Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Akcyza na olej opałowy i gaz płynny podniesiona

Akcyza na olej opałowy i gaz płynny podniesiona

qwerty / .* / 2005-05-31 10:18
Wyświetlaj:
piekarz / .* / 2005-05-31 16:41
ja tylko powiem ze kiedyś większośc piekarni przeszła na piece gazowe i olejowe mało która teraz pali węglem więc na skutki nie trzeba bedzie długo czekac :( Tu nigdy nie będzie dobrze dopuki nami rządzą tacy ludzie !!!a moze poprostu trzeba znaleźc Bin Ladena i poprosić o "wizytę" na ul. Wiejskiej w Warszawie :):)
rafał wójcikowski / .* / 2005-05-31 16:16
napisałem swojego czasu felieton w tej sprawie...pozostaje blokada ministerstwa finansów...pozdrawiam
Jurek z Elbląga / .* / 2005-05-31 16:05
naplułbym w twarz tym osłom...
elwood / .* / 2005-05-31 15:20
Podobno wszechsiat jest nieskończony, ale to jednak GŁUPOTA Pana Ministra bije go rozmiarami na głowe!!!!!!!!!!!!!Swoją drogą ciekawe jak czuje sie Nasz drogi ministerek jesli cała Polska ma go za Idotę:))))
j-23 / .* / 2005-05-31 13:53
Nie denerwujcie się. Przyjdą nowi, zrobią nam "lepiej". Będzie krzyk opozycji, ale po wyborach "zapomną" o tym drobiazgu i będą mieć nowe pomysły. zobaczymy co pozostanie z obietnic obniżenia (rzeczywistego) podatkóe. A obecni?? No cóż w tej chwili nie ponoszą już żadnej odpowiedzialności więc przykręcają śrubę. Ni zdziwiłbym się debatą na temat niskich diet poselski.
Marek / .* / 2005-05-31 13:40
Opalam dom propanem, do tej pory kupowałem drogi propan w gaspolu. Teraz już nie będzie mnie na to stać. Albo zacznę palic muł i inne smieci albo poszukam lewego z szarej strefy gazu.
Piotr / .* / 2005-05-31 11:26
Nie ma takiej podłości, której te sq...syny by się nie dopuściły.
gasnaca_nadzieja / .* / 2005-05-31 10:52
To jakieś podatki można podnosić rozporządzeniem??!
Reza / .* / 2005-05-31 10:31
No i tylko niecenzuralne słowa cisną się na usta. Poszaleli! Znowu wsie będą zasnute śmierdzącymi dymami, a ludzie znowu przestawia sie na piece umozliwiające spalenie wszystkiego: trocin, smieci...A ja już szukam dojść do jakiejś małej stacji beznynowej - będę po prostu kupował olej na lewo.
qwerty / .* / 2005-05-31 10:18
To niewiedza, głupota czy zbrodnicza działalność? Ten rząd miał tylko trwać do wyborów, a on jeszcze chce zrobić tyle złego ile tylko się da.
1 2 3 4 5
na koniec starsze

Najnowsze wpisy