Forum Polityka, aktualnościKraj

Antyterroryści pobili lokatorów. Policja wyjaśnia

Antyterroryści pobili lokatorów. Policja wyjaśnia

Wyświetlaj:
jot-24 / 178.183.149.* / 2012-03-22 23:13
JAK TO DOBRZE ŻYCIE PŁYNIE w państwie prawa, choć wszystkiemu winne wredne kaczory
door / 83.12.255.* / 2012-03-22 22:31
„Oni w tym momencie weszli, widziałam jak rzucają jego (chłopak młodej kobiety-od aut.)na podłogę, ściągają mu spodnie, kopią go po brzuchu, po żebrach, po twarzy, a mnie popchnęli na podłogę, złapali za włosy, i za włosy przeciągnęli po podłodze w to miejsce, po czym zapytałam, co się dzieje, wzięli moją głowę i uderzyli sześciokrotnie głową o ziemię, po czym leżałam i mówiłam, proszę powiedzieć, co się stało. Krzyczeli zamknij się, ku...wa, zamknij się, leż.”


(całość relacji poszkodowanej kobiety: http://www.youtube.com/watch?v=39V0ZFXYI-M )
01 / 77.255.60.* / 2012-03-22 11:02
Że pomylili mieszkania, to się mogło zdarzyć, ale dlaczego skopali domniemanego przestępce, powinni zakuć w kajdanki i do aresztu. Prawda jest taka, że są to zwykli przestępcy w mundurach i nie różnią się niczym od tego pana którego poszukiwali.
hofnann / 217.173.185.* / 2012-03-22 07:30
chcesz umrzeć kfhk czy tylko sie przekomarzasz na priv dawaj
kfhk / 217.173.185.* / 2012-03-22 07:26
Hofiii nie cwaniakuj tu idz spać .
Bo powiem twoiej Babie
Ciekawe co łaśnie robisz co ,?
Hofmann / 217.173.185.* / 2012-03-22 06:49
Jak zwykle zapraszam w piątek. Oprzyrządowanych, magnetycznych itp. połazimy, poszukamy. )))) Będę z moją trójką .Salut. Hoffi !
hofmann / 217.173.185.* / 2012-03-22 06:17
Brak profesjonalizmu i szkolenia? 2012-03-22 05.42

Jak w tytule .
Choć nie tylko to chyba.. Głównie brak kontroli i testów na psychę ..
Goście myślą że jak robią wiazd to mogą już wszystko.. A to nie tak powinno być.. To jacyś chorzy ludzie którzy sobie coś odreagować próbują bezkarnie i bez hamulców, a czemu nie , bo można...
Ale zapominają że ich tez w Kraju obowiązuje Prawo Procedury i Profesjonalizm o którym nie maja pojęcia..
Jeśli ktoś tak wchodzi w warunkach takich jak były, owszem totalnego stresu ale potem nie umie ( raczej nie chce),rozpoznać sytuacji i n********* jak leci to
1) Jest młodym dupkiem który cały czas się boi i tak rozładowuje stres z przed akcji. Ma szansę to pokonać i działać póżniej normalnie i nie narażać kolegów potem w naprawdę mocnych akcjach.
2) Jest samowolnym, przekonanym o swej bezkarności , indywidualnym sadystą , który uwielbia sytuacje takie jak ta i wie że może sobie pozwolić na bestialstwo, bo gdyby się nie pomylili to kto miałby pretensje ?
3) Działanie całej grupy skupia się tylko i wyłącznie na agresji a nie obezwładnieniu ( agresja jako tłumienie strachu w szkoleniu?) nie ma rozpoznawania warunków taktycznych ( gdzie był dowódca ? bo podobno już po obezwładnieniu i skuciu tą Panią tłukli ).. \
Jestem za kamerami w karzdej takiej akcji. !!
Może wreszcie zatrudnią profesjonalistów z wojska a nie agresywnych chłopców ze wsi którzy własnie odreagowują bo żona im nie dała.. I nazywają sie antyterrorystami...
Chyba domowymi..
Chciałbym ich zobaczyć w polu,na misji ,pod ostrzałem gdzie naprawdę czasem giną znani ci z widzenia ludzie. I czasem nawet z nimi piłeś..

Lub u mnie w barze w Bydgoszczy, ale bez kominiarek...)))

P.S I zazdroszczę im sprzętu..Ech też bym pobiegał... )
arr / 217.173.185.* / 2012-03-22 06:38
hej Hofi bedziesz iutro u siebie na Zaułku? piszę sie na demo Arcus
GŁUPI GRAŚ / 85.198.213.* / 2012-03-22 01:04
TĘPE GŁUPKI...PRYMITYWY Z MAŁO POFAŁDOWANYMI MÓZGAMI.
polak1 / 80.241.130.* / 2012-03-21 16:49
debile policyjni, nie potrafią zorganizować akcji i tyle. Tych pomyłek jest więcej, tylko cicho ... a magdalenka gdzie cały oddział dostał po dupie od dwóch ruskich ? Demolka to może szukali łupów w kieszeń, bo bandyta zawsze ma parę zeta. A bicie i wyzywanie tego też ich uczą no bo to potencjalny bandzior, co innego że potem będą mu udowadniać przez 5 lat że coś zrobił i jest winny. Oprócz słonych odszkodowań ze swoich kieszeni a nie z kieszeni naszych powinno się zwolnić tych którzy tę akcje przygotowali bo to brak kompetencji do wykonywania tego zawodu.
Zbig 1953 / 94.42.173.* / 2012-03-21 16:39
Słyszałem , że to tylko na Białorusi takie rzeczy się dzieją, ale żeby w wolnej , demokratycznej , ble , ble ...Nie do wiary ! Dodatkowo współczuję administratorowi, którego "profesjonalista" wystawił do wiatru.
Puk / 31.11.183.* / 2012-03-21 11:14
Dyktatura ciemniaków, bandyci rządzący bezkarni.
pomo dore / 2012-03-21 10:50 / Tysiącznik na forum
nie bardzo rozumiem po co jest to kopanie i demolka mieszkania. Podejrzanego rzuca sie RAZ na ziemię i się go skuwa kajdankami. wtedy jest NIESZKODLIWY więc można dac rozkaz :"spocznij ,można palić" Rozmumiem ze gdyby podejrzany był terrorystą, specjalista od bomb to powinno sie przeszukać mieszkanie czy nie ma tam bomby z opóźnionym zapłonem ale w przypadku złodzieja autek???? Chyba ci "antyterrorysci" mają problem z kontrolowaniem emocji związanych z wejsciem do mieszkania podejrzanego - testosteron straszbnie wali po jądrach i jak juz wejda to musza odreagować- stąd te demolowanie i kopanie leżacych
xxxxxxx111114444455555 / 212.14.47.* / 2012-03-21 10:39
to szczekaczki propagandowe z UE i USA zaplułyby się w jak najostrzejszym potępieniu Łukaszenki. jednak to zdarzyło się w Polsce kraju parobku USA więc będzie cicho w tym temacie. Nic się nie stało to przecierz swoi zrobili.

Najnowsze wpisy