Forum W wolnym czasieLifestyle

Apple, Bang&Olufsen, Pagani. Kosztowne gadżeciarstwo?

Apple, Bang&Olufsen, Pagani. Kosztowne gadżeciarstwo?

Wyświetlaj:
mariolaaa88 / 2014-02-09 21:00
Nie wiem jak komputery, ale iPhone spisuje się mega ! Znam wiele osób, które zmieniły telefon własnie na iPhone'a i każdy sobie go chwali i mówi,że już nie zmieni go na żaden inny telefon :) jest to fajny i bardzo łatwy w obsłudze gadżet :)
Roczny MAC'owiec :) / 37.30.2.* / 2014-02-08 01:40
"To to sprawia, że za laptopy, które nie różnią się wiele od sprzętu innych, renomowanych marek, firma woła dwa razy więcej. Dlaczego? Bo Apple aby był Applem, musi być drogi."

Cóż, ja pracowałem 15 lat na dellach, hpkach, soniaczach, lenowach i innych ... no i o roku wiem, co to znaczy mieć właściwy komputer.

Heh

Pilsener / 2014-02-07 23:32 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Ciekawy jestem, czy te ponad 70% głosujących kupuje ZAWSZE NAJTAŃSZE produkty: typu spodnie z lumpa. Bo przecież wydawanie pieniędzy na nowe to głupota, jak w lumpie kupisz markowe i to taniej :) Albo choćby po samochodach też nie widać jakoś niechęci do prestiżu - ale na forach jest zazwyczaj odwrotnie niż w życiu: na forum każdy kryminalista będzie uczciwym człowiekiem :)
Bo jak nie, to gdzie kończy się normalny produkt a zaczyna się "gadżet"? Czy bułka razowa z pestkami dyni która kosztuje 2 razy więcej od zwykłej krejzolki to już głupio wydane pieniądze i gadżeciarstwo?
Arekbar / 83.21.44.* / 2014-02-07 23:00
Może i Mac jest porównywalny do innych komputerów ale system OX na pewno przebija Windowsa, i za to większość lubi ten jabłka! A najlepiej samemu sprawdzić oba :-)
jot / 159.205.72.* / 2014-02-07 21:37
Pracowałem na Macach 17 lat. Przez dłuższy czas był to sprzęt niezastąpiony, szczególnie w projektowaniu graficznym, architekturze. Teraz już nie jest.
pilot375 / 95.50.227.* / 2014-02-07 12:21
E tam, gadżet to gadżet, to nabijanie kasy w kieszeń wielkich korporacji! Apple to też dla mnie sterta gadżetów a połowa ich ceny to marka, więc bez ściemy...
Ja tam się zgadzam że wydawanie na to kasy to debilizm!
mumrak / 83.31.182.* / 2014-02-07 11:08
Miły panie,
Błąd. Są gadżeciarze popisujący się złotym zębem. Ale to cecha ludzi a nie towaru. Trochę pan pomieszał.
Phen / 81.15.160.* / 2014-02-07 10:11
przykro mi ale kolega redaktor nie ma racji. Jest różnica między Apple a konkurencyjnymi produktami chociażby Sony. Sprzęt Apple działa do dziś. Sprzęt Sony padł po 1,5 roku. Apple to wysoka jakość obsługi klienta, a inni ? HA HA HA ..... z Toshibą nigdy nie udało mie się skontaktować, Sony klienta ma w d....., no Dell jeszcze jest ok. Proszę Panie redaktorze nie pisać niewiarygodnych i nierzetelnych artykułów !
jot / 159.205.72.* / 2014-02-07 21:41
Mylisz się, mnie w profesjonalnym macu po pół roku padła klawiatura, a po 9 miesiącach renomowany, firmowy monitor. Jakość Maca skończyła się mniej więcej na początku XXI wieku. Wcześniej rzeczywiście, sprzęt na ogół był nie zdarcia.

Najnowsze wpisy