Forum Forum finansoweBanki

Alior sync 100 zł

Alior sync 100 zł

ooooooooooooooooooooo / 62.141.210.* / 2012-06-18 19:42
Witam czy ktoś dostał na maila link z możliwościowa założenia konta o odebrania premii która była podawana w konkursie (O możliwości i sposobie założenia rachunku w Alior Sync Organizator poinformuje Uczestników Konkursu po zakończeniu Konkursu za pośrednictwem poczty elektronicznej )nie ma takowej informacji do dzisiaj
Wyświetlaj:
arkzawiercie / 2012-07-19 08:21 / Bywalec forum
Bezpośredni link do założenia konta w Aliorze:
http://dolinku.pl/aliorsync
Remix369 / 77.253.37.* / 2012-07-18 23:18
Założyłem konto tydzień temu i naprawdę Żałuję!!!!ODRADZAM wszystkim normalnym!!!
Ninja powinien im łby pościnać za to co NIE DZIAŁA i za to CO działa-ale tylko w REKLAMIE!!!!SYF KIŁA i MOGIŁA.Jedna dupna porażka FAIL i jeszcze raz FAIL!!! Najpierw problemy z logowaniem przez 3 dni nie mogłem się zalogować ta ich rzekokma pomoc on line KPINA!!!!Połączenie z konsultantem on line-(informacja dla mnie)połączenie nastąpi do30 sekund...Ch..ja po 15 minutach czekania,czekam i nic@!!!Dalej sie wkó...łem i zadzwoniłem z telefonu skrojili mnie na kase i dalej wielki Ch*j a się dowiedziałem, że modernizują system i nic nie wskóram!!!Kompetencja -100%Po ch**u fest-100%Tragedia!!!.Nie działa przelew natychmiastowy-bajer z reklamy,nie można przeczytać warunków przed "podpisaniem umowy(otwarciem rachunku)!!!MASAKRA nigdzie nie ma info że jest limit do 5tyś.Dowiedziałem się dopiero jak chciałem przelew zrobić-UWAGA-Limit do przelewu natychmiastowego 5000 i dupa.Nie można tego zmienić OPERATOR zewnętrzny BLUE MEDIA!!!
Co z tego że konto za0PLN?za darmo jak nie funkcjonuje!!!Strata czasu to dla mnie strata pieniędzy!!!Porażka,niedopracowane wszystko może poza układanką obrazków ale to ma być bank a nie przedszkole...ODRADZAM i PRZESTRZEGAM!!!!Omijać OSZUSTÓW i NACIĄGACZY!!!!
wojtekdom / 2012-06-26 22:44
Czy ktoś wie, jaki kod MCC ma PAYPAL, kiedy robi sie przelew z karty dla kogoś z rodziny?
wojtekdom / 2012-06-20 19:34
Nie trzeba zakładać konta. Po prostu dają premie po nr PESEL zgodnym z tym w podanym podczas rejestracji.
A mnie nurtuje inny problem: Od dziś Alior Sync zaczął zwracać 5% caahback od płatności na Allegro. I w związku z tym pytanie: czy jeśli coś sprzedam żonie za powiedzmy 10 000 zł/mc - niech to bedzie 10 telewizorów za 1 000 zł(a ona mnie też coś takiego za podobną kwotę) to teoretycznie powiniem dostać za to ok. 500 zwrotu. Jak do tego może podejść Alior Sync, lub co bardziej interesujące Urząd Skarbowy.
Arek.L / 94.40.14.* / 2012-06-25 15:57
Takie transakcje, nie dość że mogą ściągnąć na nasz kark skarbówkę, to jeszcze ekonomicznie niespecjalnie się opłacają. Allegro pobiera opłaty za wystawienie przedmiotu oraz prowizję za sprzedaż. Nie liczyłem tego dokładnie, ale zostawiamy serwisowi blisko 5% całej kwoty sprzedaży.
dziobas / 89.228.96.* / 2012-06-25 18:35
Od cashbacku płacimy 10% podatek od wygranych. Alior go sam pobiera przed wypłatą premii.
dan1234561 / 83.29.3.* / 2012-07-05 13:08
Chyba, że po jakimś czasie ktoś wystąpi o zwrot prowizji do Allegro z uzasadnieniem, że do transakcji nie doszło.
das / 217.153.90.* / 2012-06-22 13:32
Oczywiście, że trzeba założyć konto żeby dostać 100PLN. Co za idiota napisał, że dają za sam pesel???
otoijaaa / 83.10.162.* / 2012-07-04 23:25
Czytaj głąbie ze zrozumieniem.
Koleś napisał, że nie potrzeba żadnego specjalnego linku który mówi o tym że masz się właśnie z niego zarejestrować by pamiętali o stówce dla Ciebie. Miał na myśli to, że po prostu możesz założyć konto poprzez stronę a oni po numerze pesel skumają, że brałeś udział w konkursie i wypłacą kasę (50zł za założenie konta w odpowiednim terminie po konkursie i kolejne 50zł jak dokonasz płatności kartą też w odpowiednim terminie).
I tyle...kumaj a nie obrażaj od razu innych ludzi

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: