Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ali Agca wciąż chce zostać Polakiem

Ali Agca wciąż chce zostać Polakiem

Money.pl / 2008-05-24 08:33
Komentarze do wiadomości: Ali Agca wciąż chce zostać Polakiem.
Wyświetlaj:
warszawiak / 83.31.0.* / 2008-05-24 08:34
NIE zgadzam sie!!!!!!!!!
Iwona z Lublina. / 83.7.78.* / 2008-07-08 10:28
Ali Agca po odbyciu kary więzienia za popełnione przestępstwa według polskiego kodeksu karnego z art.148 oraz 162 kk odzyskuje nie tylko wolność, ale i prawa obywatelskie.
Nikt nie ma prawa do wymierzania mu dodatkowych kar własnych.
W Polsce w glorii i chwale, chodzi wielu przestępców którzy są chronieni przez polski wymiar sprawiedliwości. .
Dlatego dziwię się, że Ali Agca, wystąpił o nadanie mu polskiego obywatelstwa.
Po doznaniu w Polsce , wielu krzywd podjęłam decyzję o rezygnacji z polskiego obywatelstwa, na znak protestu przeciwko bezprawiu w Polsce na skalę niewyobrażalną. Ostatnim ekscesem ludzi działających w imieniu państwa, jest sfałszowanie wpisu do księgi wieczystej, z krzywdą dla mnie co łączyło się z prawdopodobnym przyjęciem korzyści majątkowej przez dokonującego wpisu notariusza, z pogwałceniem dokumentów na podstwawie których wpis miał byc dokonany. Polscy złodzieje mogą mi ukraść wszystko, oprócz godności.
Będę się domagać ustanowienia takiego prawa, na mocy którego będzie można zrzec się obywatelstwa polskiego na rzecz innej osoby, która to obywatelstwo nabędzie. Będę się domagać zalegalizowania rekompensaty od osoby nabywającej obywatelstwo, na rzecz zrzekającego się obywatelstwa polskiego. Jestem gotowa zrzec się polskiego obywatelstwa na rzecz Alego Agcy.
Nasz wielki Polak Jan Paweł II, przebaczył Alemu i naszym obowiązkiem jest przebaczyć.
Jeżeli Karol Wojtyłła uznał Alego bratem, również uznam Alego za brata.
Z tą propozycją w najbliższym czasie wystąpię do prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego.
Chętnie podejmę się prowadzenia spraw Alego Agcy w Polsce.

Najnowsze wpisy