ALU**** SA

333Krzysztof / 83.16.8.* / 2008-12-05 08:12
Jeżeli Pan Prezes spóki Alu*** szybciutko nie przeorganizuje swoich struktur zarządczych to przygoda na NewConect może bardzo szybko się zakończy. Panie Prezesie czas zacząć sprzedawać a nie bujać w oblokach i sluchać ,,falszywych,, doradców; Haddel, Produkcja to chba żart,
Wyświetlaj:
xanto / 2008-12-22 14:51
Kilka firm w moim zawodowym życiu przeszedłem i rozstawałem się z nimi mając lepsze lub gorsze układy z szefostwem, ale z takim podejściem do byłego pracodawcy, jak prezentują 333Krzysztof i Piotr W jeszcze się nie spotkałem. W gronie przyjaciół można wyrażać różne opinie. Ale wypisywanie takich bzdur na ogólnodostępnym forum to oznaka, że Panom jest po prostu żal, iz musieli opuścić tę firmę i odgrywają się w dziecinny sposób obrzucając ją i jej szefa publicznie błotem. Żenada.
Piotr W :-) / 83.16.8.* / 2008-12-05 12:22
oj, oj coś w tym niestety jest, fakt jestem jeszcze mlodym czlowiekiek, który mial kiedyś przyjemność pracować w tej firmie, jeżeli chodzi o kadrę zarządczą to muszę adwersarzowi przyznać rację, wartościowi ludzie z tej firmy odchodzą, a przyjmuje się na ich miejsce ludzi nie kompetentnych , przykad - sytuacja na produkcji w chwili obecnej, tak Panie Prezesie, stara zasada mówi ufaj i kontroluj, jeżeli to zawodzi, to ma się do czynienia z sytuacją jak w chwili obecnej - rybka psuje się od gowy :-)
Zbigniew Szkopek / 83.3.192.* / 2008-12-22 14:04
osoby wartościowe dalej pracuja w spółce. część odeszła. pan należy chyba do tych nielicznych nieudaczników, którzy na szczęście już w Alu*** nie pracują.
co słychac u konkurencji, której sie pan sprzedał ? czy te fałszywe informacje które pan rozsyła mają służyć obniżeniu kursu spólki ? nie możecie sobie z nami poradzić na rynku to psujecie nam opinie ? Wesołych Świąt panie piotrze
Marcin ŻORY / 83.16.8.* / 2009-02-09 15:45
Panie Prezesie t
o chyba żart, bo nie fstandartowa formuła zarządzania firmą, przede wszystkim kto Panu powiedział że u Pana pracowałam . Osobiście to wolę pracować w firmach stabilnych a nie wirtualnych ,nie mam na myśli oczywiście nowego zakładu produkujacego - słupy oświetleniowe w ilości 18 tys szt, a który jak czytamy wystarował , pierwszym zleceniem produkcyjnym w sierpniu 2008 r ,( czytaj stodoła bez technologii i atestów, o badaniach wytrzymałościowych nie wspomnę bo to chyba duży wstyd oszukiwac inwestorów i klientów, no i oczywiście gratuluję tak dużej produkcji ha ha ha :-) :-) :-) i inwestycji za 2,5 mln PLNnetto jak Pan podaje ( aby tyle wydac to najpierw trzeba te pieniązki mieć i zapłacić wykonawcą a jTU akoś nadal ,,ECH,O, , ROZUMIEM W WOKÓŁ PANA SAMI ZŁODZIEJE a Pan taki porządny i chciał im Pan wszystkim zapłacic tylko oni nie chcieli wziąść pieniążków :-) szczerze współczuję , wieże ze jakoś Pan sie z tego znowu wyslizga , bo przecież Pan zatrudnia samych fachowców :-), :-), cóż tak, to jest, gdy do szkółki było pod górkę,
Panie ,, Prezesie,, wróci Pan do zawijania ,,lizaczków..
majakovsky / 77.112.126.* / 2009-02-10 23:37
Piotrze W ,Marcinie z Żor i 333Krzysztofie.
Tak bardzo mi ciebie żal ,że nie jesteś już w naszej grupie. Wiem jak to bardzo boli kiedy nie jest się już w gronie najlepszych. Bardzo mi przykro ,że nic w życiu nie osiągnąłeś jesteś zakompleksiony i beznadziejny ,a wszystko to zamieniłeś na osobistą vendette przeciwko prezesowi i spółce pod auspicjami tego portalu. Wypowiadasz się na tematy o których nie masz pojęcia i których nie rozumiesz. Może tę swoją bujną wyobraźnie warto by wykorzystać w inny ,bardziej przydatny sposób? Na pewno przyniosłoby by to większy pożytek niż dotychczasowe twoje działania. Póki co możesz stanąć sobie przed lustrem i spojrzeć na siebie ,ale tak szczerze ,zupełnie szczerze ,potem zawinąć sobie lizaczka i spróbować osiągnąć taki sukces.
Marcin ŻORY / 83.16.8.* / 2009-02-11 11:46
Powiem tak oczywiście możemy się słownie przepychać, ale cyfry to chyba mówią same za siebie i tyle w tym temacie. Natomiast jeżeli chodzi o tkzw. ,,prywatną wendetę,, to chyba najlepiej ogłosić dzień otwarty odwiedzin w firmie dla klientów, gdzie,będzie można wszystko naocznie zweryfikować, Szczerze mówiąc to wcale źle firmie Alu* nigdy nie życzyłam, a troche ironii nigdy nie zaszkodzi, może wymusi w nastepstwie parę rozsądnych, mądrych ruchów z korzyścią dla całej firmy - a nalezności Panie adwersarzu ,,Majakovsky,, trzeba regulować BO INACZEJ MA SIĘ DO CZYNIENIA Z WYŁUDZENIEM LUB CO GORSZA KRA..................... :-(
PS. dajcie już spokój; Piotrowi i Marcinowi , Krzysztofowi bo coś z tym intelektem Wam nie wychodzi, a opinie nie stety są zblizone :-), Panie ,,majakovsky,, trudno sprzedawać produkt nawet gdy by sie go miało, gdy własni handlowcy pracują w kilku firmach na raz , jak oni biedacy maja na to znaleźć czac, zwłaszcza gdy pracują w konkurencji (Rosja :-( )
majakovsky / 77.115.14.* / 2009-02-12 01:16
Piotrze W ,Marcinie z Żor i 333Krzysztofie ,podejrzewam u ciebie rozdwojenie jaźni.Chyba warto udać się do specjalisty celem zrobienia kompleksowych badań.Piszesz o jakichś cyfrach ,ale nie precyzujesz o jakie chodzi ,bo może to być zarówno numer buta ,odległość w metrach z firmy do miasta jak i numer palety ral w kwestii koloru stołu. Jeśli chodzi o odwiedziny w firmie i naoczną weryfikację ,to gdybyś uważnie śledził forum to na pewno nie umknęło by twojej uwadze zaproszenie od jednego z forumowiczów z dnia 2009-02-10 09:45:56.Mówisz też o jakichś należnościach ,które nie zostały uregulowane ,wyłudzeniach i co gorsza ..........dzieży. Ale gdzie konkrety ? A może to to powstaje w twojej wyobraźni na którą zwróciłem uwagę ,jeden komentarz temu.
Na koniec powiem ,że łatwo sobie siedzieć przed ekranem swojego komputera ,podawać się za kogoś innego i pisać te wszystkie paszkwile bez żadnych konsekwencji.Nie rozumiem dlaczego brak ci cywilnej odwagi aby się ujawnić i powiedzieć o co tak naprawdę ci chodzi.
I jeszcze jedno nie nazywaj mnie przeciwnikiem ,mnie ,który staram się ciebie wysłuchać i zrozumieć. Ja poprostu chcę ci pomóc.
Marcin ŻORY / 83.16.8.* / 2009-02-12 09:03
rozdwojenie jaźni to chyba mamy obecnie wsądzie z nakazem płatniczym natychmiastowej wykonalności datowanym na przed wczoraj :-), radzę zmienic kancelarie prawną, dalsza konwesrsacja to już tylko w Instytucjach Państwowych
xanto / 2009-02-12 09:33
No to już brzmi groźnie... Pytanie tylko, czy wcześniejsze pana/pani (rozdwojenie jaźni coraz wyraźniejsze - podpis 'Marcin', a w tekście 'powiedziałAm, życzyłAm') wypowiedzi nie kwalifikują się jako pomówienie do zbadania w tychże Instytucjach? Może lepiej czasami wziąć na wstrzymanie zamiast bluzgać i powiedziec o 3 słowa za dużo???
333Krzysztof / 83.16.8.* / 2009-02-20 07:38
jeżeli to pomówienie, to chyba Państwo wiedzaą co z tym należy zrobić, chętnie przyjmę tę rękawicę
exworker / 91.114.126.* / 2011-01-07 20:12
Kto zgadza się z twierdzeniem ,że pan Szkopek to jednak oszust i doprowadzi Alumasta do upadłości ?
Wiem coś o tym ,bo tu pracowałem :(((
3bit / 79.162.89.* / 2009-02-12 18:04
się dzieje... oj się dzieje... ale firma stoi mocniej na nogach, niż niektórym tu się wydaje
Zbigniew Szkopek / 83.3.192.* / 2009-02-10 09:45
mój komentarz dotyczył wprawdzie wypowiedzi Piotra W i nie rozumiem wzburzenia, ale zapraszam do odwiedzenia firmy i życzę miłego dnia.
Marcin z Żor / 83.16.8.* / 2008-12-11 10:54
O co Wam wszystkim chodzi ,,facet ,, produkuje,, fantastyczne slupy oświetleniowe z polimerów, jeździ z nimi po wszystkich ważniejszych targach na świecie, ma tyle zleceń , że z produkcją i realizacją zleceń nie nadąża. Wcześniej czy później pojawią się także u nas w kraju. Jeżeli natomiast chodzi , o tych ,,pseudo fachowców,, to co oni myślą, że jak studia pokończyli to pozjadali wszystkie rozumy, nasz Prezes wie co robić, w końcu zaczynal od robienia lizaków, a dzisiaj prowadzi bardzo poważna firmę :-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy