Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Analfabetyzm w Europie. Co dziesiąty licealista nie potrafi czytać

Analfabetyzm w Europie. Co dziesiąty licealista nie potrafi czytać

Wyświetlaj:
Carda / 89.74.58.* / 2015-09-20 12:13
Czy ja wiem? Jest aż tak źle? W nocy skończyłam "Czarna Samica Kruka: Lot nad Krawędzią Świadomości". Dla wielbicieli thrillerów psychologicznych i kryminałów pozycja obowiązkowa - dawno nie czytałam czegoś równie dobrego. Ale w piątek zamówiłam Arcanus Arctica tego samego autora i muszę czekać ponad tydzień na dostawę. jak się dowiedziałam o pana z obsługi sklepu, dwa tygodnie temu mieli jeszcze kilka egzemplarzy a w piątek nie było już żadnego. Czyli ktoś je kupił? Może jeszcze nie jest tak źle z poziomem czytelnictwa w naszym kraju?
jurys45 / 62.122.124.* / 2015-07-10 10:56
Widzicie TYLKO we Francji??? Zobaczcie w Polsce!!! Mnie ANALFABETYZM polakow PRZERAZA!!!Mam wrazenie,ze sie cofamy do czasow gdy w Polsce likwidowano analfabetyzm ale teraz idziemy w INNYM kierunku!!!
pl2015 / 81.210.106.* / 2015-05-08 10:22
Ludzie myślący i wykształceni podcięli by podstawy istnienia postkomunistycznej koalicji PO. Ludzie wykształceni nie głosowali by na takich demagogów jak Tusk,Palikot,Kopacz czy Komorowski.Dlatego też rządzący komuniści starają się zrewolucjonizować oświatę gdyż mało wykształcony i wierzący w jedynie słuszne idee fundamentalistów z PO jest w stanie utrzymać postkomunistów przy władzy.

Najnowsze wpisy