Forum Forum finansoweBanki

Alior Sync - ciągle tylko dla beta-testerów

Alior Sync - ciągle tylko dla beta-testerów

Donosiciel / 78.8.130.* / 2012-07-08 04:04
Póki co to oferta Alior Sync jest skierowana do beta-testerów aniżeli do "normalnych" użytkowników. Może to kwestia powikłań poporodowych, ale dlaczego jest tak źle, skoro jest tak dobrze?
- założyłem konto (sukces)
- zmieniłem hasło (sukces)
- zalogowałem się do serwisu (sukces)
- założyłem konto nieletniemu dziecku (sukces)
Od tego czasu:
- nie mogę się zalogować do serwisu (zonk)
- nie mogę zmienić hasła (zonk)
- "sync-specjaliści" (w skrócie SS) od tygodnia nie mogą rozwiązać problemu
Wyświetlaj:
biedakxxl / 94.42.244.* / 2012-07-15 18:57
konto założyłem bez problemu, przelewając 1 grosz na wskazane konto. na kartę czekałem około 8 dni. na razie ok. wpłacając kasę we wpłatomacie w zwykłym oddziale aliora musiałem już 2 razy czekać po około 2 godziny, aż kasa mi się zaksięguje na koncie. przelewy natychmiastowe ok, raz tylko bank odmówił z przyczyn technicznych realizacji. na pewno podniosą opłaty za to konto (podniosą, bo do momentu wpłatomat był płatny). podoba mi się tez brak opłat za przelewy SEPA. ale jak będzie, pożyjemy, zobaczymy. na razie 4/5. kasa przelewana pomiędzy aliorem a alior sync księguje się od razu (spróbujcie to samo zrobić pomiędzy bre a multi czy m bankiem - hehe).
jako dodatkowe konto alior sync polecam, jako podstawowe? na razie nie ;)
konsument / 94.42.229.* / 2012-07-08 13:34
ja tam nie mam problemów. dzisiaj tylko odrzuciło mi realizacje przelewu natychmiastowego. odczekałem parę minut, zrobiłem wtedy ponownie 1 na mniejsza kwotę, przeszedł. ponowiłem na reszcie. również poszedł bez problemów. gites, ale uważać trzeba.

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: