Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Analiza techniczna - dane i wykresy

Analiza techniczna - dane i wykresy

Kakadu / 2008-01-18 08:12
Dopiero zaczynam swoją przygodę z giełdą. Na początku korzystałem z bezpłatnych programów do analizy technicznej np. na onet.pl. Niestety nigdzie nie ma opcji wydruku wykresu. Czy moglibyście polecić jakiś program do analizy technicznej. Skąd taki program bierze dane historyczne i jak je aktualizuje.
Kakadu
Wyświetlaj:
dzitek / 83.30.189.* / 2008-04-07 22:35
Witaj.
Nie wiem, jak Ci idzie poznawanie świec i tych wszystkich wskaźników, ale ja sobie dałem spokój. Dużo łatwiej jest ogarnąć wykresy XO - zresztą widzę, że jakiś Gracz już tu o tym pisał. Przestudiuj Edukację na www.czasnazysk.pl, a otworzą Ci się oczy na pewne zagadnienia. Polecam. No i oczywiście mają wszystko co potrzeba na bieżąco - notowania, wykresy itd.
seba5566 / 2008-04-07 22:21
Ostatnio powstał nowy serwis poświęcony jednej z metod analizy technicznej, mianowicie metody punktowo-symbolicznej czasnazysk.pl. Serwis ten serwuje wszystkie niezbędne narzędzia do przeprowadzenia analizy metodą punktowo-symboliczną X/O a w zakładce edukacja masz wszystko wytłumaczone krok po kroku-lepiej jak książce. Piszę tutaj o tym ponieważ używając tej dość mało znanej ale skutecznej metody na stronie czasnazysk.pl znajdziesz już gotowe wykresy. Dobrze Ci radzę zanim zaczniesz używać tych wykresów zapoznaj się z lekcjami w edukacji.Pozwodzenia
kuzynx / 2008-01-18 09:57 / Tysiącznik na forum
program : Metastock.
pliki do programu : http://bossa.pl/notowania/daneatech/metastock/
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy