Forum Polityka, aktualnościKraj

Antoni Macierewicz oskarża prokuraturę. "To powrót do systemu kłamstwa smoleńskiego"

Antoni Macierewicz oskarża prokuraturę. "To powrót do systemu kłamstwa smoleńskiego"

Wyświetlaj:
adam696 / 83.4.127.* / 2012-12-21 17:44
Wypisz wymaluj Lenin!!!
Może to jakaś rodzina!!!
łowczy 54 / 217.117.129.* / 2012-12-21 12:29
Panie Maciarewicz Pan jest bardzo podobny do członka zakonu Krzyżackiego Urliha Fon Jungingena ,ten grożny wyraz twarzy,ta zajadłość i nienawiść do bliznego w pełni odpowiada wymienionej postaci.Tą metodą poróżnienia Polaków Pan kariery politycznej nie osiągnie.Dlaczego Pan będąc w opozycji ciągle tylko pieprzy o tym SMOLENSKU,a gdzie inne sprawy nurtujące Polaków?,czyżby w PISie nie było normalnych ludzi,jak wy możecie z taką polityką wygrać wybory? Zacznijcie w końcu myśleć i mądrze mówić bo inaczej sami się pogrążycie we własnej partii,
Baltazar Gąbka / 2012-12-21 15:50
Często sie zastanawiam w jakim świcie żyje Antoni MAcierewicz, to chyba jedyny poseł w sejmie , który ze wsząd doszukuje sie jakis spiskół etc
bsf / 77.255.44.* / 2012-10-31 22:06
Maciarewicz ma rację.
Wszytko świadczy o tym,że tzw komisja MAK i KOMISJA "pancernej brzozy" POkazała światu KŁAMSTWA i FAŁSZ i w tym zakresie państwo Tuska zdało egzamin na szóstkę.
juju / 178.37.23.* / 2012-10-31 20:57
Ma rację, ma dowody, ma ekspertyzy specjalistów o międzynarodowej randze
bsf / 77.255.44.* / 2012-10-31 22:31
Kto i jakim przyrządem sprawdził TU154 M przed wylotem na obecność materiałów wybuchowych skoro dziś jakis gamoń opowiada bzdury jakie to jest skomplikowane i mylą mu się perfumy z trotylem ?
Próbki w Rosji nabierają mocy urzędowej zapewne POtrwa to z pół roku.
Dlaczego ubrania osób które zginęły w zamachu były palone ...może chodziło o zacieranie śladów ?
Miro, Rycho i Zbycho / 130.60.28.* / 2012-10-31 20:26
A moze byscie tak znowu przypomnieli o brzozie? Pewnie zawierala tytan, gdyz byla bardzo mocna!!!
m-53 / 95.49.180.* / 2012-10-31 21:28
Też, podobno, pobrano próbkę.
Gdzie ona jest?
Podobno miała zawierać fragmenty samolotu?
Ktoś ją widział, ktoś badał???
(@) / 89.70.214.* / 2012-10-31 22:06
Ruscy próbki POzamieniają i okaże się, że to próbki z kuchni wojskowej do Sanepidu na obecność salmonelli.
hanibal / 83.28.19.* / 2012-10-31 20:19
mnie interesują próbki pobrane ostatnio przez naszych prokuratorów, gdzie są?
jak mi wiadomo to są na terenie Frederacji Rosyjskiej, tylko dlaczego tam zostały?
jedni mówią że takie procedury a inni mówią ze do sterelizacji, komu mam wierzyc?
moim zdaniem te próbki powinne nezwłocznie razem z prokuratorami przyjechać do polski celem badania ale niestety nie mogły.
JanuszPOlikot / 2012-10-31 19:44 / Tysiącznik na forum
----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.----
JanuszPOlikot / 2012-10-31 21:18 / Tysiącznik na forum
Tyle zostało z mojego wpisu (wpis powyżej) PO ingerencji
"dziennikarzy " z tego POrtalu.
Stare UBeckie metody. Wykpić kogoś aby go ośmieszyć.
Bardzo stronniczy portal nie polecam nikomu.
Reflektor / 164.127.88.* / 2012-10-31 19:46
Antek to nie ja.

Nie jestem z tych, którzy będą kogoś obrzucać lemingowym łajnem. Ale zadziwiające jest to, że tak wielu ludzi posługuje się prymitywnymi, utartymi frazesami, kompletnie nie włączając myślenia.
ktosiu łosiu... / 81.190.192.* / 2012-10-31 19:37
[...]

### POST USUNIĘTY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
Reflektor / 164.127.88.* / 2012-10-31 19:43
A gdzie tu masz mądre posty? Tylko napisał jakąś merytoryczną wypowiedź. Cała reszta to prymitywne odzywki od ludzi nie mających żadnych argumentów, albo tępe propagandowe chwyty w stylu "kaczor sobie kupił artykuł" Prostactwo i chamstwo nazywasz "mądrymi postami"?

Ciekawą masz definicję "mądrości"
mrrrrr / 81.190.192.* / 2012-10-31 19:36
Kaczyński kupił ten artykuł w RZ! teraz gazeta się wycofuje bo widzi, że całe zamieszanie naprawdę może prowadzić do tragedii. Kaczak MUSI dojść do władzy, by zatrzeć ślady po swoim udziale w kat.smoleńskiej. a przy okazji zrobi z brata bohatera narodowego, przywódcę Solidarności bo to mu obiecał kiedy wysyłał go w ostatnią misję!
przyglądaj się uważnie / 213.158.217.* / 2012-11-01 18:23
no i popatrz - wyczułeś w końcu tragedię, a wydawało się, że wszystko dotąd się tak miło układało. Na co liczyłeś, że da się sprawie łba ukręcić, jak za dobrych bolszewickich czasów? W dobie zdjęć satelitarnych i rozwoju techniki? W tych warunkach nawet sowieckie, perfekcyjne, doświadczenia z uprawianiem propagandy zdychają z wycieńczenia.
Reflektor / 46.113.67.* / 2012-10-31 18:44
Na początku, zaraz po 10 kwietnia 2010 nie dopuszczałem do siebie myśli, że Ruscy lub Tuskowcy mogliby maczać palce w katastrofie smoleńskiej. Po prostu byłem pewien, że Ruscy nie byliby aż tak głupi aby wziąć w tym udział. Tak samo myślałem o Tusku - że pewnie dostał "prezent" w postaci śmierci politycznych adwersarzy lecz, że po ludzku jest mu smutno.

Po latach coraz bardziej widzę jak to wszystko śmierdzi. Polski rząd miał generalnie całe śledztwo w poważaniu, widać, że sprawa jest EWIDENTNIE sterowana z góry - wszystkie konferencje prasowe, ta cała pseudo-prokuratura wojskowa, nie zwrócenie się w ogóle do NATO o pomoc, zamiecenie wszystkiego bardzo szybko pod dywan, nie branie pod uwagę oczywistych dowodów/rozbieżności/okoliczności..... Tego jest po prostu ZA DUŻO - widać gołym okiem, że to sprawa grubymi nićmi szyta.

Niestety, jest bardzo, ale to bardzo prawdopodobne, że Macierewicz MA RACJĘ. Dlaczego? Bo on nic z tego śledztwa nie ma. Nie może dla siebie nic ugrać politycznie. I tak ma łatkę oszołoma, wariata, chorego z nienawiści lustratora-maniaka. A ten facet wciąż drąży i drąży i coraz więcej przemawia za jego wersją!
3gz3kutoR / 89.230.70.* / 2012-10-31 19:37
Mi tak samo "Smoleńsk" otworzył oczy, zacząłem na poważnie się interesować historią, jak i przestałem oglądać te brednie propagandową w tv.
kbx / 79.184.239.* / 2012-10-31 19:06
Macierewicz ma jak najbardziej dużo do ugrania na tej sprawie. Będzie naczelnym lustratorem, lustracje nabiorą tempa tak żeby wyeliminować całą opozycję z gry na zawsze. To jest osobista wojna Kaczyńskiego przeciwko Tuskowi. Nie może pogodzić się z tym, że polacy wybrali kogoś innego, miało być tak pięknie. Wytoczy wszystkie działa, jakiekolwiek sposoby byle przejąć władzę. Powiedz mi lepiej co Putin osiągnął eliminując jednego z braci? Przyrost zwolenników pozostałego przy życiu? Falę oskarżeń pod swoim adresem? Jest tyle subtelniejszych sposobów udup..enia kogoś dzisiaj, że naprawdę trzeba by być wariatem żeby wysadzić samolot z obcym prezydentem na swoim terenie. A PO co zyskała? Wzrost frustracji swojego elektoratu i częściowe przejście na stronę PIS? Powiedzmy sobie otwarcie...ruscy byli winni zanim ktoś pomyślał o locie do smoleńska. Byli, są i zawsze będą winni wszystkiego co złe w świadomości części polaków.
"WSZYSCY WON!" / 89.230.70.* / 2012-10-31 19:34
Bredzisz od początku. Lustracja i dekomunizacja powinna być już ponad 20 lat temu, niestety "nocna zmiana" przeprowadzona przez zdrajców Polski, powstrzymała oczyszczenie środowiska z szumowin. Szumowiny mają się dobrze, a wręcz wyśmienicie. A zdrajcy dalej są przy korycie, sterowani sznureczkami przez te właśnie szumowiny!
kbx / 79.184.239.* / 2012-10-31 19:43
Przeczytaj siebie jeszcze raz, na trzeźwo, i powiedz czy nie bredzisz. Już sam Twój nick mentalnie zbliża Cię w okolica Kononowicza. Nic nie będzie! Niczego nie będzie. Wszystko zlikwiduje! (bo jestem nieszczęśliwy). Gdybyś nie był aż tak opóźniony w rozwoju to byś pojął, że IPN i lustracja to bardzo niebezpieczne narzędzie do udupiania przeciwników politycznych. Kogo byś eliminował? Wszystkich, którzy np. byli zapisanie do PZPR? Bo to same szumowiny? Weź proszki lepiej.
3gz3kutoR / 89.230.70.* / 2012-10-31 22:17

"WSZYSCY WON!"

Wpisz w google i może w końcu do ciebie dotrze.
amb / 89.69.111.* / 2012-10-31 18:48
mgla niewazna, burdel na lotnisku nie wazny, brak ils niewazny, tylko trotyl jest najprawdziwsza prawda bo nikt go nie wykluczyl,
a ja ci mowie ze to byl sloik z dzemem, czask prask i po wszystkim.
L_W / 83.10.16.* / 2012-10-31 20:56
Nim zaczniesz pisać, naucz się pisać, ty"czask prask"

Najnowsze wpisy