Forum Forum inwestycyjneFundusze

Allianz Budownictwo 2012 vs UniFundusze FIO Subfundusz UniAkcje Mistrzostwa Europy 2012

Allianz Budownictwo 2012 vs UniFundusze FIO Subfundusz UniAkcje Mistrzostwa Europy 2012

PikoLLa / 2008-02-25 19:25
Witam serdecznie chce zainwestować w fundusze Allianz Budownictwo 2012 maja zyski jak narazie ale zastanawiam sie nad jeszcze innym takimi jak UniFundusze FIO Subfundusz UniAkcje Mistrzostwa Europy 2012.. Prosze o rade..POZDRAWIAM ;)
Wyświetlaj:
weisse111 / 2008-02-26 19:58 / Bywalec forum
Allianz Budownictwo 2012 inwestyje głównie w spółki - świadczącye usługi budowlane, produkujące materiały bud., inwestujące w nieruchomości.
UniAkcje Mistrzostwa Europy 2012 natomiast w spółki należące do branży budowlanej, turystyczno-wypoczynkowej oraz konsumpcyjnej. Więc moim zdaniem przy inwestycji w te subfundusze można by kapitał podzielic, gdyz każdy z nich w danym czasie będzie przynosił odpowiednio dobre zyski.
cortez / 2008-02-27 15:22 / Bywalec forum
tak tylko kwestia tego, że mając oba te fundusze trochę dublujesz inwestycję i raczej nie różnicujesz portfela. W Allianz masz
świadczącye usługi budowlane,
produkujące materiały bud., inwestujące w nieruchomości.

Natomiast w UniAkcje ME2012
spółki należące do branży budowlanej,
turystyczno-wypoczynkowej oraz konsumpcyjnej

tak więc i tu i tu masz spółki budowlane powiązne z Euro 2012.
weisse111 / 2008-02-27 19:44 / Bywalec forum
oczywiście zgadzam sie z Tobą "cortez". Pisząc o Unionie i Allianz nie miałem na myśli budowy portfela. Chciałem tylko przedstawić, że inwestycja w U.-I. bądź Allianz da zmienne stopy zwrotu w różnych okresach inwestycji. Wątpię aby oba te subfundusze przynosiły wysokie zyski jednocześnie, póki co tak jest.
Pozdrawiam
cortez / 2008-02-26 12:05 / Bywalec forum
Ja zainwestowałem w połowie stycznia w Uniakcje ME2012 niewielką sumę, żeby sprawdzić jak ma się ten fundusz, a teraz żałuję, że nie włożyłem większej sumy, bo mam w tej chwili na tym funduszu 18% na plus.
miki3d / 2008-02-29 12:34 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Prawie każdy nowy fundusz ma na starcie bardzo dobre wyniki.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy