Forum Forum inwestycyjneForex

analiza techiczna czy fundamentalna na rynkach wlutowych.

analiza techiczna czy fundamentalna na rynkach wlutowych.

goldcoast / 2010-07-25 23:25
chcialbym rozpoczac dyskusje na powyzszy temat. zaczne zdecydowanie ostro - analiza fundamentalna w przypadku rynkow walutowych tylko szkodzi i prowadzi prosto do bankructwa. czy ktos ma inne zdanie? a moze wszyscy sie zgadzaja z moja teza odnosnie wybitnej nieskutecznosci i zgubnych nastepstw analizy fundamentalnej? czekam na waqsze zdanie.
Wyświetlaj:
jake / 95.49.87.* / 2010-08-10 14:37
nie ma sensu żadnego prowadzenie tematu, który ma z założenia pokazywać wyższosć jednego rodzaju analizy nad drugą. Jedynie wprowadza to zamęt i bałagan zwłaszcza u osób z mniejszym doświadczeniem. Wszystko sprowadza się do tego kto jaki rodzaj analizy ma jak opanowany.
goldcoast / 2010-08-14 21:54 / Bywalec forum
spekulanci potrzebuja jak najdokladniejszych sygnalow wejscia i wyjscia z rynku oraz zasad ograniczania strat, gdyz nawet przy wysokiej skutecznosci sygnalow beda sie zdarzaly sygnaly chybione. analiza fundamentalna nie zajmuje sie tymi zagadnieniami, a jedynie tworzy zaklady na bazie okreslonych zdarzen i komentarzy do tych zdarzen. przy day-tradingu, a nawet przy swingowaniu analiza fundamentalna jest bezuzyteczna, gdyz nie daje sygnalow albo daje je z takim opoznieniem, ze sa po prostu bezuzyteczne. w dluzszej perspektywie czasowej powstaje tak wiele zdarzen, ze na ich podstawie nie mozna budowac rozsadnej strategii , a to tym bardziej, ze niektore zdarzenia prowadza do sprzecznych wnioskow, zas rynek dodatkowo czesto zachowuje sie wbrew zasadom. dopiero post factum analiza fundamentalna szuka odpowiedzi , a jej odpowiedz to przyznanie racji rynkowi, nawet jezeli ten zachowal sie wbrew teorii.
xxxxxxl / 178.36.12.* / 2010-08-10 21:29
może tak
nieskutecznosc AF jest nizsza od AT
tyle z grubsza wynika z badań

w kazdym razie ja nie korzystam ani z jednej ani z drugiej
zdecdowana oszczednosc czasu
i mozna smiało zaryzykowac twierdzenie - pieniedzy też

Jezu ile ja kasy straciłem na "próbowniu" różnych metod i analiz
goldcoast / 2010-08-14 21:30 / Bywalec forum
jezeli nie korzystasz z af albo at, to w zasadzie pozostaje ci jedynie astrologia albo rzut moneta.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy