Forum Forum finansoweInne

Alternatywa dla lokaty

Alternatywa dla lokaty

porzeczka23 / 89.69.235.* / 2012-05-17 01:41
Czy jest jakaś alternatywa dla lokaty, taka aby zarobić w miarę bezpiecznie większą kwotę niż te 6% rocznie? Chciałabym o swojego kapitału uzyskać w miarę przyzwoity zysk. Wiem, że obecnie złoto nie jest idealną inwestycją. Natomiast zastanawiałam się nad funduszami, giełdą, lub forexem, ale nie bardzo mam analityczny umysł, więc przydałoby się, żeby to było rozwiązanie prowadzone przez kogoś innego. Czy macie jakieś firmy, którym ufacie?
Wyświetlaj:
Kredyty24_net / 2012-05-20 02:51
Lokata z założenia nie jest inwestycją. Jest to po prostu walka z inflacją. Ostatnio rankingi pokazują, że lokaty nie zarabiają. Biorąc inflację pod uwagę w najlepszym przypadku wychodzą "na zero".
Alternatyw lokat jest sporo. Jeśli szukamy bezpiecznego inwestowania to osobiście polecam Programy Strukturyzowane z gwarancją wypłaty kapitału oraz w niektórych przypadkach z możliwością nieograniczonych zysków. Tego typu produktów jest naprawdę sporo na rynku.
Nie wchodziłbym natomiast w złoto ani giełdę, forex. Tam zyski mogą być bardzo duże, ale nie ma gwarancji kapitału - czyli mogą być straty.
Doradztwo finansowe
kredyty.net@gmail.com
porzeczka23 / 213.134.163.* / 2012-05-20 12:15
Znajomy polecił mi rachunek zarządzany na forex. Sama nie muszę się na tym znać a całość transakcji wykonywana jest automatycznie poprzez strategie algorytmiczne. Do tego doświadczony broker umiejętnie inwestuje moje pieniądze. Czy ktoś zna może tego typu rozwiązania?
hom-er / 89.69.235.* / 2012-05-22 01:06
Oczywiście to zależy od tego co to za firma i jakie oferuje rozwiązania. Jest oczywiście możliwe inwestowanie przy pomocy tradera, ale na ogół w takim przypadku prowizje są wysokie, a i ryzyko w zasadzie też istnieje. W zasadzie osoba, która będzie potrafiła wykorzystać to co teraz się dzieje z walutą w Grecji to na pewno zarobi bardzo dużo. Także jeśli firma ma traderów, którzy się na tym znają to można ładnie zarobić. Należałoby taką firmę sprawdzić i dopytać na pewno więcej u nich. Potem przejrzeć wszystkie papiery i dowiedzieć się dokładnie o opłaty. Oczywiście trzeba też zwrócić uwagę, żeby można było kontrolować też to co się dzieje.
tańczący_z_fundami / 195.149.64.* / 2012-05-21 13:03
Znajomy polecił mi na hobby latanie samolotem. Sam nie musze się na tym znać, całość lotu wykonuje automatyczny pilot który wszystkie operacje wykonuje automatycznie poprzez umiejętne operacje zaprogramowane przez doświadczonych fachowców. Dołączona jest nawet pisemna gwarancja że do zetknięcia z ziemią wszystko będzie przebiegać wzorowo i przyjemnie.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: