Forum Polityka, aktualnościKraj

Amber Gold wypłaci pieniądze? Tłumy w kolejce

Amber Gold wypłaci pieniądze? Tłumy w kolejce

Wyświetlaj:
oko cyklonu / 194.1.153.* / 2012-08-07 12:41
Tylko czekac aż sie posypią inne super produkty inwestycyjne...Scandia...Aegony, AXY, genrali i inne badziewia.... Tam opłaty od wczesniejszego wykupu to prawie 100% wpłaty !!!!
Coins / 109.173.143.* / 2012-08-07 14:14
badziewia... firmy które mają 100 lat tradycji. Jak nie umiesz inwestować to głupot nie pisz. Ja jestem ze skandii bardzo zadowolony, a jestem klientem juz 5 lat, pieniądze zarabiają mam duzo funduszy do wyboru i jak nie wiesz to nie wprowadzaj ludzi w błąd. Nawet podczas kryzysu mozna cos wyciagnąć na funduszach bo rowniez mozna na spadki grać. Nie nawidze opinii ludzi co sie nie znają i same głupoty piszą. Dodatkowo porównujesz skandie do generali czy axy :) to jak mercedesa do malucha... poczytaj troszke.
3 grosze / 87.205.240.* / 2012-08-07 14:47
dobra nie prowadź tu akcji marketingowej... nikt od Ciebie funduszy nie kupi ;)
oborowy / 79.185.83.* / 2012-08-07 14:04
Te mogą ,bo sa POd nadzorym KNF.
tak sobie myślę... / 213.199.219.* / 2012-08-07 12:14
jak klient płaci karę umowną dla Amber Gold, to AMber Gold ma miły przychód
myslę, że p. Plichta sam nakręca całą tą karuzelę, żeby jak najwięcej klientów zerwało kontrakty i płacili kary umowne bodaj 19,5%
sss1313 / 193.158.231.* / 2012-08-07 12:39
Dokładnie o tym samym pomyślałem, nie zdziwił bym się jak by wypłata pieniędzy(jeśli w ogóle do tego dojdzie) zaczęła się od tych którzy zlikwidują lokaty.
esse / 89.69.184.* / 2012-08-07 12:08
nareszcie głos rozsądku.....Państwo coś ostatnio za bardzo chce o nas zadbać?!Buduje autostrady - budowlanka pada....przywozi turystów - turystyka sie wali....zaczyna dbać o nasze pieniądze .....i już ich nie ma!
Coins / 109.173.143.* / 2012-08-07 11:58
Obowiązuje jakaś umowa miedzy klientam, a Amber Gold stracili 1/5 bo sie wycofują. Kazdy bank by sie załamał gdyby wszyscy klienci przyszli po swoje wkłady. Gdyby do banku tylu klientów przyszło to pewnie by sie zamknął i ogłosił bankructwo. Od kiedy Panstwo ma sie wtykac w to co robią ludzie ? Chcą inwestować w złoto ich wybór !!! Jak dla mnie to jawne niszczenie firmy i sianie paniki. Ja rownież mam podpisaną umowę z funduszem i wiem ze jak sie wycofam to równiez strace, ale na szczęscie firma nie jest Polska i nie musi tutaj sie rozwijać. Od kiedy Panstwo zaczęło maczać łapki swoje firma upada jedna po drugiej takiej manipulacji juz dawno nie było. Szkoda własciciela i oczywiscie klientów, bo w złoto inwestuje sie na jakis okres czasu nie na chwile, to nie waluty czy akcje.
MarksiEngels / 89.69.184.* / 2012-08-07 11:53
Media mnie nie informowały że ludzie inwestuja w lokaty Amber ( bo mnie nic do tego!) teraz zarzucaja mnie informacjami jak to biedacy będa oszukani....( a co nie to obchodzi!) ....nie oni pierwsi i nie ostatni....
ogwroc / 89.70.145.* / 2012-08-07 11:42
Takiego kłamstwa w mediach nie było od katastrofy smoleńskiej. Sprawa Amber Gold przypomina mi wydarzenia z Optimusem i Romana Kluski. Na tym polega kapitalizm kompradorski wprowadzony przez naszych rodzimych okupantów. Kto tego nie rozumie nie ma najmniejszego pojęcia co i dlaczego się dzieje w Polsce.
jerzy3000 / 195.187.99.* / 2012-08-07 11:49
[...]

### POST USUNIĘTY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
esse / 89.69.184.* / 2012-08-07 11:34
Prawidłowo!!!!
Inwestorzy nikogo nie pytali o rade skuszeni dużym zyskiem z lokaty!!Teraz obwiniaja wszystko i wszystkich.....przykro to stwierdzić ale za głupotę trzeba płacić i to nie tylko w AmberGold....a swoja droga to nagonka na tę firmę była przeprowadzona bardzo skutecznie ....nikt by tego nie wytrzymał takiego kwestionowania wiarygodności- nawet duży bank!A nasze ABW - .....to tacy porządni chłopcy.....oni nigdy nie prowokują...wszyscy myślą wyłącznie o biednych i zagubionych obywatelach!Amen
Pawel7777 / 83.5.251.* / 2012-08-07 11:54
Nie nazywałbym tego głupotą. A co z ludźmi którzy mają pieniądze w OFE i funduszach inwestycyjnych (mają w nich duże straty) też byli głupi?....

A co z ludźmi, którzy nie omijają ZUS płaca składki i umarli tuż prze emerytura, albo zaraz na początku jej pobierania - tez byli głupi?...

Odp NIE

Skoro KNF już dawno wiedział ze coś sie dzieje nie tak to dlaczego ta firma funkcjonowała tyle lat. A może jest OK tylko za bardzo urosła i trzeba ją było zniszczyć. Do przemyślenia.
esse / 89.69.184.* / 2012-08-07 12:04
...to nie jest właściwe porównanie ....Państwo nas łoi (takie jest założenie Państwa) ....w imieniu prawa tworząc odpowiednie ustawy!Stąd OFE i inne wynalazki ....a AmberGold to spółka w kapitalizmie w dodatku z o.o. znaleźli luki , zdobyli zaufanie inwestorów i stali sie za mocni....przecież ich koszty są dużo niższe od kosztów dowolnej sieci banków gdzie oprocentowanie zawsze będzie niższe!Jakoś nikt nie wspomniał że bankowy fundusz gwarancyjny nie obejmuje całego zgromadzonego w banku kapitału....?!
Hekate / 83.14.82.* / 2012-08-07 11:32
"państwo, które ich zdaniem, nie objęło parabanku odpowiednim nadzorem i nie przestrzegło "
typowe, postkomunistyczne myślenie
zxc12 / 83.6.150.* / 2012-08-07 11:38
i jednocześnie prounijne
obywatela urzędasy unijne będą chronić przed nim samym do ostatniej pensji.
Kiedy pozbędziemy się tych pasożytów i zaczniemy sami myśleć?
Fragless / 91.226.117.* / 2012-08-07 13:20
Według mnie to wszystko to ZAZDROŚĆ.Państwo nie może ścierpieć, że nie jest w stanie od obywatela wyciągnąć więcej, a takiej firmie jak AG się udało. Poza tym większość umie pisać i czytać, więc podpisując dokumenty z AG mogli się zapoznać z ich treścią, a w razie wątpliwości zapłacić prawnikowi 100 zł i niech on czyta i wyciąga wnioski (wolny rynek).Z drugiej strony "lokata" AG jest normalnym produktem, który jest sprzedawany i zarazem kupowany - zupełnie jak ziemniaki w sklepie.Czy ktoś informuje przeciętnego Kowalskiego, ze np. kapusta w danym sklepie jest zepsuta i lepiej jej nie kupować,bo często się to w nim zdarza?Pewnie nie!Więc dlaczego miałoby informować przeciętnego Kowalskiego, że produkt AG jest wadliwy, a działalność nie do końca przejrzysta????CZYTAĆ BARANY, PO PROSTU CZYTAĆ TO CO SIĘ PODPISUJE i TO ZANIM SIĘ TO ZROBI.
zxc12 / 83.6.150.* / 2012-08-07 13:29
Pytanie kto to jest to Państwo?? i komu to przeszkadza że urządza się taką kampanię?
Dla kogo jest ta pożywka?
kto zalicza się do ciemnej masy społecznej a kto nie?
Skąd czerpać obiektywne informacje bo w mediach tylko i wyłącznie pseudo sensacje? gdzie żyjemy itd itp
Kto zna odpowiedź??????
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy