowa.Wzielam na nia kredyt.Splacalam przez cztery lata....rok temu skonczylam...i teraz co?????SKAD JA WEZME TYLE KASY NA OPAL???? Nie stac mnie na to..piec lat temu olej byl po 1,13 a teraz...nic tylko siasc i plakac. Za co mnie taka kara spotkala?
Thomas / .* / 2005-06-01 11:14
Najlepszym rozwiaza bedzie nie palcenie podatkow to te darmozjady nie dostana pensji (ktora zreszta i tak biora za nic) moze w tedy pojda po rozum do glowy szkoda ze pustej niestety. Generalnie w POLSCE jest taki BURDEL ze szkoda sobie jezyk strzepic. Ale trzeba cos z tym zrobic. NIE dajmy sie ZŁODZIEJĄ. Pomyslmy o jutrze... Zrobmy coś. Pozdrawiam
Ed / .* / 2005-06-01 10:55
No mam nadzieje ze jeszcze 2 tyg i spadam z tego zasranego kraiku. Na moje podatki zasluguje madrzejsze panstwo
o'bodek / .* / 2005-06-01 10:52
to jest szydzenie sobie z ludzi. Każda podwyżka podatków powinna byc poprzedzona 5 latami karencji. Ludzi nie można już tak oszukiwać, najpierw namawiać na ekologiczne piece, a później śmiać się im w twarz. Dla wielu ludzi 5-10 tys. złotych za piec to jest poważny wydatek. Ale ci złodzieje myślą sobie, że jak ktoś ma dom, to można go łupić, aż do ostatniego jego dnia w tym chorym kraju. Ciekawe, jak się taki Gronicki ustawi, jak już pójdzie sobie w odstawkę. Jeszcze będziemy na niego płacić, jak będzie siedział w radzie nadzorczej niby prywatnej firemki, typu KGHM
lion / .* / 2005-06-01 10:51
Ktoś już dawno powinien zrobic porządek z polskim rządem, najlepiej wyszłoby to Osamie . Myślą tylko o sobie i wszystko mierzą zasobnością swoich portfeliiiiiiii. Powinni dostać 1000zl na miesiąc i za to zrobić opłaty i przeżyć 30 dni. PRACY NIE DAJĄ - A PODATKI I CENY PODNOSZA!!!!!!!
misio_de / .* / 2005-06-01 10:25
Zastanawiam się tylko czemu taka mała jest ta podwyżka? Mam nadzieję że VAT wzrośnie na wszystkie towary najmniej o 220%, A podatek dochodowy na 99%, a resztę dorzucimy ZUS-owi. Wtedy będziemy dopiero godnie żyli, bo teraz to jest jakieś straszne Eldorado!!!A TAK NAPRAWDĘ TO ŻEBY WAS WSZYSTKICH W RZĄDZIE WŚCIEKŁY PIES W D**Ę WYR****Ł!!!!!!!!!
Leo / .* / 2005-06-01 09:49
Ukryty Sens A teraz drodzy Rodacy zmieniamy nowoczesne piece olejowe i gazowe na piece węglowe uratujemy polskie górnictwo i na Śląsku będzie lepiej
podatnik / .* / 2005-06-01 09:27
Jest mi wstd przed moimi dziećmi że żyjemy w tak bezmyślnie rządzonym państwie podatkowego złodziejstwa, gdzie złodziejstwo,głupota warta jest więcej niż uczciwa praca - mam nadzieję że moje dzieci wybiorą w przyszłości normalny kraj swojego przyszłego uczciwego życia i pracy czyli na pewno nie złodziejską Polskę!!!
podatnik / .* / 2005-06-01 08:56
Taką mamy władzę mądrą, jeden głupszy od drugiego, oby wam osama boeninga 747 na ten wasz pałacyk na wiejskiej spuścił oby...
JAP / .* / 2005-06-01 08:46
Pan Gronicki to niedouczony kołtun który za jakiś czas zniknie ze sceny politycznej tak samo jak się pojawił, a jakiś czas później ujawni się klika która lobbowała za wniesieniem akcyzy a szanowny Pan minister dostał za to dajmy na to apartamencik na karaibach.
gronek / .* / 2005-06-01 08:56
Ty wielce uczony prostaczku. To, że nie stać cię na samochód benzynowy wcale nie oznacza, że kosztem innych możesz jeździć za półdarmo, udając przy okazji krezusa. A cz ty wogóle wiesz gdzie leżą karaiby, a może tak na garnuszek do Fidela
Antygronek / .* / 2005-06-01 09:53
Jeszcze kilka takich decyzji Twoich kumpli i nie stać Cię będzie nawet na hulajnogę, a swój szałas będziesz ogrzewał oddechem!
Marysia / .* / 2005-06-01 08:30
czy pan minister tym podpisem niał na uwadze zlikwidowanie szarej strefy?? gratuluję rozważnego podejścia do sprawy, szara srefe z pewnością zaniknie, a tak poza tym to świetny prezent na Dzień Dziecka.................. kretyni...
benek / .* / 2005-06-01 08:27
przeraża mnie logika pana ministra... dawno widać było, myslenie nie jest ich najlepszą stroną... kiedy tylko padał cień nadziei że ktoś myśli będąc u władzy to robią coś takiego...moi rodzice ogrzewają dom olejem do tej pory wychodziło ok. 5000zł rocznie... co będzie teraz ??słów mi brakuje... szkoda że Polacy są przyzwyczajeni do ucisku i ciągłych "mądrych" pomysłów rządzących... nie widzimy tego że rządzący są na naszej pensji... to oni u nas pracują a nie my u nich... brakuje kogoś kto ruszyłby ludzi i wywiózł na czym kolwiek te świnie od koryta...idąc logiką ministra może powinniśmy wszyscy pójść do p****** na dwa lata ponieważ potencjalnie możemy coś ukraść albo kogoś zgwałcić - więc do p****** !!

Najnowsze wpisy