Forum Forum finansoweInne

Allegro oszukuje klientów

Allegro oszukuje klientów

FastNox / 89.79.170.* / 2013-08-19 12:18
Allegro po raz kolejny oszukało mnie wystawiam przedmioty na 14 dni płacę za to a aukcje kończą się po max 7 dnich..
PayU przetrzymuje pieniądze i wypłaca ja z kilku dniowym opuźnieniem.
Na maile też nie odpowiadają- czy tak się zachowuje poważna i uczciwa firma..??!!
Allegro robi się wielkim oszustwem, przenoszę się na inną platformę..
Wyświetlaj:
Ktoś666 / 83.28.129.* / 2014-02-03 14:35
Pay na allegro to wielkie oszustwo. Allegro zostało ostatnio kilka razy skazane wyrokiem sądu ale nic sobie nie robią z tego. Mianowicie zmusili klientów do korzystania z Paya. Pieniądze zamiast płynąć na konta to wpływają do kasy allegro. Pay to oficjalnie potwierdza. W allegro wejść zapłacić coś w payu nie ma problemu ale żeby odzyskać pieniądze trzeba walczyć i nie zawsze odnosi to skutek.
Ktoś inny / 178.42.56.* / 2013-12-17 18:43
PayU oszukuje ponieważ pieniądze są przetrzymywane na specjalnych kontach Allegro. Dzięki temu posunięciu Allegro uzyskało w jednej chwili kapitał kilku miliardów złotych. Które należą do użytkowników. Allegro obraca czyimiś pieniędzmi nie płacą za to. Przegrywają sprawy sądowe a mimo to nie pozwalają na wyłączenie Paya.
kupa_złomu / 94.42.242.* / 2013-12-17 19:25
payU to fajna sprawa, bo każdy normalny obywatel ma konto w banku. niestety, nawet jak podasz nr konta do wpłat w zakładce payU, to może to być np numer konta karty prepaid. wiec walki i oszustwa i tak można dokonać. osobiście czasem coś sprzedam i nie widziałem żadnych opóźnień. kasa np. wpłacona przez kupującego wieczorem - na drugi dzień do 16 kasa była na moim koncie. może w przypadku grubszej kasy stosują jakieś opóźnienia.
rwerewr / 37.249.96.* / 2014-08-08 10:39
[...]zanim cos napiszesz to sie zastanow albo sprawdz to co piszesz, bo na allegro nie da sie korzystac z konta bankowego prepaid[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
gość12345 / 94.42.46.* / 2013-08-20 13:17
co ty gadasz? pamiętaj iż w Polsce przelewy nie idą w soboty i niedziele, to nie tak jak na wyspach, jak na zmywaku siedziałeś....

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: