Forum Polityka, aktualnościKraj

Amber Gold ujawnił swój majątek. Zobacz, ile mają milionów

Amber Gold ujawnił swój majątek. Zobacz, ile mają milionów

Wyświetlaj:
animaczka / 2012-08-09 11:32 / Bywalec forum
slyszalam, ze prezes kupil sobie jakis palacyk w Polsce za ponad 6mln zlotych, skoro go stac na takie cos to niehc udda ludziom pieniadze ktore ulokowali w amber gold
plich 102 / 62.182.213.* / 2012-08-09 06:04
jak widać to klientami amber gold są głównie pazerni zwolennicy pisu.
w tej grupie ludzi głupota pogania głupotę i na głupocie jedzie.
módlcie się o zdrowie pisowskie orły biznesu.
aaaaabbbbb / 194.247.62.* / 2012-08-11 11:19
ale z ciebie POpapraniec...
prawdziwy przekręt / 83.30.13.* / 2012-08-09 02:49
Wałęsa z Wajdą zajumali kasę na film i dla siebie od lemingów, bo nikt zdrowy na umyśle nigdy by nie wyłożył na te bzdety
kcdbvc / 92.22.50.* / 2012-08-09 00:02
Ciekawe, w umowach z AG jest przewidziana kara za zerwanie lokaty 20 % a juz slychac glosy ze strata wyniesie 37 %

Czy ten majatek firmy nie jest zabazpiczeniem kredyow na zbankrutowane OLT ? Czyli ze jest wlasnosca bankow ?
Lysy 25 / 77.254.83.* / 2012-08-08 21:34
Prezio chyba się wywinie ale tylko dzięki tym masowym rezygnacjom.
agas301 / 87.205.93.* / 2012-08-08 18:03
Chcac dzowiedziec sie gdzie i jaki jest obecny nr konta AG kliknelam zalozenie lokaty przez internet – logiczne bowiem bylo ze musza przyslac mi nr konta do wplaty. Przyslali pliki – jak zwykle karte klienta itp oraz druk do wplaty oraz informacje w e-maliu:
„Szanowni Państwo,
dziękujemy za założenie LOKATY W INTERNECIE. Aby Lokata zaczęła funkcjonować należy dokonać jej opłacenia, na wskazane w dyspozycji konto należące do PST S.A. Długie Ogrody 8-14, 80-755 Gdańsk. Wpłaty należy dokonać do dnia 13 sierpnia 2012 roku.
Dla przypomnienia podajemy Państwu poniżej warunki lokaty:”
Sprawdzilam w wyszukiwrce – prezesem spolki PST jest nie kto inny tylko Katarzyna Plichta.
Wnioski
albo AG nie ma konta
albo AG ma konto lecz wyprowadza pieniadze na inne konta
z cala pewnoscia – AG wyprowadza pieniadze …
A prokuratura – spi i wszyscy na wolnosci …
jarek5566 / 178.37.219.* / 2012-08-08 23:52
nie mam zamiaru ich bronić i mam i miałem jednoznacznie złe zdanie na temat AG, ale w tym przypadku pomyśl: jesteś firmą, której pozamykano rachunki, chcesz wypłacić swoim klientom kasę, więc co robisz? szukasz firmy, której ufasz, podpisujesz z nią umowę i wykonujesz operację za jej pośrednictwem. To jest najprostsze rozwiązanie problemu, przecież nie będziesz kasy wysyłał pocztą. Ale tak robi uczciwy przedsiębiorca czy tak zrobi AG??? Ja mam swoje zdanie, ale nie będę dołował klientów
kasiegowaztatr / 77.255.99.* / 2012-08-08 18:55
Działalność wydawnicza? kolejna pralnia...
oborowy / 79.185.94.* / 2012-08-08 18:30
Ty dobrze POpatrz. Moze na twoje konto przelal te miliony.
kozanostra / 95.51.238.* / 2012-08-08 17:44
To w sumie mógł być spisek, żeby zarobić na wcześniejszych wypłatach pieniędzy tj na zerwaniu umów ze strony klientów. Tuskowy narybek był na liście płac Amber Gold - hmm. Może spisek polegał właśnie na tym, żeby nasłać służby kontrolne i ABW na tę firmę. To było w interesie firmy. Firma dziś udowadnia, że ma aktywa (=blamaż służb, mediów i państwa), czyli że jest niby uczciwa, ale tu wcale nie chodziło o domniemany plan okradzenia klientów i czmychnięcia za granicę, tylko żeby klienci sami pozrywali umowy, uiszczając statutowe odszkodowanie za przedwczesne zerwanie umowy. To ma sens. Jeśli szef Amber Gold wpadł na taki pomysł i go przeprowadził, to znaczy że jest inteligentny, a więc uważam go za odpowiednie towarzystwo dla mnie, choć pewnie bez wzajemności, bo nie sądzę, żeby uznał mnie za kogoś dorastającego mu do pięt.
chichot dona / 164.127.6.* / 2012-08-08 19:07
Nikt nikomu nie każe zrywać lokat.
Moi poprzednicy na obecnie zajmowanej pozycji, uprzedzali mnie, że pospólstwo w Polsce jest mało racjonalne , kieruje się emocjami najczęściej negatywnymi a nie racjonalizmem.
Potwierdzała to obszerna analiza miejscowych uwarunkowań.
Dlatego nie dziwi mnie tak powszechny negatywny owczy pęd obserwowany w zachowaniach plebsu ale tez i większej części tzw elyt bo elit to raczej macie mało.
Stąd tak mało racjonalne zachowania. Poprzednio plebs dał zarobić wielu TU zwlaszcza TU na życie, właśnie dlatego, że nie czytali umów a potem zrywali je z powodów bardziej emocjonalnych niż racjonalnych.
Wiele dużych międzynarodowych TU zarabiało właśnie na zrywanych umowach.
podobnie dzieje się obecnie z AG.
Osobiście nie wierzę aby to AG uknuło tak diaboliczny plan.
Raczej AG padło ofiarą rozgrywki w której to AG jest słabszą stroną
choć nieźle przygotowaną. Co samo w sobie jest swoistym ewenementem jak na polskie uwarunkowania.
A to , że emocje górują widać po wypowiedziach, oczywiście sporo wypowiedzi jest wypowiedziami klakierskimi obliczonymi na potęgowanie napięcia i negatywnych emocji.
Smutne jest, że aż tylu ciągle daje się na to nabierać.
konkurencja / 79.186.254.* / 2012-08-08 18:19
Spisek nie spisek, co nie zmienia faktu, że prezes AG z przyjemnością przejmie 37% wartości pięćdziesięciu milionów złotych wkładu - kary za zerwanie lokat.
Jeziorska / 62.61.32.* / 2012-08-08 18:08
Spisek czyj, przepraszam? I po co, przeciez zrywanie lokat tak nagminne nigdy nie jest w intereie banku , czy jakiejkolwiek instytucji bo drastycznie zmniejsza ich środki.
Ludzie, opamiętajcie się. Tak czytelnie i nawet bez bialych rekawiczek przeprowadzona przez banki i instytycje z nimi związane akcja na AG i Olt- popatrzcie troche z boku. AG broni sie moim zdaniem wspaniale. No to mu sie teraz zarzuca ze sam to sprowokowal? Czlowieku, przestan na chwilę słuchać TVN i innych stacji i uruchom na 5 min własny rozum. Przede wszystkim - co tak naprawdę bylo nieuczciwego w tych lokatach? Tylko to że stanowily ogromna konkurencje dla banków, którym ,jak się okazuje AG zgarnął z rynku 80 mln. I tyle. As simple as that!
Mis66 / 83.25.14.* / 2012-08-08 19:10
Jeśli byłby to spisek, to byliby przecież przygotowani do akcji (złoto sprzedane, bądź nigdy nie kupione) i zarobek jest na karach umownych. Nie o budowanie kapitału by tu chodziło tylko o zwykły przekręt.
Po co inwestować i nie spać po nocach jak procent za zerwanie lokaty jest ustalony z góry i wiadomo ile się zarobi?
to oczywiście domniemania co by było gdyby (;-))...
jerzy3000 / 83.31.196.* / 2012-08-08 18:44
konkurencja dla bankow - zgarnal 80 mln - tyle to jest w kasie gminnego banku z Pacanowa - kpisz chyba
Plichta nic nie ma i nic nie odda - umoczyl wszystko w OLT
To oszust zwykly
wesołek / 83.27.19.* / 2012-08-08 22:24
Z całym szacunkiem, ale Pacanów nie jest siedzibą żadnego banku.
newborn / 194.29.180.* / 2012-08-08 18:21
Zrozum że spisek miałby sens; jeżeli ludzie wpłacili np 10 mln; teraz to wycofają z karami dochodzącymi do 40% wkładu to chyba jasne że Prezes na tym zrobi kasę ; bo odda im tylko 6 mln i 4 ma na czysto w kieszeni, czy to naprawdę trzeba Ci tłumaczyć? to matematyka z poziomu podstawówki
mahabeusz / 86.185.146.* / 2012-08-08 18:19
Czy Marcin Plichta to nie czasem który pobierał opłaty za gaz, prąd, wodę itp. w swoich punktach, a następnie były przekazywane na jego prywatne konto?
viero / 78.30.103.* / 2012-08-08 22:21
tak !! to ten , ale za tamto to juz dostał wyrok , siedział 10 lat i juz jest czysty .
mahabeusz / 86.185.146.* / 2012-08-08 23:22
wystarczyło żeby KNF zapisało przy nazwie firmy która nie miała pozwolenia od nich na działalność finansową. Prezes firmy siedział 10 lat w p****** za oszustwo UWAŻAJCIE. wystarczyłoby żeby ochronić biednych tępaków pewnie w większości emerytów.

Najnowsze wpisy