Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Ameryka pociągnie GPW w górę?

Ameryka pociągnie GPW w górę?

Money.pl / 2009-10-30 06:59
Komentarze do wiadomości: Ameryka pociągnie GPW w górę?.
Wyświetlaj:
Longterm / 2009-10-31 12:17 / Mostek Zwyciężymy!
zmarł Jan Wejchert miał 59 lat. nikt tego nie powie ale z pewnością ta bessa miała również wpływ na jego zdrowie i z pewnością nie pomogła w jego chorobach...pamiętam nagonkę w mediach na tvn w zimę kiedy to poważne pisma zamieszczały artykuły o bankructwie tej stacji aon musiał sie tłumaczyć.
Amigo11 [SAMA PRAWDA] / 87.207.68.* / 2009-10-31 13:35
Nie pitol longu. Ja myśle że szefoanie trzymało go tak długo przy życiu. Miał faccet czym się zajmować i co robić.
tadeusz214 / 2009-10-31 12:32 / Tysiącznik na forum
starasz się każdą informację wykorzystać jako manipulację . .
tadeusz214 / 2009-10-31 12:28 / Tysiącznik na forum

ta bessa miała
również wpływ na jego zdrowie

myślę, że ta bessa miała większy wpływ na twoją psychikę niż na jego zdrowie . .
zmarły chorował od 1993 roku na białaczkę . . a pomimo to zmarł teraz (+pokój jego duszy +)
. . nawet czyjąś śmierć wtykasz w te swoje niesprawdzone teorie
Longterm / 2009-10-31 12:39 / Mostek Zwyciężymy!
każdy lekarz Ci powie że duży stres jest w stanie zabić nawet najsilniejszy organizm. to nie pierwsza ofiara tej bessy bo przecież wcześniej po długotrwałej depresji zmarł prezes Kopexu Leszek Jędrzejewski. niech spoczywają w spokoju!
tadeusz214 / 2009-10-31 12:43 / Tysiącznik na forum
my wszyscy żyjemy w stresie i nawet tu na giełdzie denerwujemy się gdy nasze akcje spadają . . ale to nie powód, by czyjaś śmierć była powodem dziwnych spekulacji . .
Longterm / 2009-10-31 13:08 / Mostek Zwyciężymy!
jakich spaekulacji mianowicie?
Longterm / 2009-10-31 13:34 / Mostek Zwyciężymy!
nie wiem o czym mówisz
tadeusz214 / 2009-10-31 12:30 / Tysiącznik na forum
wyraźnie powiedziano, że czynnikiem decydującym była ostra infekcja bakteryjna
tadeusz214 / 2009-10-31 09:31 / Tysiącznik na forum
Intuicja mi podpowiada, że w 2010 powrócimy do szczytów z roku 2007 . . :)))
janlew / 2009-10-31 13:51 / portfel / Tysiącznik na forum

Intuicja mi podpowiada, że w 2010 powrócimy do szczytów z roku
2007 . . :)))


W 2010 to będzie raczej kiszenie się w boczniaku z lokalnymi wahnięciami w dół i w górę. Początki rynku byka zawsze są dynamiczne ale później jest coraz ślamazarniej.

Poprzednia hossa - SP500 w zaledwie rok (2003) wjechał z 777 pkt do prawie 1100 pkt (macie deja vu?).

A potem: w obszarze 1100-1200 przebywał aż 2 lata (2004-2005).

W obszarze 1200-1400 prawie cały 2006 rok. I nawet jeszcze w marcu 2007 wracał w rejon 1300.

Im wyżej tym ciężej. Tym razem pewnie też im wyżej tym mniej dynamiczniej i wolniej będzie a po drodze niecierpliwe ręce nie raz wysypią akcje. Najszybsze zwyżki już za nami a tym samym i okazja do szybkiego zarobku też. Teraz będzie coraz więcej kolein na autostradzie hossy i trzeba będzie mieć coraz więcej cierpliwości (wspinaczka po ścianie strachu), no ale cóż, taki los inwestora.
semeo / 2009-10-31 13:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
znaczy się kobieca intuicja?
tadeusz214 / 2009-10-31 09:10 / Tysiącznik na forum
Osobiście uważam, że trend wzrostowy nie zostanie przełamany i pociągniem śmiało do góry . . 2600 na wig20 jest w zasięgu ręki . . :)))))))
tadeusz214 / 2009-10-31 09:03 / Tysiącznik na forum
2250 dla wig20 jest poziomem bardzo bezpiecznym . . :))
. . natomiast spadek poniżej 2227 musiałby budzić niepokój . .
ESPK / 2009-10-31 05:56
2009-10-30 20:43:52 | 83.10.113.* | Antyszuler.
Beeeeeeeesssssssssaaaaaaaaaaaa

I nic na to nie poradzisz ESPK


Beeessior
------------------------
Nie martw sie o nas Besiorku,my zawsze zarabiamy,bessa czy hossa czy boczny.Jak nie na akcjach to na walutach.
Nayomiast Ken prosil o litosc ,a gdy mu odpuscilismy,po 5-u minutach zaczal wszystko od poczatku obrazajac ludzi.
Dlatego jesli znowu zacznie,bedzie kasowany bez litosci i juz do oporu.
Chory czy nie,czlowiek ma po to wolna wole zeby nad soba panowac.
Dan Kenobi / 83.5.229.* / 2009-10-31 14:05
Ty też lepiej panuj nad sobą i tymi swoimi ciągłymi zarobkami, bo jak widać jakoś dziwnie bardzo się trzęsiesz ze strachu i przeszkadza Ci prawda, żeby przypadkiem nie dotarła do szerszego grona inwestorów, którzy dokładnie wiedzą o co "Wam" chodzi. Nie podobają Ci się moje trafne obserwacje i prognozy. Masz lepsze, to je podawaj, to skonfrontujemy i wtedy dostaniesz uznanie od wszystkich, ode mnie też. Udajesz takiego wspaniałomyślnego, a jednocześnie nie widzisz chamstwa i prostactwa Max303, któremu już wiele osób zwracało uwagę na niestosowność jego zachowania, ale jak widać Tobie to nie przeszkadza co on robi od rana do wieczora, natomiast strasznie się oburzasz na to jak ja mu na jego nieustanne prowokacje raz odpłacę pięknym za nadobne. Typowa faryzejska postawa dwulicowca. Pozdrawiam.
P.S. A wydarzenia na giełdzie jak widać nijak się mają do pobożnych życzeń, nawet tych co się przechwalają, że "zawsze zarabiają".
up / 2009-10-31 14:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Mocno przesadzasz i nie czepiaj sie ESPK. Max sie zmienil i ja osobiscie nie widze juz niczego zlego w jego zachowaniu.Ty natomiast przejales bardzo obyczaje nowych gosci i szkoda ,ze tego nie widzisz.
Dan Kenobi / 83.5.229.* / 2009-10-31 14:15
Ponieważ on mnie się czepia, więc odpisałem. Teraz Ty się znów czepiasz, nie po raz zresztą pierwszy, bo podobnie tendencyjnie szukasz źdźbła w czyimś oku, nie dostrzegając belki w swoim. Zmień więc okulary.
pchelek / 2009-10-31 18:46 / Tysiącznik na forum
trafne prognozy - umieram ze smiechu
Obserwacje - toz ty slepy jestes jak kret
up / 2009-10-31 14:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

moje trafne obserwacje i prognozy.

Twoj problem jak widze polega na tym,ze podajesz TYLKO jedna prognoze,zawsze taka sama.
Obserwacji natomiast nie ma zadnych; to sa obce cytaty i slusznie ludzie sie denerwuja.
Osobiscie chcialbym doczekac ze choc raz podasz cos na temat polskiej spolki a nie bezsensowne obce infa ze cos gdzies na swiecie wzroslo lub spadlo o ulamek procenta.
Pozwolilem sobie to dopisac,choc zdaje sobie sprawe,ze to bezcelowe.
Dan Kenobi / 83.5.229.* / 2009-10-31 14:25
Jak nie rozumiesz o czym piszę i co jest ważne, to już nie zrozumiesz. Więc po prostu nie czytaj, a wypisuj sam, co potrafisz. Ja podaję dane, swoje oceny, wskazuję na ciekawe materiały, których nie mam czasu tłumaczyć, a jak ktoś zna język angielski i ma ochotę, to może się z nimi zapoznać. A dotykają one spraw najważniejszych, bo często podważają różne naciągane "prawdy", czego jak widać Ty i Tobie podobni, bardzo nie lubicie.
up / 2009-10-31 14:43 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Zyjesz w swoim swiecie,Twoja sprawa.Tylko nie masz zadnego prawa ani podstaw,zeby twierdzic,ze wlasnie twoja wizja swiata jest sluszna.Jak widac doskonale,jest zupelnie bledna.
A to
których nie mam czasu tłumaczyć

jest zupelnie zalosne,bo rzeciez masz czas,zeby podwajac codziennie liczbe wpisow na forum.
Skoro wiesz,ze ludzie nie znaja jezyka,to po co to wklejasz ??? Czy po to,zeby bylo latwiej manipulowac ???
Zwrot

Ty i Tobie podobni

nalezy do czesto przez Ciebie uzywanych,niestety ma znaczenie wybitnie negatywne.Czy nie zdajesz sobie sprawy,ze obrazasz ludzi i wzbudzasz zle emocje ???
To nie Ty tworzysz rzeczywistosc i nadajesz bieg swiatowym wydarzeniom.To takze nie my,ludzie z forum.A wiec wszyscy jestesmy na jednym wozku i nie masz najmniejszego powodu,zeby sie wywyzszac albo tymi ludzmi pogardzac.Wrecz odwrotnie : to oni inwestuja,zarabiaja,bardzo czesto maja trafne decyzje i trafnie przewiduja bieg zdarzen,w przeciwienstwie do Ciebie.
Wiec wiecej pokory !!!
I na tym koniec,w gruncie rzeczy nic mnie to nie obchodzi,co tu sie dzieje.Dzis zajrzalem,zeby napisac,ze juz sa akcje PGE,grubo przed pierwotnym terminem.
Dan Kenobi / 83.5.229.* / 2009-10-31 15:14
No to już nie pisz. Bo ja rozumiem, że grając na akcjach, zarabiać potrafisz tylko jak rośnie, więc stąd to skrzywienie i wszelkiego typu teksty wskazujące na to, że powinno spadać, są dla Ciebie be, zagrożeniem, a to że inni mogą przez to stracić, to już Cię nie obchodzi. Oczywiście nie przeszkadzają Ci różne szwindle i oszustwa w postaci manipulacji danymi, które po miesiącu, jak już nikt tego nie pamięta, korygują najczęściej na gorsze, zaniżaniem prognoz,żeby odwrócić uwagę od tego, że np. zysk spadł -70%, ale był lepszy od "prognoz", zakłamanych rekomendacji, wycen, rating'ów, podpuch, tak jak ostatnia w środę Goldman Sachsa, który dzień przed publikacją obniżył nagle prognozę PKB. Naiwnie wierzysz w to i chciałbyś narzucić innym taki tok rozumowania, że na giełdzie jest tylko miejsce dla wieszczących hossę i jedna strona rynku - sami kupujący (o czym świadczy również przydomek jaki sobie obrałeś), a akcje mogą tylko rosnąć w nieskończoność. Każdy zabierający się za grę na giełdzie powinien najpierw zapoznać się na czym to polega i zawsze mieć pretensje do siebie samego, a nie szukać kozłów ofiarnych, bo to są jego pieniądze i decyzje każdy musi podejmować sam. Pozdrawiam.
janlew / 2009-10-31 00:01 / portfel / Tysiącznik na forum
Brazylijska Bovespa i indyjski BSE30 są już wyżej niż w czasie hossy 2007.
zbyś / 2009-10-31 09:06 / Tysiącznik na forum
no bo przecież mamy hossę, a większa korekta dopiero z poziomu 3000pkt na wig 20 wg Ciebie, a S&P zapitala na 1250
trend wzrostowy zauważyłeś dopiero jak wig20 przekroczył 2000pkt, wcześniej wieszczyłeś megazwałe inni zauważyli to dużo wcześniej a wygrywają ci którzy potrafią przewidzieć zmianę trendu
może Cie przeceniem ale mam wrażenie że reprezentujesz grubasów i chcesz wydudkać małych
janlew / 2009-10-31 12:00 / portfel / Tysiącznik na forum

no bo przecież mamy hossę, a większa korekta dopiero z
poziomu 3000pkt na wig 20 wg Ciebie, a S&P zapitala na 1250
trend wzrostowy zauważyłeś dopiero jak wig20 przekroczył
2000pkt, wcześniej wieszczyłeś megazwałe inni zauważyli to
dużo wcześniej


Nie zauważyli, gdyż tego nie da się zauważyć. Głosili zmianę trendu przy każdym odbiciu zdechłego kota w czasie spadków od 3940 do 1253 i za każdym razem wtapiali coraz więcej kapitału. To, że za którymś razem wtrafili w końcu nie jest żadnym wyczynem, nawet zepsuty zegar wskaże w końcu dobrą godzinę. Zmianę trendu widać było tak naprawdę dopiero gdy skala zwyżki przekroczyła normalne odbicie zdechłego kota typowe dla bessy. Nawet teraz może być tak, że czeka nas jeszcze fala C Elliotta znosząca całą zwyżkę od lutego i dopiero potem hossa. Ja mimo to i tak będę zarabiał w dłuższym terminie.

a wygrywają ci którzy potrafią przewidzieć
zmianę trendu


Nikt nie jest w stanie przewidzieć zmiany trendu.
Dan Kenobi / 83.5.229.* / 2009-10-31 14:11
Tak, czy inaczej, to Zbyś niestety ma rację, a Twoje "objawienia" nijak mają się do rzeczywistości, tak samo jak ostatnie mocne odbicie do sytuacji w gospodarce. nadrukować pustego pieniądza, żeby spłacić nim długi i jednocześnie udawać wzrosty, to jest chwyt poniżej pasa, na bardzo krótką metę, który jest kijem, który ma dwa końce. Nie myśl, że wierzyciele będą stali z założonymi rękoma i biernie przyglądali się, jak okradają ich z ciężko zarobionych pieniędzy.
janlew / 2009-10-31 14:34 / portfel / Tysiącznik na forum

Tak, czy inaczej, to Zbyś niestety ma rację,


W jakiej kwestii?

a Twoje
"objawienia" nijak mają się do rzeczywistości


Ken to ty głosisz tu codziennie mega-krach od lutego a rynek przez ten czas wjechał już z 1253 do 2450, więc sorry, ale lepiej nie licytujmy się czyje "objawienia" tutaj mają się jak do rzeczywistości. Ja przynajmniej wolałem wcześniej zmienić zdanie aby się już dłużej nie ośmieszać i nie nazywać czarnego białym pisząc o naturze rynku.

Masz rację w tym, że gospodarka USA jest w fatalnym stanie. Sam o tym piszę, sęk w tym, że rynek jak widać wybiera co będzie za kilka lat a nie to co jest teraz. W 2007 było w miarę dobrze w gospodarkach a rynki wtedy już zaczęły spadać co skończyło się krachem na jesieni 2008 i przebiciem den poprzedniej bessy w marcu tego roku. Teraz, kiedy jest źle rynki zaczęły rosnąć bo zdyskontowały to wcześniejszym mega-spadkiem. Rynki nie zawsze dyskontują przyszłość ale tym razem jak widać tak zrobiły i nie widzę sensu aby dłużej z tym polemizować zawracać kijem Wisłę.

Wiecznie źle być nie może, jak głosisz, gdyż ludzkość posiada ewolucyjną cechę przystosowywania się do problemów i zawsze je w końcu rozwiązuje. Skoro ludzkość wyszła z kryzysu lat 30-tych to i z tego wyjdzie. To coś czego nie umiesz (nie chcesz) zrozumieć a rynek to jednak rozumie i dlatego zachowuje się inaczej niż twe wizje. Nawet jeśli USA straci rolę gospodarczego mocarstwa to przejmie to i tak ktoś inny, jakiś inny kraj lub grupa krajów a rynki to dyskontują. Ludzkość jest skazana na nieuchronny rozwój i rozwiązywanie problemów przystosowawczych gdyż taka właśnie jest adaptacyjno-ewolucyjna cecha bytu ożywionego opartego na białku. Widać to po tym jak bogaty i jak doskonale przystosowany do otoczenia jest cały świat ożywiony. I dlatego za kilka czy kilkanaście lat mało kto będzie już nawet pamiętał, że był obecny kryzys. Tak jak już nawet teraz niewielu pamięta, że był kryzys 2000-2003 i jakaś bessa na giełdzie w tamtym czasie.
Dan Kenobi / 83.5.229.* / 2009-10-31 14:47
Widać, jak mało masz pojęcia o tym, co się naprawdę dzieje. Za dużo nasłuchałeś się propagandy medialnej, a za mało masz zdolności i umiejętności do samodzielnego analizowania zjawisk gospodarczych, co zresztą widać poprzez to, że kreski stawiasz nad fundamenty, na jakich to wszystko się opiera.
janlew / 2009-10-31 14:58 / portfel / Tysiącznik na forum

Widać, jak mało masz pojęcia o tym, co się
naprawdę dzieje. Za dużo nasłuchałeś się
propagandy medialnej, a za mało masz zdolności
i umiejętności do samodzielnego analizowania
zjawisk gospodarczych, co zresztą widać poprzez
to, że kreski stawiasz nad fundamenty, na
jakich to wszystko się opiera


Nie jesteś jak widać w stanie polemizować merytorycznie z tym co napisałem, tylko chlapnąłeś coś na odczepnego, coś co jest li tylko skrótem myślowym i jest oparte właśnie na tym z czym polemizowałem. Masz swój świat i w nim pozostaniesz.
janlew / 2009-10-31 12:26 / portfel / Tysiącznik na forum

może Cie przeceniem ale mam wrażenie że reprezentujesz
grubasów i chcesz wydudkać małych


Interesujący sposób na zarabianie na giełdzie, znasz szczegóły tego mega planu? Wyobraźnia ludowa nie zna jak widać granic. No ale czego innego można się spodziewać po ciemnym społeczeństwie, które jest nawet w stanie uwierzyć, że byle plama na szybie to objawienie się "Matki Boskiej".
Dan Kenobi / 83.5.229.* / 2009-10-31 14:37
Nie ubliżaj polskiemu społeczeństwu, które wcale nie jest takie ciemne jak chciałbyś mu wmówić, bo choć sam może myślisz, że jesteś bóstwem, które uwierzyło w jakieś kreski rysowane patykiem na piasku, to z przykrością muszę Ci powiedzieć, że ujawniając wiarę w takie zabobony udowadniasz, że to Ty sam jesteś ciemniakiem...
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - pchelek.]
janlew / 2009-10-31 14:53 / portfel / Tysiącznik na forum

Nie ubliżaj polskiemu społeczeństwu, które wcale
nie jest takie ciemne jak chciałbyś mu wmówić


No masy są w ogóle ciemne i to wiadomo od wieków. Dlatego choćby Hitler rzekł kiedyś w przypływie szczerości: "masy są ciemne i dlatego mogliśmy objąć władzę".

A Polacy, no cóż, nie chcę się wdawać się w szczegółową polemikę, wystarczy przejrzeć choćby nasze "narodowe osiągnięcia" w zakresie kultury, które nie są niczym poza plagiatem obcych trendów, czy przypatrzeć się takim katastrofom narodowym jak Powstanie Warszawskie. Albo wystraczy chociaż popatrzeć na kogo głosujemy co kadencję i wszystko jasne.

Oczywiście zdarzają się wybitne jednostki nawet w najbardziej ciemnym narodzie, ale to masa decyduje o całości, nie jednostki.
Dan Kenobi / 83.5.229.* / 2009-10-31 15:29
Zupełnie zapominasz o tym, że przez ponad 120 lat nie mieliśmy niepodległości, a najlepsze siły narodu stale, do obecnych lat, muszą udawać się na emigrację, lub zostały wymordowane. A mimo to, Polacy nie są wcale ciemnym narodem, wręcz przeciwnie, są bardziej wykształceni, uczciwi, solidni, pracowici, niż w wielu krajach, które wydają Ci się za przodujące. Więc już więcej nie obrażaj polskiego społeczeństwa bezpodstawnymi ocenami. A wiara katolicka jest właśnie tym fundamentem i spoiwem, dzięki któremu to społeczeństwo przetrwało. Dlatego tak się ją zwalcza.
janlew / 2009-10-31 15:54 / portfel / Tysiącznik na forum

Zupełnie zapominasz o tym, że przez ponad
120 lat nie mieliśmy niepodległości,


Taaaaa, wieczne szukanie winy nie u siebie tylko w czynnikach zewnętrznych. Jakbym słuchał Łojca Dyrektora z pewnego radyja.

Niepodległość mamy od 1945 roku więc ile można wykręcać się dawną przeszłością.
zbyś / 2009-10-31 14:31 / Tysiącznik na forum
szczegóły planu są takie że na dnie są sypane same negatywne infa żeby leszcze się wysypały a na górce same pozytywne aby grubi zrobili spokojnie dystrybucję, o ciemnym społeczenstwie i o plamach nie napiszę nic bo to nie ma nic do rzeczy i tylko świadczy o 'Tobie elito społeczeństwa
janlew / 2009-10-31 14:47 / portfel / Tysiącznik na forum

szczegóły planu są takie że na dnie są sypane same
negatywne infa żeby leszcze się wysypały a na górce
same pozytywne aby grubi zrobili spokojnie
dystrybucję


No to super, tylko nadal nie rozumiem jak to zrobić przez takie liche forum, jedno z setek wielu miejsc w necie traktujące o giełdzie, które czyta góra kilkadziesiąt osób (tygodniowo może kilkaset) a mało kto bierze poważnie, nie mówiąc już o podejmowaniu decyzji inwestycyjnych na tej podstawie. W piątek wolumen na rynku był blisko 72,5 miliona. Jak ma się liczba kilkadziesiąt/kilkaset do liczby 72 500 000 nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Nie mówiąc już o tym, że Polacy to naród przekorny, gdzie mamy średnio 4 zdania na 3 głowy i nie da się kształtować powszechnej opinii za pomocą jakiegokolwiek medium czy komunikatora.

Więc pomyśl człowiecze nim coś chlapniesz, chyba, że wzorem większości naszego śmiesznego ciemnego ludu wolisz wierzyć w gusła, zabobony i różne konspiracyjne teorie jakimi jest ono na wskroś przesycone i jakim się ekscytuje. W każdym razie teoria o grubych kształtujących trendy giełdowe na jakimś lichym forum niskiej jakości to spiskowo-dziejowe myślenie w stylu maxa303, którego to myślenia na pewno nie mam zamiaru traktować poważnie ani dłużej polemizować z kimś kto to wyznaje. No bo polujących na czarownice ani widzących "Matki Boskie" na szybach nikt nie jest w stanie do niczego przeonać.
zbyś / 2009-10-31 15:00 / Tysiącznik na forum
nie pisze człowieczku o tym jednym forum ale o wszystkich mediach do tego dochodzą oczywiście wszystkie fora na których nigdy nie brakuje płatnych naganiaczy
a to forum jest oczywiście malutką cząsteczką całości

kto ma media ten ma władzę [oczywiście także pieniądze]
janlew / 2009-10-31 15:22 / portfel / Tysiącznik na forum

kto ma media ten ma władzę [oczywiście także
pieniądze]


Tylko problem w tym, że na forach jest mniej więcej tyle samo "naganiających" na spadki co na wzrosty. No i jakakolwiek dyskusja, w której każda ze stron prezentuje swój pogląd na temat przyszłości rynku, musi być oczywiście potraktowana jako "naganianie". W twym spiskowym świecie nie może być oczywiście absolutnie miejsca na takie dyskusje, gdzie są wymieniane takie poglądy, gdyż każdy z tych poglądów jest od razu "naganianiem". Już samo istnienie takich forów jest podejrzane. Pewnie polemiczne dyskusje między zwolennikami pewnych ras psów lub pomiędzy kibicami określonych drużyn piłkarskich na forach netowych to też "płatne naganianie".

Widzisz ile trzeba spiskowych założeń pomocniczych poczynić aby uzyskać w efekcie taki wniosek jak twój? I jak widać w efekcie staje się on całkiem groteskowy. Tylko, że nie ma już żadnego dowodu na to, że takie założenia są słuszne a mimo to czynisz je i krzywidzisz w ten sposób innych.
Dan Kenobi / 83.5.229.* / 2009-10-31 14:52
Zaprzeczanie rzeczom oczywistym i wyśmiewanie tego co polskie, jak i teorii spiskowych, od których roi się cała historia, to są te właśnie Twoje "prawdy"...
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - pchelek.]
janlew / 2009-10-31 15:00 / portfel / Tysiącznik na forum

Zaprzeczanie rzeczom oczywistym


Nie ma rzeczy "oczywistych", są tylko dane i różne ich interpretacje. Twoje interpreatcje to też tylko jedna z wielu możliwych opcji i wcale nie jedyna.
bbrydzia / 83.14.173.* / 2009-10-31 01:12
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - eins, zwei, trzy, cztery, piec. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
eins / 2009-10-31 07:17 / Bywalec forum
szczyt hossy polglowku byl pod koniec lata 2007.
piec / 2009-10-31 12:13
wig20 max w dniu 28.10.2007
wig max w dniu 6.7.2007
mWig40 max w dniu 26.6.2007
sWIG80 max w dniu 6.7.2007

/
bbrydzia / 83.14.173.* / 2009-10-31 09:58
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - eins, zwei, trzy, cztery, piec. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
bbrydzia / 83.14.173.* / 2009-10-31 00:47
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - eins, zwei, trzy, cztery, piec. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
bbrydzia / 83.14.173.* / 2009-10-31 00:48
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - janlew, eins, zwei, trzy, cztery, piec. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
bbrydzia / 83.14.173.* / 2009-10-31 00:54
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - janlew, eins, zwei, trzy, cztery, piec. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
janlew / 2009-10-31 12:06 / portfel / Tysiącznik na forum

zobaczycie , ze jak zjedziemy tak gdzie wyznaczylem
poziom docelowy


A gdzie ty zawistny psychopato wyznaczyłeś niby ten "poziom docelowy"? podaj dokładnie to zobaczymy jak umiesz przewidywać rynek "geniuszu". Byle spadek jakich było wiele od lutego a wy od razu sra.cie w gacie.
bbrydzia / 83.14.173.* / 2009-10-31 14:54
min. 50 %, max 60%
Marzyciel / 2009-10-30 23:08 / portfel / Weteran 07/08
ale jankesy zakonczyly wow bedzie elegancko
dobranoc
Local Prorok / 89.77.31.* / 2009-10-30 23:00
Scenariusz na film science fiction. Niepowodzenie w próbach w znalezieniu szczepionki na grożnego wirusa. Gruby postanawia wywołać epidemie w odpowiednio izolowanym kraju, Zabujcza siła wirusa rozlewa się,.Jednak organizmy odpowiednio osłonięte farmakologicznie zdala od ogniska epidemii w małym kontakcie z wirusem uodparniają się.
Dan Kenobi / 83.5.64.* / 2009-10-30 22:56
http://www.youtube.com/watch?v=TDeTtODlTnw&feature=related
anonim_03 / 2009-10-30 23:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=t6FnzWTvRpo
Bartoszek9999 / 95.49.12.* / 2009-10-30 22:55
Polecam rzucic okiem dla zaiteresowanych tematem.
www.interoia.pl
Amigo11 / 2009-10-30 22:49 / SAMA PRAWDA
Zbliżający się dzień Wszystkich Świętych to świetna okazja dla złodziei. Trzeba pilnować torebek, dokumentów, portfeli, a drogie wiązanki i znicze najlepiej na grobach położyć dopiero w niedzielę. A jeśli złodzieja w porę dostrzeżemy, to nie tylko nie stracimy, ale jeszcze możemy zyskać, i to sporo - tysiąc złotych!

Właśnie tyle ksiądz Andrzej Zarzycki, proboszcz parafii św. Wacława zarządzający nekropolią przy ulicy Limanowskiego, obiecuje każdemu, kto przyczyni się do złapania cmentarnego złodzieja.

- Mamy sporo sygnałów od ludzi, że groby są okradane. Bardzo trudno opanować tak ogromny teren jak cmentarz, dlatego chcemy zachęcić społeczeństwo, żeby nam pomogło - mówi ksiądz Zarzycki. - Oczywiście każdą informację o złodzieju będziemy wraz ze strażą miejską i policją sprawdzać, żeby się nie zdarzyło, że ktoś wskaże niewinną osobę - dodaje.
szymon / 2009-10-30 23:01 / Uznany Gracz Giełdowy
trzeba byc niezlym czubem zeby groby okradac...
Amigo11 / 2009-10-30 22:31 / SAMA PRAWDA
http://www.tramadolpain.com/images/product/pro_flumadine.jpg

Siorbać zamiast akcji
szymon / 2009-10-30 22:40 / Uznany Gracz Giełdowy
pol kilo zjadlem, starczy ?
tomtay / 2009-10-30 22:53 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jak tam mieszkasz na Lewandowie? :)
szymon / 2009-10-30 23:00 / Uznany Gracz Giełdowy
nie i tam nigdy nie bede :)
ale w sumie niedaleko
Amigo11 / 2009-10-30 23:05 / SAMA PRAWDA
Tożto kuniec świata!
szymon / 2009-10-30 23:06 / Uznany Gracz Giełdowy
zalezy gdzie
sam lewandow to troche tak.
tomtay / 2009-10-30 23:07 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
te Jedenasty nawiedzimy Szymusia ?!
Praga to zawsze Praga atrakcje w pakiecie :))
szymon / 2009-10-30 23:11 / Uznany Gracz Giełdowy
pzychodzta na bibe :D
tomtay / 2009-10-30 23:16 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
proś - będziemy :)
tomtay / 2009-10-30 23:17 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"proś"- znaczy zapraszaj czyli jak zaprosisz - przyjdziemy,
wykluczam postawę roszczeniową :))

wiem, że wiesz, ale wyjaśnienie napiszę :))
szymon / 2009-10-30 23:22 / Uznany Gracz Giełdowy
hehe tomtay jak zwykle bardzo precyzyjny :)

najpier musze troche ogarnac, wiesz jak to jest, wjazd do garazu za wysoki i ferrarka nie wchodzi i takie tam :D
tomtay / 2009-10-30 23:38 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mus to mus, liście trzeba ogarnąć, żeby kto nabąblo orła nie wywinął ;))
TOMOK / 2009-10-30 23:26 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
taa..bedę..jutro
Pozdro
rafcio555 / 188.33.81.* / 2009-10-30 22:35
człowieku nie trać czasu tylko siorbaj Bytom ;D
Amigo11 / 2009-10-30 22:43 / SAMA PRAWDA
W obliczu zarazy nie pora rozmawiać o gieldzie!
rafcio555 / 188.33.81.* / 2009-10-30 22:46
ok ale pamiętaj ze juz na dniach odpał na Bytomiu! ;D
TOMOK / 2009-10-30 22:25 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
http://tnij.org/akvl
Pozdrawiam
TOMOK / 2009-10-30 22:15 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
http://tnij.org/eqpq
Czy nie mamy ich?
Pozdrawiam
Amigo11 / 2009-10-30 22:14 / SAMA PRAWDA
Na Ukrainie w związku z epidemią nowej grypy zamknięto dwa tysiące czterysta szkół, z których korzysta ponad milion uczniów - ogłosiło ministerstwo do spraw nadzwyczajnych
Dan Kenobi / 83.5.64.* / 2009-10-30 22:50
http://www.youtube.com/watch?v=XfKiomse_0c&NR=1
rafcio555 / 188.33.81.* / 2009-10-30 22:26
nowe info! od poniedziałku odpał na Bytomiu!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy