Forum Polityka, aktualnościKraj

Alkohol z Czech. Rosja nie będzie importować mocnych alkoholi z naszego kraju?

Alkohol z Czech. Rosja nie będzie importować mocnych alkoholi z naszego kraju?

Wyświetlaj:
reraerx / 92.22.26.* / 2012-09-19 21:27
Ruscy chca zeby znalezc sprawce. Tez bym chcial dorwac s********** i mordercow od tej trucizny.
Ten portal juz sugerowal ' pomylke' bandziorow. Mordercow sie lubi i chroni w pewnych srodowiskach bo to 'byznezmeni'
gmo nam przeszło / 81.219.115.* / 2012-09-19 20:17
Ja bym raczej patrzył co blokują.Ostatnio były to ryby z czerwonym mięsem.U nas w tym temacie cicho było.
xyz901 / 77.254.11.* / 2012-09-19 19:50
Jeśli Rosja wprowadzi zakaz importu to Polska/polskie firmy powinni po 1 udowodnić swoją niewinność lub poczekać na znalezienie źródła zatruć (nie w Polsce) a następnie oskarżyć portal który napisał że alkohol pochodził z polski oraz wszystkich/portale tv itd. którzy tą plotkę powtarzali. Jakaś rzetelność dziennikarska oraz odpowiedzialność za rozsiewane plotki powinna być tym bardziej, że przekładać się ona może na prosto-liczone złotówki zysku
szlamowka / 91.4.182.* / 2012-09-19 19:42
Mieszkam za Odra i picie wodki skonczylem przed 10 laty. Byla wtedy u mnie w modzie wodka stolicznaj lub maskowskaja do czasu az niedowiedzialem sie jak ja wyrabiaja. Ostateczna decyzja bylo non stop czerwone plamy krwi na papierze toaletowym przy toalecie. Mozna zawsze powiedziec , ze byc to mogly hemeroidy ale PO wielokrotnym doswiadczeniu stwierdzilem , ze objawy wizualne sa niewidoczne kiedy maskowskajej nie spozywalem.Leja swinstwa , aby wyeliminowyc wszystkich , ktorzy nie miarkuja i mysla , ze p..zda nie mydlo i sie nie zmydli. Otoz dorzylismy czasow gdzie naPOje alkoholowe nie maja nic ze zdrowej zywnosci a ta ostatnia TEZ jest niestety trojaca: Kazdy jest kowalem swego losu TY tez. Miej sie na bacznosci i nie tlumacz sie , ze nie mam racji i lepiej zyc krotko a "dobrze".Ja jestem zdania , ze lepiej zyc skromniej i rozwazniej tak jak caly PiS a osiagniesz bogactwo.Tak jakk mowi stare zydowskie powiedzenie;"Sei mit wennigem zufrieden , dann wirsd du nimals traurig sein" i " Ehre dein Weib dann wirsd du Reichtum erlangen": Amen
niewolnik / 89.204.139.* / 2012-09-19 19:35
Doprawdy słuszna decyzja bolszewii. Po cóż bowiem z powrotem importować swoje wyroby.
Statystyki same mówią, gdzie jest owe źródło.
Odwracanie kota ogonem, jest stałą metodą bolszewickiej propagandy, niezmienną od ponad stu lat - "kłamstwo powtórzone stukrotnie staje się prawdą".
latryna obywatelska / 178.36.208.* / 2012-09-19 19:09
Zamkac granice z Obwodem Kaliningradzkim.
Zamkac granice z Obwodem Kaliningradzkim.
Zamkac granice z Obwodem Kaliningradzkim.

dalej zobaczymy.
za drogi gaz / 79.185.182.* / 2012-09-19 18:55
To trochę śmieszne jak mówią to Rosjanie. Ale trudno. Ograniczmy import rosyjskiego drogiego gazu. I będzie po kłopocie.
edek0-0 / 88.135.175.* / 2012-09-19 17:48
ot własnie Ruskie, podrabiany alkohol jest z Czech ale i Polakom można też przy okazji dowalić...ot całą prawda Ruskich, dlatego z dala od tego fałszywego narodu...

Najnowsze wpisy