Forum Forum dla firmKsięgowość

Amortyzacja WNiP błędnie naliczona Pomocy

Amortyzacja WNiP błędnie naliczona Pomocy

KasiaCh / 83.22.121.* / 2013-02-21 13:28
W dniu 03.10.2012 r kupiłam sklep internetowy - licencje na użytkowanie sklepu internetowego(3078 zł netto)+reklama wizualno-elektroniczna(1200 zł netto)+automatyczna aktualizacja cen w sklepie (600 zł netto) wszystko na jednej fakturze, w sumie 4878 zł netto.

Na fakturze jest dodatkowo napisane ["Instalacja i konfiguracja sklepu, dostosowanie kolorystyki i logo, serwer na okres 1 roku (100GB), instalacja sklepu i dodanie treści, stworzenie konta i systemu aktualizacji cen dla 3 plików dostawców w cenie 600 zl, instalacja i konfiguracja sklepu. Po opłaceniu całości zostanie wystawiona licencja i FV, udostępniony pełny dostęp do panelu serwera i plików źródłowych, zostanie również rozpoczęta kampania SEO dla google.pl (1200 zł)]

Dodałam do ewidencji ŚT i WNiP i jednorazowa zamortyzowałam.

Po pierwsze zastanawiam się czy zrobiłam to prawidłowo, tzn czy mogłam to jednorazowo amortyzować?
Po drugie czy cała ta kwota z faktury jest WNiP czy tylko sklep internetowy za 3078 zł?
Po trzecie na dzień ostatniego lutego 2013 będę zamykać firmę i chcę sprzedać ten sklep (mam już kupca) ale w niższej cenie i nie wiem jak mam to rozliczyć.

Jeżeli nie mogłam tego jednorazowo amortyzować to w jaki sposób mogę wyprostować teraz tą sytuację?

Najnowsze wpisy