Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Andrzej Lepper: Nie będę płakać po Wildsteinie

Andrzej Lepper: Nie będę płakać po Wildsteinie

Wyświetlaj:
bizon / 83.17.143.* / 2006-06-27 08:49
Posadki i Stołki
(nie dla wszystkich)
PPR / 83.6.217.* / 2006-06-26 17:36
Panie Piotrze Pilewski!
Szkoda było Pańskiej pracy i zuzycia Pańskiego komputera.
Dupek z Money.pl powinien świnie pasać, a nie "wywiadować" z A.L. (Armią Ludową?). Jest tyle cudownych i interesujących tematów dotyczących rolnictwa, rybołóstwa i sukcesów PSL+SLD w negocjowaniu z Unią Europejską, a on o plotkach "salonowych".
waz(usa) / 62.233.214.* / 2006-06-26 13:07
Bezczelnosc nie zna granic.
b / 87.239.56.* / 2006-06-24 15:30
Po tobie, wieprzo-lepperze, tez nikt plakal nie bedzie, jak udlawisz sie pieniedzmi podatnikow.

Nasci, bestyjko, do koryta. Zryj, poki mozesz.
karina / 212.191.162.* / 2006-06-22 10:09
Kadencja tego rządu jeszcze trwa a Leper na tym nie poprzestanie. Niech płaczą ci co go wybrali i weszli z nim w koalicje.
Zawsze trzeba jak najwiecej miejsc obsadzić swoimi ludzi bo nigdy nie wiadomo kiedy może być koniec.
Tak było i będzie zawsze, tylko jeden otwarcie o tym mówi.
Bronek z Bronowic / 87.99.44.* / 2006-06-21 23:42
Lepiej weź się Lepper za NBP za prezesurę byłby z ciebie dobry bankowiec hehehehehe, nie zapominaj o Berger do jest niezła specjalistka, no przecierz u was wsiaki kadr nie brakuje. Do roboty w poluuuu wiooooo
aron / 83.9.3.* / 2006-06-21 18:43
Andrzejku ty palisz papierosy? Trzecia klasa- pyta Pani. Prosze pani Pan Andrzej Leper nasz premier też palił jak był w trzeciej.Tak ale on byl dorosły
lala / 212.33.144.* / 2006-06-21 17:17
i sztucznie wywolany zeby uciec od dyskusji czy chcemy placic w ogole za telewizje publiczna. sa argumenty ze nie bedziemy informowani itp. a pzeciez prywatnym TV tez zalezy na rzetelnosci bo ich po prostu nikt nie bedzie ogladal. bedzie i lewicowa wtedy i prawicowa i zadne KRRIT nie sa wtedy potrzebne. chyba
LP / 83.135.165.* / 2006-06-21 14:22
„Ja jestem do bólu szczery z dziennikarzami. I ponoszę tego konsekwencje. I taki szczery cały czas będę,”
My też jesteśmy szczerzy i SZCZERZE odpowiadamy:
Szczerość a Uczciwość stawiania sprawy to dwa odmienne „Produkty”.
Być SZCZERZE UCZCIWYM W STAWIANU SPRAWY TO DROGA DO WYPRACOWANIA SOBIE AUTORYTETU ZAUFANIA W OCZACH SPOŁECZENSTWA -czego nikt w Tym kraju na pewno nie zamierza NEGOWAć.
Być szczerym co do zamiarów to : Umiejętność Wykazaniem się w Odpowiedniej Komunikatywnej Formie Interpretacji Swoich Intencji Czyniących Zrozumienie Wszystkich Grupy Społecznych jako forme do wykazania się poziomem dyplomacji / umiejętności jako predyspozycji do STANOWISK/ a nie tworzeniem FORM Arogancji jako Anarchi Władzy.Dlatego nasze oczekiwanie co do Form pańskiej szczerej naiwności przy wykazaniu się brakiem „wyczucia wagi i znaczenia tych pojęć z umiejętnością zastosowania” nie stwarzają odczuć zaufania takich jakie MY byśmy od Pana i Pan od Nas OCZEKIWAŁ.!
Luki w Pańskim „ podstawowym wykształceniu” tworzą bariery niezrozumienia intencji i form ich realizacji które potwierdzają brak tych predyspozycji jako kfalifikacji do realizacji OCZEKIWAń SPOŁECZNYCH .Którymi powinna wykazać się OSOBA nie tylko jako MINISTER ale też PREMIER CZY PREZYDENT !!
Nie poszanowanie tych zasad to Arogancja do Społeczeństwa !!!!!!!
Czy takiego przekonania chce Pan wypracować w naszych „OCZACH”
Inteligentni ludzie trzymają się zasady : Żeby zrobić nieraz dwa kroki do przodu to trzeba umieć czasami zrobić KROK W TYŁ.
Inna zasada mówi : że TYLKO BARAN MA JAJWIęKSZą SIŁE PRZEBICIA – dlaczego?
Bo jak prze do przodu to nie zwraca uwagi na „boki”!!!!
Decyzja zawsze leży w dozie AMBICJI rozstrzygającego !!!!!!
MY też przyżekamy być szczerze wierni zasadom!!!!
Ps.
Mam nadzieje że Pan Piotr Pilewski też szczerze i lojalnie
przekaże te komentarze jako oddzwięk społeczny na te sszczere wypowiedzi Pana MINISTRA.
jliber / 212.180.147.* / 2006-06-21 12:18
Też jakoś mi się wydaje że wywiady z Lepperem na money.pl to strata czasu, wątpię aby na tym portalu byli ludzie których interesuje co on bredzi.
jliber / 212.180.147.* / 2006-06-21 12:21
Jeszcze wypowiedzi ludzi PiSu czy SLD to można przeczytać, spróbować im tłumaczyć, bo to często ludzie nie najgłupsi choć niezmiennie ekonomiczni ignoranci, ale taki Lepper czy Giertych to już kompletna afryka dzika, byle od nich dalej.
zapi / 217.153.214.* / 2006-06-21 11:20
Ale tępak z tego Leppera. Dobrze, ze nie został ministrem finansów :)
Marqus / 212.244.249.* / 2006-06-21 10:30
Money.pl schodzi na psy albo gorzej do ..... Leppera
saul / 2006-06-21 10:48 / portfel / Pan Owca
Nie pasuje Panu? Przecież nikt nie każe Panu czytać. Ilu ludzi tyle opini.
Marqus / 212.244.249.* / 2006-06-21 11:47
wiem , że nikt nie każe, napisałem właśnie opinię bo wydaje mi się że money ma wyższe ambicje.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-06-21 10:29
Szczerość Leppera tak się ma do szczerości jak jego opalenizna z solarium do opalenizny. Nawt na pierwszy rzut oka widać różnicę.

Ja też uważam, że w młodości można popełniać błedy. Płaci się jednak za nie. Ceną w przypadku Leppera (wyroki sądowe) i Piotra Farfała (neofaszystę) powinna być niemożliwość pełnienia funkcji publicznych. Nikt im nie odmawia prawa do życia.
t / 195.205.141.* / 2006-06-21 10:17
LEPPER to pospolity przestępca(pospolitość wśród polityków ;)) a jak powszechnie wiadomo przestępca to żaden ŻADEN autorytet dla Polaka. WSTYD że polskie prawo zezwala na coś takiego!!!. Powinien ze swoją bandą trafić za kraty. Hojarska - biedaczka nabrała kredytów i przepisała wszystko na mężulka a teraz nie ma pieniążków.
Jednym słowem SAMOwolka!!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy