Forum Forum finansoweBanki

ALIOR BANK - Konto Firmowe....

ALIOR BANK - Konto Firmowe....

akasha / 2009-11-04 22:53
czy ktoś ma tam konto? ... jakie macie opinie?
Wyświetlaj:
Katarzyna890 / 213.195.183.* / 2014-03-27 11:35
Mam konto firmowe i prywatne w Alior banku (JESZCZE)–wystąpiłam na początku lutego do banku –oddział w Łodzi na Wyszyńskiego z wnioskiem o kredyt dla firmy w rachunku bieżącym, zabezpieczeniem miała być lokata na koncie prywatnym –niby najbezpieczniejszy prosty kredyt a tu sprawa przerosła ten bank !!!! Jest już koniec marca a ja do tej pory nie otrzymałam oferty. Podobno jakieś problemy wewnętrzne proceduralne się pojawiły – ale 2 miesiące tak lekceważyć klienta !!!!! Pracownik obsługujący albo czeka na decyzje centrali albo go nie ma i jakoś nie widać zastępstwa –kiepska organizacja pracy przy okazji widoczna.
Z czystego lenistwa czekam ale już mam dość i przeniosę wszystkie konta do innego banku –wraz z rodziną.
Pozyczalscy / 83.12.136.* / 2009-11-24 20:42
Polecam wejść na moją stronę gdzie mam porównywarkę i ręczę za wszystkie preferowane tam usługi.

www.Pozyczalscy.pl

Jeżeli coś by było z AliorBankiem nie tak to wysyłać zwykłego SMS-a to im wygarniemy...
Jak dla mnie są spoko i od kliku dni też sporo się kont poleciło więc możecie mi zaufać i jak co to zdać się na mnie i moją grupę ekspertów. Naszym celem jest pomoc klientom w znalezieniu odpowiedniej usługi, a nie bankom w znalezieniu klienta
Meryliusz / 83.4.168.* / 2009-11-24 17:50
Nie wiem jak jest w Aliorze ale ja mam w Multi i wiem z wielu źródeł że jest najlepsze na rynku: np http://www.numer-jeden.one.pl/ranking_kont_bankowych.php?kid=4
Mam znajomego mobilnego doradcę który CI założy konto a ty się nawet nie ruszysz z mieszkania: tel. 607711930 (Marcin)
zarabiacnabankach.blogspot.com / 37.190.150.* / 2017-09-29 11:08
Warto rozważyć to konto firmowe: FIRMA TO JA ze zwrotem do 600 zł od Idea Bank - i tak każdy prowadzący działalność gospodarczą konto mieć musi, dlaczego by nie zarobić przy okazji:
http://zarabiacnabankach.blogspot.com/2017/09/znakomite-konto-firmowe-firma-to-ja-ze.html

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: