Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Amica liczy na znacznie wyższy zysk

Amica liczy na znacznie wyższy zysk

Money.pl / 2008-02-29 15:30
Komentarze do wiadomości: Amica liczy na znacznie wyższy zysk.
Wyświetlaj:
Pan Ktoś / 82.160.182.* / 2008-03-21 08:45
Witam!
Moze Ty rambo lepiej sie nie wypowiadaj, bo tylko miejsce na forum zajmujesz. Jeżeli nie chcesz podwyżki, to nara, spadaj.
szara myszka / 82.160.182.* / 2008-03-21 20:11
halo halo idą święta wypadałoby trochę kultury. A z tą podwyżką to zobaczymy, czy związki zawodowe coś zdziałały. Pożyjemy zobaczymy pozdrawiam i wesołych świat życzy Romek....
LALKA / 82.160.182.* / 2008-03-21 10:31
PANOWIE ŚWIĘTA IDĄ DAJCIE NA LUZ DO PROBLEMU WRUCIMY PO ŚWIĘTACH MOŻE W ŚRODE OTRZYMAMY ODPOWIEDZ NA NASZ POST PRZEKAZANY DO ZARZĄDU I BEDZIE OK.ZDROWTCH I SPOKOJNYCH .POZDRAWIAM
nikt mnie nie wykorzysta / 82.160.23.* / 2008-03-21 21:26
nauczcie się lepiej gramatyki , robole , a póżniej zajmujcie głos.
kopia / 83.12.240.* / 2008-03-18 21:48
pirackie filmiki i bajki jakby ąndersena
przeszkolony / 83.12.240.* / 2008-03-18 21:41
szkolenie na ktorym prowadzący puszcza przepraszam odtwarza pirackie filmiki zinternetu ,8 godzin wykreślonych z życia i opowiada historyjki jak Andersen-żenada
Bambo / 83.3.138.* / 2008-03-17 22:47
Rozważanie nr1.
Jezeli 4miliony podzielimy na 2500 osób to mamy 1.600
Jezeli 1600 podzielimy na 6 miesiecy (od lipca do grudnia) to otrzymamy 266,66PLN
266,66 podzielone przez 168h równa się ok 1,59PLN/h
Rozważanie nr2
Jezeli 4miliony podzielimy na 1500 osób (tylko prac. fiz. gdyż pan Stobinski na zebraniu powiedzial ze pracownicy ryczałtowi nie otrzymają podwyżek)) to mamy 2666,66PLN
Jezeli 2666,66 podzielimy na 6 miesiecy (od lipca do grudnia) to otrzymamy 444,44PLN
444,44PLN dzielone przez 168h = 2,65PLN/h.
Dlatego uważam że takiej kwoty należało by żądać, i jest to kwota realna do zdobycia.
rambo / 83.15.53.* / 2008-03-18 18:58
to jest na pol roku i tylko do konca tego roku... a pomyslales nad tym co pozniej??? obciac ludziom stawke??? pomysl troche...
Bambo / 83.3.138.* / 2008-03-18 23:15
a pomyslales człowieku że jeżeli jest przeznaczone 4miliony złotych na podwyżki to należy wykorzystać je , a może zamiast dzielić na 6miesiecy (bo maja wejsc dopiero od lipca) podzielić te 4mln na np. 5 lat i dac ludziom po 17groszy/h i kazac czekac na nastepne podwyżki do 2013roku.
rambo / 83.15.233.* / 2008-03-19 20:52
no to masz 4mln na te 6 miesiecy... ale co przez caly nastepny rok 2009 ? bo 8mln nie bedzie... a bedzie max 4mln jesli cos w ogole? to z czego bedziesz chcial ta sama stawke utrzymac dla tych ludzi przez caly nastepny rok ??
Realista / 83.3.138.* / 2008-03-17 17:24
I powolutku temat podwyżek cichnie... Związki zawodowe nie zrobiły jak dotychczas nic. Albo niewiele. Ale nie dziwię się-nigdy nic nie zrobiły-praca ich polegała jedynie na podpisywaniu zarządzeń Prezesa :). Prawda,Marian?Szkoda Waszych nadziei i złudzeń-przejrzyjcie w końcu na oczy. Nawet coraz mniej osób pisuje na forum. Juz jest po podwyżkach. I nigdy nie będziecie mówić jednym głosem,bo taka już jest specyfika tego zakładu. Pozdrawiam.
observer / 2008-03-25 21:15
Kolega ma oczywistą rację, tylko jedność pomoże w wywalczeniu podwyżek, zakładowi „analitycy” zawsze wykażą „możliwość” wyższej wydajności, a jakoś tak dziwnie bywa że bezpośrednim uczestnikom prywatyzacji zawsze mało. Panowie, jakby nie patrzeć to jedną z dróg jest wyegzekwowanie u kadry gospodarności środkami, a z tym to sami wiecie jak się wylewa. Proszę sobie wyobrazić, że np. w Rosji zatrudniono Rosjanina jako logistyka z pensją prawie dwukrotnie przewyższającą pensję gubernatora województwa, w którym miała się dokonać przyszła inwestycja – taki był stopień znajomości rynku, to tak jakby w naszych warunkach zatrudniono nowego pracownika z pensją prawie 40 000 zł. Niepokojące jest to, że nawet w skali krajowej podkreśla się potrzebę podniesienia wydajności pracy, żeby pokryć kurs dolara, niekorzystne warunki eksportowe, zawirowania na rynkach światowych czy wręcz konieczność utrzymania trendu wzrostowego, przy czym ewentualny wzrost płac miałby być już „zagrożeniem”. A faktycznie, wypada tylko porównać chociażby przychody z ostatnich lat i odnieść je do płac.
Co do Rosji, to znajduje się w fazie przygotowania autorskiego publikacja, w której m.in. znajdą się kulisy i opisy popełnionych błędów jakich ewentualni przyszli inwestorzy powinni unikać. W każdym razie wypadałoby mi przestrzec, uważam, że jak usłyszymy następnym razem o inwestycji zagranicznej to będzie akurat ten najlepszy moment do pozbycia się akcji i zapomnienia o możliwości podwyżek.
Pozdrawiam uczestników forum!
PRACOWNIK MONTAŻU / 82.160.182.* / 2008-03-17 20:05
JAK MOŻE NADAL BYC GŁOŚNO SKORO CAŁY ZAKŁAD MA WOLNE.SKĄD WIESZ ŻE ZZ NIE ZROBIŁY NIC MYLISZ SIĘ I TO BARDZO.ZACHOWUJESZ SIĘ TAK JAKBYŚ MIAŁ 20 LETNI STAŻ BO TWIERDZISZ ŻE NIGDY NIC NIE ROBIŁY.MARIANA ZOSTAW JEST SPOKO NIECH LEPIEJ PODKURUJE GARDŁO BO OD TYCH ZEBRAŃ OCHRYPŁ ALE TY TWIERDZISZ ŻE NIC SIĘ NIE DZIEJE SZKODA MI CIĘ BO DELEGACJE Z ZAKŁADU SIEDZĄ PO PRACY TY IDZIESZ NA OBIADEK A TU OBRAŻASZ I WSZYSTKICH KTÓŻY W IMIENIU TWOIM I WŁASNYM KĄBINUJĄ PISEMKO DO PIĘKNEJ PANI SCHABEK.A CO DO OSÓB NA FORUM NIECH WCHODZĄ CI CO CHCĄ ZABRAC GŁOS A NIE OBRAŻAC LUDZI I WYZYWAC ICH OD HU...I PIJAKÓW .A NA KONIEC TO POWIEM CI ŻE TY NAWET NIE JESTEŚ PRACOWNIKIEM TEGO ZAKŁADU POZDRAWIAM WESOŁYCH ŚWIĄT.
WIELKANOCNE KURCZE / 82.160.182.* / 2008-03-17 20:19
Dobrze bez nerwów panowie.W gablocie przy portierni wisi post wystosowany do zarządu ok.Poczekajmy na odpowiedz.Mają ustawowe 14 dni.A my mamy miec spokojne świeta wiec dużo dobrych jaj.A co do urody pani schabek moim zdaniem ona nawet koło karkówki nie leżała, a co bopiero schab .POZDRAWIAM.
*.*.*.*.*.*.*. / 82.160.182.* / 2008-03-17 20:26
WESOŁYCH ŚWIĄT DRODZY KOLEDZY I BEZ NERWÓW TAK SOBIE SIEDZIMY I POZDRAWIAM W IMIENIU KUMPLI .DO ZOBACZENIA PO ŚWIĘTACH.NO I SUPER LUJA
real2 / 83.23.215.* / 2008-03-17 18:04
smutne ale prawdziwe... pozostaje się ewakuować do innej pracy ;)
observer / 2008-03-15 23:10
Panowie-szczerze współczuję,po tym co zauważyłem w Amice to na znacznie wyższe zyski można tylko liczyć w kontekście ewentualnego zwrotu długów,które Amica zapłaciła za Lech. Te "wyższe zyski" niestety popłynęły także przez wyjątkową nieudolność i rozrzutność na próbie inwestycji w Federacji Rosyjskiej, tam to dopiero było amatorstwo! Oczywiście, że dobrze byłoby gdyby te zyski były, obawiam się jedynie że to będzie na zasadzie wymuszania kolejnego progu wydajności. Dla inwestorów atrakcyjnym podmiotem już dawno nie jest, skoro nie płaci się już za wykonaną pracę to pozostaje jedynie tylko samozadowolenie Zarządu, no i gdyby tak jeszcze nie było konkurencji!
Murzynek Bambo / 83.15.233.* / 2008-03-13 21:13
Murzynek Bambo w Amica mieszka,
Niebieski mundurek ma ten koleżka,
Pracuje dzielnie, noce i ranki,
By dzieciom kupić nowe czytanki,
By dziadki miały chlebek do szkoły,
By po ulicy nie chodzić gołym,
Szarpie godziny, chodzi w soboty,
Aż czasem nie ma na nic ochoty,
A Pan Dyrektor krzyczy z oddali,
Więc robi szybciej, bo go wywali,
I chociaż chodzi na pól obdarty,
Trzeba zarobić na szefa narty,
Picie, balangi, w Grecji wakacje,
A sam otręby je na kolacje,
Nie kupi nawet niezbędnych lekarstw,
Bo na podwyżce każą mu czekać!
Bambo / 83.3.138.* / 2008-03-12 14:49
Wie ktoś jak tam dzisiejsze zebranie ze ZZ, bo podobno takowe miało mieć miejsce dziś o 14:00 na montażu kuchni.
MIG21 / 83.23.224.* / 2008-03-12 22:36
CZYŻBY SIĘ JUŻ POLEPSZYŁO I IDZIE OCIEPLENIE ZE NIKT NIE WIE CO W NASZEJ SPRAWIE PO ZEBRANIU ZE ZZ . NIE WIEM CZY KTOŚ NA LODÓWKACH SŁYSZAŁ ŻE TAKOWE W OGÓLE BYŁO???????????????
lalka / 82.160.182.* / 2008-03-13 15:25
Powiniem był słyszeć bo delegacje z lodówek były .Zastanawiam się tylko z jakiego działu jesteś że nie miał kto wam przekazać czego dotyczył temat.Wiec jeśli nie ma waszego przedstawiciela to go wybieżcie i niech też uczestniczy zawsze jakieś nowe spojrzenie na sprawę.A co do ocieplenia to glupie teksty zostaw dla kumpli na ;wekend;.Pytasz co w naszej sprawie a wyczuwam podtekst podrzegania.Ogłoszenie wiszą na każdej portierni wystarczy zerknąć spiesząc się na obiadek do domku.
hehhehehe / 82.160.182.* / 2008-03-11 23:14
Hehhehehe , ludzie ale wy macie pustkę w bani piszecie na ogólną dostępnym forum co trzeba zrobić strajk i takie tam a pomyślał ktoś z was ze każdy w naszym kraju może to przeczytać macie z bania i tyle........pozdrawiam
Bar33 / 2008-03-12 18:56
ALE TY MASZ MALY ROZUM-NO I CO Z TEGO ZE TO CZYTA KTOS Z....NIECH SOBIE CZYTAJA-MAMY SIE CZEGOS WSTYDZIC ?PISZAC TAK-
CHYBA TAK ALE TO RACZEJ TY POWINIENES SIE WSTYDZIC PISZAC TAKIE BZDETY-I JESLI JESTES PRACOWNIKIEM AMIKI TO MY SIE WSTYDZIMY ZA CIEBIE-ZROZUMIALES-WATPIE? Z TAK MALA TO WATPLIWE ABYS TO POJĄŁ

PIJ MLEKO BEDZIESZ ...MADRZEJSZY-ALBO ZA MALO GO PILES
smwty / 79.184.107.* / 2008-03-12 17:03
Sam masz cos nie tak z bania skoro wogole zagladasz na to forum,a jesli nie wiesz jak i dlaczego sprawy tak sie mialy,to daruj sobie glupawe komentarze.
hihii / 83.23.221.* / 2008-03-12 17:03
no i o to chodzi mały rozumku.. hehe
Luxemburg -Wronki / 83.3.138.* / 2008-03-10 23:04
Rowniez pracowalem kilka lat temu w Amice i powiem wam jedno widze ze nic w tym chalatajstwie sie nie zmienilo!!!!Kapusie mistrzowie kierownicy bagno!!!!!!!Traktuja was jak g.............o.Ludzie nad czym wy sie zastanawiacie mniej juz zarabiac nie mozecie to sa jakis kpiny.W tej chwili mam calkiem inna sytuacje finansowa odwrotna od tej kiedy tyralem w Amice:) i kazdemu zycze aby sie tak powodzilo jak mi.Ale nie o tym chce pisac strajkujcie!!!!!!!!!!!i jeszcze raz strajkujcie !!!!!!!!!!!!!!bo ci ktorzy zarabiaja 4 tys, i 20 tys nie wiedza wogole o co wam chodzi.Co wy dokladnie chcecie zarabiacie 1000pln i powinnicie siedziec cicho.Ale syty glodnego nie rozumie.Jedynie czego zaluje to tylko ze pracowalem w tym bagnie kilka lat i zmarnowalem szmat czasu.A co do zwiazkow to zobaczycie ze was zrobia w banbuko.
KMER / 82.160.182.* / 2008-03-11 20:29
CHCIAŁEM NA FORUM ZAPYTAĆ NASZE DEMOKRATYCZNIE WYBRANE ZWIĄZKI ZAWODOWE CZY TO CO ZROBILI DO TEJ PORY W SPRAWIE NASZYCH PODWYZEK PŁAC I NIETYLKO TO WSZSTKO NA CO BYŁO ICH STAĆ/// CHCIAŁBYM SIĘ DOWIEDZIEĆ CO PROPONUJECIE BO JAKOŚ NIC NIESŁYCHAĆ MARIAN SKORO ZGODZIŁ SIĘ KANDYDOWAĆ NA PRZEWODNICZĄCEGO POWINIEN ZDAWAC SOBIE SPRAWE ZTEGO ZE BĘDZIE REPREZENTOWAŁ NAS PRCOWNIKÓW. MOŻE PORA WYBRAĆ MARIAN PRACA NA STANOWISKU MISZTRZA CZY UCZIWA PRACA NA RZECZ NAS WSZYSTKICH Z TEGO CO WIEM A WIEM TO NALEZY SIE TOBI ETAT MOZE WTEDY BYŁBYŚ BARDZIEJ NIEZALEZNY .POTRZEBA NAM PRZYWÓDCY A NIE CHOWANIA SIE ZA NASZYMI PLECAMI. ZYCZE SOBIE I NAM WSZYSTKIM SUKCESU
tasak / 83.3.138.* / 2008-03-27 13:06
przeciez ten marian od zwiazkow zawodowych chyba spadl nam z nieba albo przeskoczyl przez plot jak walesa przeciez on nawet mowic nie potrafi kto takiego osla wybral na przewodniczacego chyba rutkowski i schabkowa wyjechac z tym baranem, wybrac kogos z jajami bo on ich nie ma !!!
pracownik amiki / 83.19.194.* / 2008-03-11 21:18
Racja!!!!!!! Gdzie są nasze związki zawodowe????? Dlaczego nie robią zebrań z pracownikami???????/ Marian,gdzie się ukrywasz ,zadziałaj coś My czekamy na ruch związku zawodowego? Nie po to płace 3 zl.co miesiąc abyście nic nie robili !!!!!!!! Do dzieła.
Amber / 79.184.125.* / 2008-03-10 01:02
To świetnie,że ktoś usunął mój komentarz,ale i tak che,aby ludzie to przeczytali.Zastanówcie się,czy na nasze podwyżki poszły rzeczywiście tylko 4 miliony.Jakby podzielić tę kwotę przez 2500 pracowników,to wyjdzie 1600 zł,a to podzielone przez 12 miesięcy daje nam okolo 133 zł(brutto) na osobę.JAK WIEC WYTŁUMACZYĆ,ŻE KTOŚ Z KADRY ZARABIAJĄCY PRZYKŁADOWO 2500 ZŁ PO PODWYŻCE 10% DOSTANIE 250 ZŁ(BRUTTO)??????????????JAKA PULA TAK WŁAŚCIWIE ZOSTAŁA PRZEZNACZONA NA PODWYŻKI-4 MILIONY CZY O WIELE WIĘCEJ????????????BO PROSTE OBLICZENIA MATEMATYCZNE MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE.Dlaczego oszczędności nie czyni się od góry?Co WY o tym sądzicie?
anio3 / 83.23.226.* / 2008-03-10 14:52
w każdej firmie jest tak ,że pracownicy mają wysokość pensji wyższą w zależności od tego na jakim są stanowisku, ale musi być w tym też jakaś logika.. pensja biurowych nie powinna wynosić jeszcze raz tyle, co pracowników fizycznych, nie mówiąc już o kierownictwu które zgarnia grube pieniądze ... może tak niech pani schabek poda do ogólnej informacji nas wszystkich pensje poczynając od nas pracowników szeregowych kończąc na niej samej!!!
Amber / 79.184.121.* / 2008-03-10 15:12
Nierealne....Ludzie dostali by zawału,gdyby zobaczyli ile zarabiaja nasi imprezowicze......A nam kaza siedziec cicho,bo FIRMY NA TO NIE STAC.Skoro gora tyle zrabia,to nic dziwnego,ze brakuje pieniedzy na zwyklych pracownikow.O IDIOTYCZNYCH INWESTYCJACH NAWET NIE WSPOMNE.....Nie przekonuja mnie tez porownania naszych zarobkow do pensji kooperantow Amiki.Czy to oznacza,ze nie mozemy zyc lepiej,bo gdzie indziej ludzie pod grozba utraty pracy badz przykrych konsekwencji,pracuja za mniejsza kase????Jezeli maja rodziny na utrzymaniu i brak innych perspektyw,to im sie nie dziwie,co pewnie nie znaczy,ze i oni nie chcieli by miec lepiej.DLA MNIE TAKA ARGUMENTACJA TO KOMPLETNY BEZSENS!!!!!!!!!!lLudzie,mamy inne czasy.Wszystko idzie w gore,tylko nie nasze pensje.Skad brac na zycie???Mamy zaczac krasc,czy co???Pracownik ma nie tylko obowiazki,ale i prawa,o czym czesto sie zapomina,dlatego wnerwia mnie zdziwienie innych,ze OSMIELAMY sie walczyc o lepsze zycie.ZUPELNA PARANOJA..............
ona2 / 83.23.17.* / 2008-03-10 16:12
popieram całkowicie ! praca powinna być dla ludzi a nie ludzie dla pracy.Chcemy wykonywać swoje obowiązki solidnie ale za godziwe pieniądze! a co ludzie a tymi kooperantami wymyślacie? kto normalny zapłaci więcej jeśli jest podwykonawcą swojemu pracownikowi niż w firmie dla której produkuje towar? Żądajmy podwyżki dla siebie to i kooperanci będą musieli płacić w końcu więcej swoim pracownikom!!
rambo / 83.15.233.* / 2008-03-19 20:54
a moze by tak faktycznie zaczac wykonywac ta prace solidnie?
Realista. / 83.3.138.* / 2008-03-09 18:57
Jestem byłym pracownikiem Amiki. Powiem Wam tylko,że tym wypisywaniem niewiele zdziałacie. Mało tego-w ogóle nic nie zdziałacie-wystarczy,żeby każdy z Was wziął do ręki kalkulator i dokładnie policzył,ile będzie Amikę kosztowała taka podwyżka w skali roku. Na mysli mam oczywiście kwotę brutto- nie to,co pracownik dostanie "na rękę".
Porównajcie Wasze zarobki z zarobkami kooperantów Amiki-moze to da Wam wszystkim do myślenia,jeśli Wam mało. Takie jest życie-nie podoba się-nie pracuj. Poszukaj sobie innej pracy-lepszej,ciekawszej,lepiej płatnej.
W kwesti traktowania pracownikow w Amice -tak było zawsze.I będzie,bo zmieni się niewiele,dopóki rządzić montażem będa tacy ludzie jak Adam N.,Paweł K. i Tomasz K. Traktują Was tak dlatego,że im na to pozwalacie. Kto z Was,z grona na tym forum,powiedział im w oczy to,co wypisuje dziś?Odwagi.
Z drugiej z kolei strony Paweł Ś.,który jest naprawdę dobrym człowiekiem -ma najgorsze wyniki z wszystkich koordynatorów. Dlaczego? Ano dlatego,że jest za "miękki " w stosunku do Was,a Wy to perfidnie wykorzystujecie. Nie mam racji?
Życzę Wam wszystkim powodzenia.
Amber / 79.184.125.* / 2008-03-10 00:37
Czy wyobrażasz sobie taką sytuację,w której ABSOLUTNIE WSZYSCY z fabryki kuchni składają wymówienia???Może i masz troche racji,ale my chcemy tu pracować!!!Góra musi pójść na jakiś kompromis jeżeli chce,aby ta firma nadal prosperowała.Skoro nie ma pieniędzy na podwyżki,to skąd bierz ją "szlachta" na imprezy w górach???Albo dlaczego kierownicy i dyrektorzy mają tak wysokie pensje?Może warto poczynić oszczędności od góry.Wiadomo,że kadra powinna mieć więcej,ale czy aby aż tyle???Ktoś tu kiedyś zauważył,że na podwyżki (te o 10%) przeznaczono ok 4 milionów z dochodów.Podzielcie sobie tę kwotę przez 2500 pracowników i wychodzi 1600 zł,co dzielone przez 12 miesięcy daje ok 133 zł(brutto) na osobe.Zastanówcie się tylko nad tym ile zarabia kadra.Czy te 10% od ich pensji też wyniesie 133 zł jak w przypadku szeregowego pracownika?Zakładając,że ktoś z nich ma ok 2500 zl,to dostana podwyżke 250 zł (brutto).TO W KOŃCU JAKĄ PULE PRZEZNACZONO NA PODWYŻKI????????????TE 4 MILIONY CZY WIĘCEJ???????COŚ MI SIĘ TU NIE ZGADZA,A SĄDZE,ŻE WSZYSCY POTRAFIA SIĘ TEGO DOLICZYĆ!!!Nie wiem,może się mylę,ale jak to inaczej wyjaśnic???ZASTNÓWCIE SIĘ SAMI.
weteeeeran / 83.238.63.* / 2008-03-09 17:49
PO 12 latach pracy oferują mi 0,85gr podwyżki TO niepoważne , niech zabiorą to na rozwoj firmy ,czasy straszenia , się skończyły. Ta firma nie jest własnością kierowników ' majstrów , kordynatorów .Amica uratowała paru osobom życie ,amica to nie pępek świata ,przepracowałem tu 12-lat ichciałbym pracować dalej ,mam nadzieje że potraktują żądania nasze poważnie .
weteran / 83.238.63.* / 2008-03-09 17:00
amica to nie wszystko , ja prace znajdę [ czasy się zmieniły ] ,są ludzie w amice których pytając za co odpowiadają nie wiedzą , czy oni znajdą taką prace [jeżeli to można nazwać pracą] przepraszam wszystkich pracujących .Jeżeli ich niebędzie ,to starczy na podwyżki dla roboli.
T>M>S / 83.23.217.* / 2008-03-09 16:01
"regulamin zakładowy nie może być sprzeczny z kodeksem pracy, który jest dokumentem
nadrzędnym, więc nie dajmy sobie wmówić że wszystko jest zgodnie z prawem."(Mc.Gaiwer).. więc o co chodzi z całym tym regulaminem wewnętrznym?, z nadgodzinami rozliczanymi co kwartał ?, z obowiązkowym sobotami?, itd.. może nam ktoś w oparciu o konkretne artykuły z prawa pracy przedstawi na forum?.. i koniec z gadaniem że mamy być zadowoleni z kwartalnego systemu bo dzięki temu mamy zapłacone więcej pieniędzy w momencie gdy jest postój.. ale to brednie bo przecież wtedy dni wolne pokrywane są urlopem, lub jeśli go brak przenoszeniem pracowników na inne działy które idą w danym terminie do pracy!! więc koniec manipulacji.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy