Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Analitycy nie wierzą w Monnari

Analitycy nie wierzą w Monnari

Money.pl / 2009-03-10 10:41
Komentarze do wiadomości: Analitycy nie wierzą w Monnari.
Wyświetlaj:
pawulon / 83.16.209.* / 2009-03-31 08:50
:) a sprzedaż rośnie. Ściemniacie kochani
Wielbiciel Monnari / 83.21.107.* / 2009-03-11 03:34
Może i ktoś chce skupić akcje taniej. W końcu ta sama firma na jesieni dała rekomendacje kupuj z ceną 20 zł. Tylko wtedy nikt nie myślał że Monnari może podać takie wyniki. Jednak tym razem mogą mieć rację i nie wiem czy te akcję są warte nawet 1 zł. Tym bardziej jak się poczyta wypowiedzi Prezesa w Pulsie Biznesu z wczoraj. Molton to nie trup w szafie tylko przemyślana strategia - na pewno jak utopić kilkanaście czy kilkadziesiąt milionów pozyskanych od inwestorów w dwa lata. Nie chce myśleć o następnych informacjach o tak przemyślanej strategii. Ciekawe co będzie następnym ruchem w tak przewidzianej strategii, biorąc pod uwagę że Prezes się chwali że sprzedaż w tym roku jest na tle branży t w normie a NAWET POWYŻEJ. Przejrzałem z ciekawości informacje za te dwa miesiące spółek które publikują dane i każda ma się czym pochwalić a Monnari odstaje w tyle. Jeśli uwzględnić fakt że Monnari znacznie rozbudowało sieć sklepów w stosunku do zeszłego roku to sprzedaż leci im w dół tak jak kurs. No chyba że Prezes porównuje się do spółek z Ukrainą, ale wolę nie myśleć czym nas wtedy ta spółka zaskoczy. Miałem nadzieję że po takich spadkach urośnie ale kolejna wtopa. Zastanawiały mnie obroty, a teraz wiem - duzi znali raport wcześniej i opychali akcje frajerom takim jak ja.Jak na razie dwa razy na tych akcjach wtopiłem i pewnie spróbuje coś odrobić po raz trzeci ale jak zobaczę kurs po 10 gr.
obi wan kenobi / 83.3.132.* / 2009-03-11 11:14
Wirtualny szmal , urojone zyski , kreatywność , sztuczne przychody ze sprzedaży wynikające z przesynięć międzymagazynowych , spólki , spólki zależne , spolki córki , spolki matki - to jakiś obłęd - jak tak dalej będzie to powstaną następne do realizacji cwanych planów i chorych pomysłów tybu Bolton BIS Industries Trade Group Ltd. Czasy się zmieniają ale ludzie nie !! Może i zyski będą ale za 300 lat i Joda albo Obi wan Kenobi je zdyskątuje. Etyka biznesu , moralność , postrzeganie marki , dbanie o jej rozwój , dystrybucja , kanały dystrybucyjne !!!!!! Analitycy ! nie wystarczy napisać nie wierzę czy też wydać rekomendację sprzedaj bo jak ktoś ma schowaną białą flagę to nie zdążycie włączyć czerwonej lampy z napisem stop order.
...wa / 83.24.41.* / 2009-03-10 21:39
kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada - panie prezesie B
roz / 85.193.236.* / 2009-03-10 20:16
Ja bym nie przesadzał. Molton to tylko 8 - 9 proc przychodów spółki a do tego była to działalność deficytowa. Spółka jest w dole a analitycy naganiają na spadki aby więcej dokupić.
agdh / 85.222.86.* / 2009-03-10 10:41
spolki Molton,to poczatek konca.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy