Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Akcyza na olej opałowy i gaz płynny podniesiona

Akcyza na olej opałowy i gaz płynny podniesiona

qwerty / .* / 2005-05-31 10:18
Wyświetlaj:
eldritch / .* / 2005-05-31 21:47
rządzący od dawna CIERPIELI NA DEFICYT OLEJU W GŁOWIE ale tym razem osiągneli już DNO !!!
jank66 / .* / 2005-05-31 21:29
Kretryństwo i rozbój w biały dzień. Pogratulować półgłupkom beznadziejnej decyzji, która zrujnuje do końca szarych ludzi. Tankujcie olej i gaz do swoich pustych u durnych głów.
Ed / .* / 2005-05-31 21:18
Czy to sens wogole cos pisac na ten temat,oni teraz trzymzja sie ze smiechu za brzuchy i rozprawiaja jak to znowu narod zrobili w balona.Po drugie tez bym tak robil siedzac przy korycie i zapewniajac byt do konca zycia sobie i calej rodzinie.Kadencja nietrwa dlugo a zycie jest dlugie.Moze po tym tekscie znowu ktos zapuka do mych drzwi. Pozdrawiam
Ania / .* / 2005-05-31 21:18
Najlepiej tak podwyższyć akcyzea o ludziach WY myślicie ....powiem tylko tyle przygotujcie się na więcej zamarzniętych ludzi w tym roku...GRATULACJE ....
cropoz / .* / 2005-05-31 21:14
Nie ROZUMIEM już nic.Tankuję olej od 7 lat za każdym razem podpisuję bumagę tj.rodzaj pieca ,ile kw etc.Czy tak trudno zidentyfikwać tych co tankują po 1000 l na miesiąc w upalne lato.Panie Ministrze upał przegrzał Panu głowę.DYYMMISSJA to czego życzę takim pólgłowkom.
krzyku / .* / 2005-05-31 20:46
na szczęście do 15czerwca można jeszcze kupić gaz i olej bez akcyzy ( na rok wystarczy)może przez rok to uchylą (może)
roback / .* / 2005-05-31 20:33
złodziejstwo do kwadratuczyli lepiej palic smieciami niz czystszym olejem badz gazem???gratuluje skrajnej glupoty i krotkowzrocznosci....wstyd tylko ze mamy w wa-wie bande niedouczonych kretynow;-(((
uhu ha zima zla / .* / 2005-05-31 20:31
Mam domek ogrzewany na olej opałowy, już 12 lat. Było różnie. W tym roku miałem zrobić remont kapitalny, ale już odwołałem firmę. W zimie z rodziną przeprowadzę się do teściów. Kiedyś babcia opowiadała, że dawniej mieszkano po kilkanaście osób w jednym pomieszczeniu, fajnie. Ale nie mam żalu do ministra, w końcu jak kazali............
AKCYZA / .* / 2005-05-31 20:28
Do tej pory gaz był przebijany z butli a'11kg do zbiorników na stacjach LPG, a po wprowadzeniu akcyzy wszystko sie odwróci ponieważ na stacjach będą tankowane samochody i butle. Gwarantuję, że powrócą na stacje LPG wagi przy zbiornikach. To nie jest sposób na szara strefę lecz na zatkanie dziury budżetowej kosztem ludzi. Dziwne jest to , iż ta podwyższka następuje przed wyborami.
a` / .* / 2005-05-31 19:47
no narescie moze ludzie zrozumieja i beda wiedzieli na co ten nasz kochany rzad bylo i jest stac- nie do unni
Amigo / .* / 2005-05-31 18:50
Walkę z szarą strefą rozumiem, ale ja mam ogrzewanie na gaz. W butli jest propan, który kupowałem po 2,03 zł za litr... a na stacji gaz jest po 1,6 zł za litr... To czy rzeczywiście jest ktoś kto oszukuje MF i kradnie gaz z przydomowej butli do samochodu??!!!!
zenek / .* / 2005-05-31 18:38
czemu nie ograniczy szarej strefy ?komu się będzie opłacało lac opał do baku i z jakich powodów ?
Andre / .* / 2005-05-31 18:29
Wyrównanie akcyzy pozwoli uniknąć szarej strefy. Tylko szkoda, że nikt nie wpadł by przy okazji wyrównywania OBNIŻYĆ stawkę akcyzy. A przecież podwyżka akcyzy zwiększy wpływy, więc wypada obniżyć stawkę !
pbosu / .* / 2005-05-31 17:54
mam dom ogrzewany gazem. Założyłem instalację w tym roku. Za 2 tygodnie dowiem się o kolejnej podwyżce. Ile osób zostało tak oszykanych jak ja. Akcyza na gaz do celów grzewczych??!!! Jakbym wiedział, że tak będzie nic bym nie inwestował....Czuję się oszukany!!!! Złodzieje i cwaniacy, mają dużo kasy i nie martwią się jak ogrzać dom. Pewnie w zimie wzrośnie ilość zachorowań bo ludzie nie będą mieli kasy na grzanie. I nasza służba zdrowia znów będzie w coraz większych tarapatach. A my za to jeszcze raz dodatkowo zapłacimy. Defakto to obciążą nasze kieszenie podwójnie!!!
mm / .* / 2005-05-31 16:53
wszyscy macie racje co do zagrań rządu ale popatrzcie z drugiej strony- mam firme transportową i kupuje olej napedowy na stacjach ale nigdy nie wiem czy to nie jest odbarwiony olej opałowy poprzez kwas i wapno bo tak oszuści robią.Wiec pod tym względem się zgadzam z wyrównaniem akcyzy zeby nie było świństwa w naszych bakach, ale po podniesieniu akcyzy osoby które opalaja gazem czy olejem powinny pójść do urzędu skarbowego przedstawić rachunek i powinny otrzymać zwrot tej akcyzy i tak bedzie problem rozwiazany i z ogrzewaniem i z oszustami których u nas niestety jest zbyt dużo.

Najnowsze wpisy