Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Analitycy nie wierzą w PGNiG

Analitycy nie wierzą w PGNiG

Money.pl / 2008-10-23 11:13
Komentarze do wiadomości: Analitycy nie wierzą w PGNiG.
Wyświetlaj:
radziej / 2008-10-23 18:09 / Bywalec forum
uparły się dziewczyny na PGNIG, nadal za drogi, co? i nie chce za bardzo spadać, ostatnio na ostrej przecenie doleciał chociaż do 2,95 a teraz nie chce dziewczynom polecieć do 2,65 w podobnej sytuacji? proponuję jutro wystawić rekomendację "sprzedaj póki jeszcze możesz " z ceną docelową 1,95. od dziś także nagonka na tp sa, bo 19,5 to strasznie drogo, prawda? ale spoko jak szewcowe i fryzjerzy wam uwierzą to dostaniecie po cenie marzeń, tylko musicie publikować rekomendacje w większej liczbie portali. a tak notabene... na tym kryzysie to niektorzy się dorobią mega kasy, polacy im w tym solidarnie pomogą, bo są najlepsi w zorganizowanych akcjach....
samodzielniemyslacy / 217.96.70.* / 2008-10-23 15:30
Bardzo im zależy widać aby leszcze uwierzyły w te 2.65:))
Dwie jawne rekomendacje w ciągu tygodnia hahahahha

Tak na serio to chyba trzeba dokupić trochę gazowni:)
GMU / 87.105.18.* / 2008-10-23 15:00
Nie udało im się zwalić kursu jedną rekomendacją to od razu wystawiają drugą ;). Tylko się cieszyć bo widać jak im zależy na tym papierze.
sceptyk / 2008-10-23 11:13 / Tysiącznik na forum
Ja folksdojczów rozumiem.
W kontekście budowy rury bałtyckiej PGNiG powinno być przecenione w dół, żeby tanio toto kupić i podłączyć do rury Putin-Merkel z zaworowym Schroederem.
Witek waw / 217.96.70.* / 2008-10-23 15:00
Ależ niemiaszki przebierają nóżkami...................................... A tak generalnie to niech mnie pocałują w sam czubek t....y, ja dziś kupiłem i nie oddaje za mniej niż 4 zyble.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy