Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Ani byki, ani niedźwiedzie, tylko króliki

Ani byki, ani niedźwiedzie, tylko króliki

Money.pl / 2006-04-12 08:26
Komentarze do wiadomości: Ani byki, ani niedźwiedzie, tylko króliki.
Wyświetlaj:
brydzia / 2006-04-12 09:59 / 10-sięciotysiącznik na forum
dla millenium - sprzedaj 5,91 dibre - parkiet.com
A2 / 2006-04-12 10:09 / Spekulantka
brydziu niedawno pisalas)) ze millenium to lepszy bank o Getina)))
brydzia / 2006-04-12 10:29 / 10-sięciotysiącznik na forum
Napisze Ci , bo ostatnio chyba poniosłaś straty na spółkach spekulacyjnych i zauważyłam że zaczynasz łapać mnie za słowa , ja pisałam że na giełdzie sytuacja jest płynna , wystarczy jakaś informacja i sytuacja zmienia się o 180 stopni
nigdy nie pisałam że jestem nieomylna
to że jest taka rekomendacja nie znaczy czy getin jest lepszy od millenium
Ja po informacji po dywidendzie napisałam że kupiłam a za dwa dni pisałam że już nie mam
poza tym porównaj zyski obu banków , na getin działa tylko informacja o panu Czarneckim
także życzę Ci sukcesów i pozdrawiam
Pisałam również , że jak tylko marzą mi się wielkie zyski to jest klapa a ty chyba pisałaś o tym motorze i mnie nie posłuchałaś
A2 / 2006-04-12 10:37 / Spekulantka
straty to bym poniosla gdybym sprzedala ze strata)) elektrim kupiony po 5.05)) to jeszcze i dzisiaj nie ma straty. Powtarzam sie )) wczoraj o tym pisalam.
Igor | Evil Empire / 2006-04-12 10:50 / Ja sem gieldowy nietoperik
łee to tylko ja zostalem na millenium ale fakt ta rekomendacja to chyba nie wiem nagonka na sprzedaz zeby sie obkupic no bo j atego inacej nie rozumiem co za analizy boze kto ich przyjmuje ?! tych anali :)
brydzia / 2006-04-12 10:58 / 10-sięciotysiącznik na forum
przecież oni w większości przypadków się mylą , co oni jacyś geniusze , bo inwestują nie swoją kasę
pozdrawiam
brydzia / 2006-04-12 10:45 / 10-sięciotysiącznik na forum
Masz rację , ale sprzedać elka po 21 a po 9 to jest różnica
ocywiście tylko dla mnie , może Ty wolisz go trzymać po 9 , każdy ma inną strategie i o to chodzi
pozdrawiam i życzę sukcesów , nie myśl że życzę Ci źle

pozdrawiam
grajek / 2006-04-12 09:54 / "Uznany Gracz Giełdowy"
no inwestorzy starac sie.
gabrik / 2006-04-12 09:46 / portfel / Wierny Forumowicz
aby nie wykrakać ale BORKOWCY widzę że moc jest z nami tak trzymać
gabrik / 2006-04-12 09:50 / portfel / Wierny Forumowicz
wiecie że żaden ze mnie "wielki gracz" ale to wygląda zupełnie inaczej niż w lutym wtedy było widać panikę a obecnie to taka bardziej techniczna ta korekta tak to jakoś widzę
brydzia / 2006-04-12 09:38 / 10-sięciotysiącznik na forum
ktoś rano puścił paged - 10 % a ja nie uważam go za spekulanta
pozdrawiam
Rafix / 81.210.74.* / 2006-04-12 09:38
uuuuuu WIG20 niziutko zaczyna... Jak się skończy? Moimzdaniem w ciągu dni zacznie odrabiac by na koniec dnia zamknąć się powyżej wczorajszego zamknięcia. Ciekawe ile bedzie dzisiaj promocji?
grajek / 2006-04-12 09:42 / "Uznany Gracz Giełdowy"
beda beda. jeszcze niech spada bo dokupilem na poniedzialek jednostek w arce. tak zeby do poniedzialku stanialy :)
dżeju / 2006-04-12 09:26 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Jeszcze a propos Orła i Lubawy: pisał, że sprzedał po 11 i że za wcześnie, ale niewielu będzie takich, co sprzedadzą powyżej 12 (czy cóś). Hmm, miał qrka rację.

Na Wybrzeżu Północnym przejechaliśmy się, ale tylko dlatego, że sesja cała była do bani. Początek tego nie zapowiadał. Zresztą, kto chciał - zarobił (ja kupowałem po 4,79 i 4,90, potem było nawet 5,30, ale stopa nie ustawiłem). I nie mówcie mi, że spadek się należał, że to balon, spekulacja itp. Powtarzam, winna jest sesja, która kładzie się cieniem na wszystkie papiery.

Info, że PZU ma 6,88% (kolejny fundusz) może dziś pociągnąć w górę. W każdym razie dalszych spadków się nie spodziewam.
siepan / 81.168.203.* / 2006-04-12 09:40
drogi dzeju wprost poraza mnie Twoje uwielbienie dla orła. gosc jest oki i w porzadku inwestor - nie pcha sie z gotowka w spekulacje ale jest jedna podstawowa zasada - fajnie jest analizowac pewne ruchy po fakcie i wytykac błędy innym. nie ma to jak tlumaczyc gawiedzi co sie stalo jak to juz jest za nami tylko dlaczego nikt nie zabiera glosu przed faktem zanim sie on dokona. tak na marginesie - wszyscy analitycy czy tez redaktorzy robia to samo i za to ich nie znosze. przypomnij sobie nie tak dawno kiedy to bph wystawil rekomendacje dla mostostalu exp na 1.7 zł okreslajac ze obecna cena rynkowa jest zbyt optymistyczna i niczym nie uzasadniona - nastapila zwalka z 2.20 na 1.8 zł i wszyscy cieszycli sie ze zdazyli jeszcze zarobi - spojrz jaki jest tego kurs teraz. od tamtej pory uplynelo 2 tygodnie i jakos nikt nie pokusil sie na analize choc wczesniej kazdy sie wymondrzal.
dżeju / 2006-04-12 10:04 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
ha, ha, dobre, wypowiadam sie raz na kilka dni, z czego o orle bardzo rzadko, i już mi wmawiają uwielbienie dla niego, to co powiecie o strokusiu, jujo czy pablo?

szanowny kolego, ja po prostu przytaczam pewne wypowiedzi gwoli ścisłości, z czystej ludzkiej sprawiedliwości, nie żeby komuś kadzić

a co do anali czy redaktorów, trzymam z tobą, największe straty miałem, kiedy wieszczyli bessę (zwłaszcza słynny pan z WGI) z podczas gdy hossa trwała w najlepsze, a ja każdy ruch w dół odczytywałem jako "już"

a orzeł, tak jak ja, ty, czy anale, nie jest nieomylny. na giełdzie zresztą jest tak, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują coś z dużym prawdopodobieństwem, po czym staje się akurat odwrotnie, i na to nie ma mądrego, więc NIKT nie jest w stanie powiedzieć ci w 100% co się stanie, a jedynie co się MOŻE stać, co jest PRAWDOPODOBNE bo to i to... przyznasz jednak, że orzeł miał parę trafnych typów, którymi się z nami podzielił?
siepan / 81.168.203.* / 2006-04-12 10:13
oczywiscie ze miał - tego nie neguje. jednak kazdy odpowiada za siebie i to czy kupuje lub sprzedaje pod wpływem jego wypowiedzi to juz inna historia, ale nie nalezy twierdzic ze akurat miał racje bo rownie dobrze mogl sprzedac dzien wczesniej lub dzien pozniej i rozmiary inwestycji moglyby byc dla niego zgoła odmienne. wspołczuję tylko ludziom ktorzy kupowali jak stado owiec przy 16 zl, a teraz panikuja - przeciez to bylo do przewidzenia. a o elektrimie juz nie wspomne. a wszelkie przewidywania zostawmy wrozkom a zacznijmy myslec by nie byc tym miesem armatnim dla ludzi ktorzy maja kase i tym sterują. spojrzmy co sie stalo na ibsystem - orzel powiedzial ze ma no i zaczelo sie. dzis czy jutro beda plakali ze kupowali po 1.7 zl a dzis akcje kosztuja 1 zł i posypia sie pytania kiedy odbije, do ilu trzymac, ile przewidujecie - przeciez to zalosne.
gabrik / 2006-04-12 10:34 / portfel / Wierny Forumowicz
panowie obaj macie rację ,generalnie nie można ślepo polegać na niczyich przeczuciach bo jasne że nikt nie wie napewno gdyby orzeł ,siepan ,dżeju itd. wiedzieli wszystko na bank to mieliby dziś taką kasę że nawet z nudów na to forum by nie zaglądali ;-)
Niestety zawsze będzie ktoś kto kupi na górce bo na giełdzie jak w życiu każdy musi sam wszystkiego spróbować.
Dajcie spokój bo równi z was goście
siepan / 81.168.203.* / 2006-04-12 09:42
sorki powinno byc wymądrzał ;)
Marcjan / 62.29.170.* / 2006-04-12 09:19
Witam. Co sądzicie o Mieszku leszku? Brać się za niego?Czy w ogóle warto? Parę tygodni temu p.Daniel wspominał coś o nim pozytywnego.
Lechu / 2006-04-12 09:17 / portfel / Po prostu Lechu...
nie wiecie, czy w millennium w epromaku jest opcja stop loss?
dżeju / 2006-04-12 09:37 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
ja mam w BGŻ stop-loss i stop-limit. o ile ten pierwszy jest mi znany, o tyle za nic nie mogę zrozumieć działania stop-limit przy kupnie lub sprzedaży. czy jest to coś, że jak kurs przebije jakiś poziom, tzw. limit aktywacji, to akcje zostaną kupione lub sprzedane po określonej cenie? to przecież to samo, co normalne zlecenie z ceną
anna. / 2006-04-12 10:11 / Uznany Gracz Giełdowy
ja korzystam tylko ze stop- limit , zawsze limit aktywacji ustawiam wyżej niż limit realizacji, przy tym stopie wiem, że sprzedam po określonej cenie.
somek / 2006-04-12 09:51 / Bywalec forum
http://bossa.pl/oferta/#DDM
pawgos00 / 2006-04-12 09:45 / Bywalec forum
wejdz na strone www.bossa.pl tam te wszystkie stopy sa wyjasnione
slawo / 2006-04-12 09:24 / Bywalec forum
W pko - tez epromak - jest "limit aktywacji" (jak pisze gabrik). Zlecenie pojawia się w arkuszu zleceń dopiero w momencie przekroczenia przez kurs rynkowy określonego wartością limitu aktywacji poziomu.
gabrik / 2006-04-12 09:20 / portfel / Wierny Forumowicz
moim zdaniem musi byś poszukaj w zakładce ZLECENIA "limit aktywacji "
gabrik / 2006-04-12 09:30 / portfel / Wierny Forumowicz
tylko pamiętaj przy sprzedaży limit wykonania musi być równy lub mniejszy od limitu aktywacji i limit aktywacji musi być niższy niż wartość obecnie wystawiona po stronie sprzedaży.
Lechu / 2006-04-12 10:03 / portfel / Po prostu Lechu...
ok, chyba juz wiem wszystko, dzieki za pomoc:)
chris / 2006-04-12 09:02 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam i życzę powodzenia ... sobie również
Uparłem się żeby nie ruszać Lubawy i po wczorajszym powrocie z wyjazdu żałuję że nie ustawiłem stopów
głupi głupi głupi ... wzrost mi się marzył
a śniło mi się z czwartku na piątek żeby pchnąć bo będą spadać (we śnie oglądałem monitor i widziałem cyferki lecące w dół ... co za horror :)
gdybym "posłuchał snu" ech
grajek / 2006-04-12 09:11 / "Uznany Gracz Giełdowy"
po spadkach sa wzrosty. nie raz tu panika byla wywolywana. tylko razem bede tu panike tlumil ;)
gabrik / 2006-04-12 09:01 / portfel / Wierny Forumowicz
mam prośbę jak macie pięć zleceń jakie jest teraz 4 i 5 na BIO do kupna?
chris / 2006-04-12 09:06 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
14,700 21.90
28 21.50
751 21.40
1,030 0.00
4,630 0.00
gabrik / 2006-04-12 08:59 / portfel / Wierny Forumowicz
cwaniaki na FUTURES zamykają chyba wczorajsze krótkie i przygotowali sobie lukę na wzrost baza -50
gabrik / 2006-04-12 08:55 / portfel / Wierny Forumowicz
Jak ktoś ma środki gotówkowe ( moje niestety ma jeszcze GPW) to proponuję przyczaić się na OW20F6310 .
iinformatyk / 217.153.39.* / 2006-04-12 11:28
Garbik, jakieś informacje czemu to aż tak spadło? 45pkt to jest coś. Pozdrawiam
gabrik / 2006-04-12 08:49 / portfel / Wierny Forumowicz
Witam wszystkich i życzę aby sprawdził się scenariusz Pana Daniela a dlaczego?
1. Wszystkim pesymistą zostałby przytarty nosek ( wolę zdecydowanie nawet niepoprawnych optymistów bo świat jest piękniejszy ;-) )
2. i oczywiście odrobilibyśmy wczorajsze straty :-)
P.S. Do boju bo moja niewiasta chce mnie na jakieś zakupy wyciągnąć.
grajek / 2006-04-12 08:53 / "Uznany Gracz Giełdowy"
oczywiscie tez bym chcial na zielono.
Lechu / 2006-04-12 08:48 / portfel / Po prostu Lechu...
juz sie bawia na elektrimie...
grajek / 2006-04-12 08:42 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Nikkei -1,5%.... cos korekta na swiecie widze sie zaczela. ale ilez moze rosnac.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy